Špatná pleť v těhu :(

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beata_O
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 07.10.14 07:21
špatná pleť v těhu :(

Jsem ve 14tt a mám pleť úplně šílenou samé akné, póry po čištění mi úplně pne a červená. Před těhotenstvím jsem chodila na solárko, i proto že jsem atopik a na kůži mi to dělalo celkově dobře. Nemá tady někdo zkušenost zda se může v těhu solárko, alespoň 1X měsíčně? nebo jen obličejové? Taky jsem dřív používala galvanickou žehličku Nuskin, ale co jsem těhu mám ze solárka i žehličky strach, aby to neublížilo mimču. Poraďte :roll: :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 07.10.14 07:27

@Beata_O hele ja znam jednu co chodila tehotna na solarko porad. Uz ji pry neslo dovrit pres bricho. Mala jeji nosi bryle od skoro miminka.
Ty si oci zakryjes, ale co embryjko, plod nebo mimisek?
Kdo vi jestli to melo vliv.. uz se sni nebavim!

Snad vydrzis par mesicu s osklivou pleti… prijdou daleko horsi veci.
Ja bych nesla do solarka uz ani jako netehotna, ale to slyset nechces.

Beata_O
Zasloužilá kecalka 793 příspěvků 07.10.14 07:31

@e-lili mě zajímá každý názor a hlavně osobní zkušenost, já sama se taky bojím, přeci jen je to záření.

Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 07.10.14 07:33

@Beata_O Já se teda v solárkách moc nevyznám, ale určitě to vydrž, všechnu tu krásnu chce miminko pro sebe, to víš :lol:… Co začít chodit na obyčejnou kosmetiku, nějaké hloubkové čištění atd :)?

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 07.10.14 08:09

Do solarka bych nesla. Jo a cekas asi holcicku… vid?
U me se teda potvdilo holka = spatna plet, kluk = krasna plet v tehotenstvi… :mrgreen:

Ginger.Rothstein
Ukecaná baba ;) 1053 příspěvků 07.10.14 08:11

@Beata_O Jestli ti to pomůže, ja jsem taky,,nestastna"( jsem asi divná, ale muj vzhled si cením a je pro me hodne dulezity ) od te doby co jsem tehu tak si pridam nemožné, protoze pred tim jsem byla v solarku kazdy tyden 1-2×, do toho keratin na vlasy, denne posilovna a ted? Nedělám nic, jen, aby miminko bylo zdrave.

monifix
Závislačka 2638 příspěvků 07.10.14 08:24

Ja jsem mela pred svatbou a sla na solarko se spatnym svedomim. Sla jsem jednou, bricho pozakryvany a pak jsem se na to vykaslala, nestoji to za to
Ja cekala holku a plet mela super, zato po porodu otres. Jsem jak pubertacka, obzvlast pri menzesu :zed:

Borůvka16
Zasloužilá kecalka 895 příspěvků 07.10.14 08:29

@Black Cat Já teda zase slyšela, že kluci „berou na kráse“, což by na mě sedělo jak p.. na hrnec :-D
Co jsem těhotná, mám horší pleť než za celou pubertu dohromady, o vlasech ani nemluvím.

Na solárko bych já osobně nešla, ale tohle by podle mě měl rozhodnout doktor. A mě osobně pomáhá na ty pupínky jen to, že je každý večer vyčistím micelární vodou a namažu přírodním krémem. Asi tak o 100% se to zlepšilo :)

LenďuleB
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 07.10.14 08:36

@monifix no to znám :zed: já jsem jak puberťačka po prvním porodu taky.. hrozně se mi to podepsalo na pleti. Dřív jsem vůbec netrpěla na nějaké akné nebo tak, měla jsem prostě fakt hezkou čistou pleť. TeĎ?? Bez komentáře, někdy se to zlepší, někdy zhorší. Jenže já mám problém s rosaceou :zed: Ale docela mi pomáhájí bylinné čaje na pročištění jater a organismu vůbec, zkus, třeba to pomůže i tobě :palec:
@Beata_O na solárko a podobný blbosti se v těhotenství vykašli, kdyby se pak nedejbože něco stalo.., to za to nestojí! Tak jsi těhotná, takže hormony se podílí dost na tom, jak prostě teď budeš vypadat.
Ale tak to zkus nějak mírnit třeba tím, že budeš na čištění používat jen micelární vodu, krém jen nějaký lehký nebo žádný.. né ostrá jídla, né horká jídla apod. To jsi zkoušela??

monifix
Závislačka 2638 příspěvků 07.10.14 08:37

@LenďuleB taky mam dermatitidu kolem brady a nosu. Jsem jak rajce :zed: nekdy horsi, nekdy lepsi. Bez kapky make upu ani ranu

LenďuleB
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 07.10.14 08:38
@Black Cat píše:
Do solarka bych nesla. Jo a cekas asi holcicku… vid?
U me se teda potvdilo holka = spatna plet, kluk = krasna plet v tehotenstvi… :mrgreen:

Tak u mě pravý opak :pankac:

LenďuleB
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 07.10.14 08:39

@monifix no je to boj viď :( přesně pořád na sebe ráno musím patlat make-up :pocitac: Ale když se mi narodil malý, tak asi na čtrnáct dní, pleť zase pěkná, fakt i přítel říkal, ty jsi nám nějak zkrásnila.. no ale pak se mi to zase zhoršilo, jako na houpačce

LenďuleB
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 07.10.14 08:41
@monifix píše:
@LenďuleB taky mam dermatitidu kolem brady a nosu. Jsem jak rajce :zed: nekdy horsi, nekdy lepsi. Bez kapky make upu ani ranu

ale na té fotce máš pleť pěknou :think:

mismurka
Závislačka 2851 příspěvků 07.10.14 09:11

@Beata_O s pletí v těhotenství jsem měla stejné problémy, vypadala jsem jak puberťák, jak se blížil porod, zlepšovalo se to a pak se to zase zbláznilo po porodu, ale do solárka, ač jsem si byla vědoma, že by mi pomohlo, jsem nešla! Hormony dělají své, ale třeba je něco pravda i na tom, že kluci nebo všeobecně mimča berou krásu, když si to teď uvědomím, tak ženský o mém tříleťákovi říkají „ten bude už brzy lamačem dívčích srdcí“ krásu si ze mě asi vzal :lol: Tak to jen taková útěcha :mrgreen:

Reňule05
Nováček 10 příspěvků 07.10.14 09:34

Taky jsem měla špatnou pleť jak na obličeji tak na zádech. Byla to úplná hrůza nikdy jsem na to netrpěla. Vyzkoušela jsem všelijakou kosmetiku a nic nepomohlo. Až když se princezna narodila tak je vše jak má být. A stálo to za to je nádherná :hug: Solárko raději neriskuj určitě to vydržíš. :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >