Špatná nálada a plačtivost poslední měsíc těhotenství

Anonymní
3.7.21 13:49

Špatná nálada a plačtivost poslední měsíc těhotenství

Dobrý den, má to prosím někdo podobně, nebo jsem zralá na doktora? Mám měsíc do porodu a už asi dva týdny mám neustále špatnou náladu a furt bych brečela. Miminko bylo a je velmi chtěné. Najednou se na něj ale nějak nedokážu těšit, začínám v duchu hysterčit z porodu, přestože se na něj připravuju, byla jsem na kurzu atd…. Ještě víc šílím z toho že péči o miminko nezvládnu, hlavně pak nedostatek spánku, odmala jak se nevyspím nic se mnou není. Bojím se že mi bude jen řvát. Přitom nemám náročné těhotenství, přibrala jsem pouze 5 kg, bříško mám malé, v noci spím normálně…. Přesto mám takovéhle nálady, jsem z toho sama nešťastná…. Najednou si to vůbec neumím představit že budu máma, napadá mě jestli jsme neměli počkat jestli to není chyba, nenávidím se za to. Jsou to jen hormony? Co když nebudu to miminko milovat? Najednou jsem přecitlivělá i na to, že manžel mi jedinkrát nedonesl za celé těhotenství třeba kytku jen tak pro radost nebo cokoliv podobného, připadám si na vše sama. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12777
3.7.21 14:07

Zkus to brat jak to je.
Ted uz toho moc neovlivnis.
A nepripadej si blbe, ze nejsi vysmata maminka z reklamy. Je to jen iluze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15305
3.7.21 14:28

V klidu, nejspíš kombinace hormonů a dopadu zodpovědnosti. Jestli Te uklidní muj pripad - na mimina jsem nikdy nebyla, neumela jsem si představit, jak se zvládnu postarat o dítě, jak poznam, co potrebuje, když to neumí rict, dokonce jak zvládnu přebalování, protože mam fakt slabej žaludek… A zvládla jsem všechno, ty instinkty opravdu naskočej :hug: Spankova deprivace je peklo, nebudu lhát, ale víš, co se říká: Když musíš, ttak můžeš. Neboj se ničeho :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat