Reklama

Špatná pleť - jakou barvu vlasů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cica
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 25.02.17 17:24
špatná pleť jakou barvu vlasů?

Ahoj holky, ráda bych si nechala poradit. Mám aknozní pleť se sklonem k červenání. Jsem nevýrazný typ, vlasy hnědé oči modré. Vlasy si barvím na tmavší hnědou a ráda bych změnu. Do blondaté bych asi nešla vůbec na to mám moc tmavé obočí, ale jakou barvu zvolit, abych ještě více nezdůraznila špatnou pleť? Zrzavá je asi pro mě tabu, že? A červená by byla katastrofa. Vím, že tu jsou holky co mají vkus a určitě mi poradí

Reklama

Reakce:

luca241
Ukecaná baba ;) 1590 příspěvků 25.02.17 17:39

Zašla bych do nějakého opreavdu dobrého kadřnického salonu a dobrý kadeřník by ti měl umět poradit, co se k tobě nejvíc hodí…le jak jsi psala- zrazava/červená sedí nejlíp takovým těm porcelánovým pletím, jelikož ty barvy opravdu dokážou hodně vytáhnout jakýkoliv nedosatetk na pleti…

kadernice1
Kecalka 378 příspěvků 25.02.17 18:32

Těžko říct, když člověk nevidí, u každého je pigmentace malinko jiná. Obecně by to neměla být žádná ostrá barva, která zvýrazní nedostatky, ale také ne světlá, v níž bys byla nevýrazná. Opravdu se nedá poradit, když ani nevidíme výchozí barvu…

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 25.02.17 18:40

Cervenou bych vubec nedavala, blond taky ne, zustala bych u te hnede, ale treba zajit ke kadernikovy aby udelal melir tmava hneda a svetlejsi hneda, aby to bylo ton v tonu, na oziveni super, kdyz clovek nechce vyraznou zmenu :)

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15565 příspěvků 25.02.17 18:54

@cica Bez fotky těžko radit, ten odstín pleti je hodně důležitý. Do červena vlasy asi fakt ne, pokud máš červenou pleť.
Musím ti však oponovat s tou nevýrazností - mě se naopak tmavovlasí lidé s výrazným obočím a světlýma očima velmi líbí. Je to neobvyklá a zajímavá kombinace, která člověka upoutá. Podtrhni ji :kytka:

GKata
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 25.02.17 19:40

Těžko říct bez přesného odstínu pleti, ale za sebe mohu říct, že mám stejný problém a překvapivě v teplých odstínech - momentálně mám něco mezi strawberry blond a medovou, to u mě není tak vidět, jako když jsem měla na hlavě středně až tmavě hnědou, nebo plavou, popelavě blond či klasickou blond, kde to zarudnutí pleti fakt vyniklo.

Helileli
Závislačka 2750 příspěvků 25.02.17 22:42

Myslím, že nezávisle na stavu pleti bys měla volit z barev vhodných podle barevné typologie. Protože když máš barvu vhodnou podle barevného typu, k tomu i oblečení ve správném barevném tónu, tak to dělá opravdu hodně a vzhled to pozdvihne a zatlačí nedostatky.

Takže ještě před kadeřnici je lepší si zaplatit někoho, kdo se zabývá barevnými typy, správně té určí a doporučí vhodnou barevnou paletu na vlasy, líčení a oblečení.

cica
Zasloužilá kecalka 695 příspěvků 26.02.17 09:08

Děkuji Vám a kde seženu někoho kdo se zabývá barevnými typy? Protože i to je můj problém, já sama se neumím nikam zařadit a tak ani nevím co by mi slušelo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama