Jak se zbavit úzkostí?

69
26.1.21 19:08

Špatná nálada, potřebuji podporu

Ahoj. Potřebuji podpořit. Už druhý den mi je úplně na nic. Nemám na nic náladu, jsem nepříjemná, unavená a smutná. Beru AD na úzkosti a panické ataky, které na ty ataky zabraly ale úzkosti mám pořád. Vím že AS jsou v tomhle zrádný a někdy je těžký se dostat k těm pravým které by pomohly. Tyhle jsou moje první a já doufám že pomůžou. Jen teď potřebuju trochu podpory. Kamarádů moc nemám kterým bych se mohla svěřit tak to sdílím aspoň tady s vámi. Budu ráda za každý příspěvek :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3383
26.1.21 19:14

A nemůže to být i počasím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
26.1.21 19:23

@jita22 Počasí na mě nikdy moc nefungovalo. Jasně že když třeba prší, a je hnusně, tak se člověku nic nechce. Ale já to teď mám tak nějak furt. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3383
26.1.21 19:28

A jak bys chtěla podpořit, mám podporovaci náladu, ale nevím co napsat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
26.1.21 19:29

@jita22 To já právě netuším. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33510
26.1.21 19:50

Tak sem hodím pár židovských anekdot.

Přijde kontrolor z berního úřadu do synagogy. Provádí kontrolu a potom se obrátí na rabína a říká: „Všiml jsem si, že kupujete hodně svíček.“
„Ano,“ odpověděl rabín.
„Dobře a co děláte s voskem, který odkapává?“ zeptal se kontrolor.
„Dobrá otázka,“ povídá rabín, „my je schraňujeme a když jich máme dost, pošleme je zpátky k výrobci svíček a on nám občas pošle krabici zdarma.“
„Ó,“ odpověděl kontrolor, poněkud zaskočen tím, že na svou neobvyklou otázku dostal tak praktickou odpověď. „Rabíne, a co tyhle všechny vaše nákupy macesů? Co děláte s těmi drobečky?“
„Ano,“ odpověděl rabín klidně, „no, vlastně je schraňujeme a když jich je hodně, pošleme je v krabici zpátky výrobci a on nám občas pošle krabici macesových koulí.“
„Hm,“ zamručel kontrolor a přemýšlel, jak rabína znervóznit.
„Dobře, rabi, a co děláte se všemi těmi předkožkami z obřízek?“
„Ano, ani tady neplýtváme.“ odpověděl rabín. „Co děláme je to, že je schraňujeme a když jich máme dost, tak je pošleme na berňák.“
„Na berňák?“ zeptal se nedůvěřivě kontrolor.
„Ano,“ odpověděl rabín, „na berňák… a oni nám asi tak jednou za rok pošlou takovýho malýho čuráčka, jako jste vy.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33510
26.1.21 19:52

Kohn jde k Roubíčkovi, půjčit si vozík. Cestou ho však přepadly obavy a Khon si říká: „Roubíček je lakomec, on mi ten vozík nepůjčí.“
Přesto jde dál, ale před Roubíčkovým domem zase mudruje: „No jo, Roubíček je lakomej, ten mi ten vozík určitě nepůjčí.“
Nakonec vystoupá do třetího patra, zazvoní na Roubíčka a když mu přijde otevřít tak povídá: „Roubíček, když jsou taková svině tak si ten vozík nechaj.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33510
26.1.21 19:54

Kněz se přišel k holiči ostříhat. Na otázku, kolik bude platit, holič odpověděl: „Nic, svatý otče, katolické kněze stříhám zadarmo.“
Kněz mu poděkoval a na druhý den holič našel před dveřmi 10 lahví mešního vína.
Po nějaké době přišel k holiči pravoslavný pop. Na otázku, kolik bude platit, dostal stejnou odpověď, jako katolický kněz. I pop mu poděkoval a holič našel druhý den ráno před dveřmi 10 lahví vodky.
Za několik dní přišel k holiči židovský rabín. Na otázku, kolik bude platit holič i jemu odpověděl: „Nic, rabíny stříhám zadarmo.“
I rabín mu poděkoval a druhý den našel holič přede dveřmi 10 rabínů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33510
26.1.21 19:55

A ten mám nejraději:

Utíká Roubíček ze Sovětského svazu a na hranicích mu celníci najdou v kufru bustu Lenina.
„Co to je?“ ptají se Roubíčka.
„To se ptají špatně,“ povídá Roubícek, „měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Zachránce proletariátu celého světa, zakladatel mé milované vlasti, Sovětského svazu, génius, který naplnil Marxovy myšlenky…“
„Dobře, můžete jít,“ říkají celníci.
Na izraelské hranici celníci u Roubíčka v kufru znovu najdou Leninovu bustu a ptají se ho: „Co to je?“
„To se ptají špatně,“ povídá Roubíček," měli by se spíš zeptat: kdo to je? - To je Lenin! Ten šílenec, co přivedl polovinu světa do chudoby, největší zločinec dvacátého století, nastrčená figurka, která aby pomohla Němčourům…"
„Dobře, můžete jít,“ říkají celníci.
Roubíček přijede ke svým příbuzným, když si vybaluje věci, jeho synovec si všimne Leninovy busty a ptá se Roubíčka: „Strýčku, kdo to je?“
„Ale to se ptáš špatně, synovče, měl by ses spíš zeptat: co to je? To je totiž pět kilo zlata!“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
26.1.21 20:03

@sanysas A jaka AD beres a jak dlouho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
26.1.21 20:16

A tím mám taky problém, drž se! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10042
26.1.21 20:25

Napiš klidně sz, s úzkostnými stavy a paničkou poruchou se léčím už asi deset let…neboj bude zase líp :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
26.1.21 21:07

@Seky11111 Sertralin, 3 měsíce. Včera mi byla dávka zvýšena na 150mg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
26.1.21 21:08

@Darkandeep Ty také! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu