Špatná povaha partnera nebo moje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 01:17
špatná povaha partnera nebo moje?

Ahoj ženy :kytka: předem se omlouvám, že tohle téma zakladám tak pozdě v noci :jazyk:
mám partnera (odešla jsem od manžela nebudu říkat proč)a zajímá mě jaký je váš partner nebo spíš jeho povaha a vaše :oops:
Tak třeba uvedu příklad…jsem docela klidný člověk, ovšem v klidu přestávám být když mám své ženské dny, což není nic neobvyklého…ale vytočit úplně do běla mě dokáže to, když chlap v domácnosti prostě nepomáhá a ještě buzeruje. Což je přesně můj případ :pocitac: můj partner je o dost starší než já, může si dělat prakticky co chce, nezakuzuju mu nikam chodit. Když chce jit tam a tam at jde..nevolám mu kde jako je, v kolik přijde s kým tam je…nejsem naštvaná, když přijde ve tři ráno domů…vařím, peru, žehlím a každý den uklizím…ale on prostě přijde domu a hned začne mít poznamky na něco na c jsem zapomněla…tak třeba jsem zapomněla koupit limonadu a automaticky z toho udělal, že se nestarám o domácnost…sám si přitom sedne k fb a při mojí poznámce, že by mi mohl s nečím poomoct odvětí tím, žeo domacnost se má starat pouze žena :nevim:
k tomu mám 3 letou dceru, která dost zlobí…když jí něco zakážu, tak to prostě platí…odejdu nachvíli do jiný místnosti a on jí to dovolí za mejma zadama…večer už jí nedávam sladky a vysledek je ten, že jdu do vany a slyším ho jak ji sype lentilky na stůl a říká pššš…na tohle se vždy ohradím…malou nekoupe, neučí se sní slova prostě nedělá nic…
mala jde večer spát a on jí v večer pustí pohádku…a když mu něco ještě relativně v klidu řeknu hned řekne, že všechno jenom zakazuju…
snažím se ho upozornit na některý věci co dělá špatně, výsledek je ten, že mu všechno vyčítam…nechapu proc 8o 8o
ted se mame stěhovat…byty vybíra sam a bere na prohlídku radeji svoje kamaradky…když mu řeknu, ž je to víc než blbý, nechape proč…a proč že jsem to vůbec naštvana…obskakuju malou a ještě jeho a vše dělam prakticky sama…
dneska už mi ruply ze všeho nervy, protože už s ním nemam naladu ani spat, když jsem celkem utahana…opět nechápe proč…a když tu malá není a mame kid raději se věnuje fb…
začíná ze mě být docela vztekloun, ikdyž jsem nemocná musím uklízet…prý jsme na to nastavený a pak to dospěje do takovýho stavu, kdy i brečím…když muto řeknu prý řeším kravoviny slušně řečeno…co dělám špatně?
dělám toho malo? má každý den snídani, oběd, svačiny a večeře, je uklizeno, vypráno, vyžehleno…o malou postarano…nikde ho nenahánim..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

lasička1
Echt Kelišová 8039 příspěvků 06.03.17 01:28

Za prvé-nemáte rovnocenný vztah. Ty mu podlejzáš, chceš aby měl vše. A myslíš si, že když po něm nebudeš nic chtít a ty naopak budeš dělat vše, tak on bude jak se říká hodný. On nemá evidentně potřebu se snažit o to aby vztah fungoval.
Pokud o vás dvě opravdu stojí, tak se musíš vzchopit ty. Any si tě vážil. Takto si pro něj jen služka. Pokud je s tebou jen proto, že je to pohodlné, tak při změně tvého chování to bude konec vztahu

Jogrr
Závislačka 4325 příspěvků 06.03.17 01:35

Takovyho muze bych vyrazila po par dnech. Chyba je na obou stranach, u neho, ze na to je.be a u Tebe, ze delas sluzku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 01:44

@lasička1 kdyz se ozvu vysledek stale stejny…asi to nema cenu protoze ze sebe fakt delam debila…nebo v lepsim pripade se urazi a jde pryc 8o

marzanna
Kecalka 245 příspěvků 06.03.17 01:48

Naopak, děláš toho moc. Nechala jsi ze sebe udělat soumara a ještě přemýšlíš, co víc bys měla dělat, když on nehne prstem a dělá ti naschvály?

Po poznámce o tom, že na prohlídky bytů bere raději kamarádky než partnerku, jsem si začala připadat jako v jinym vesmíru.

Aenne 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 03:27

Na vaši otázku, co deláte špatne, je jednoduchá odpvověď : žijete se starým, sebeckým, natvrdlým hňupem, to je to, co deláte špatne. - špatný výběr.

lasička1
Echt Kelišová 8039 příspěvků 06.03.17 04:17

Zakladatelko-jak dlouho spolu žijete? On byl ten který o vztah hodně stál? Nebo ty si byla tím iniciátorem být s ním? Kolik je vám oběma roků?
Dle tvého popisu to vypadá, že on o vás dvě nestojí. Naopak nehledej byt s ním, ale ty sama. Odejdi od něj. Bude vám s dcerou lépe samotným.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.17 06:04

Znám, znám, znám a az vyrostou děti, tak už si na hlavu s.rat nenechám a udělám mu pá pá :lol:

Kotatko03
Echt Kelišová 8114 příspěvků 06.03.17 06:29
@Anonymní píše:
Ahoj ženy :kytka: předem se omlouvám, že tohle téma zakladám tak pozdě v noci :jazyk:
mám partnera (odešla jsem od manžela nebudu říkat proč)a zajímá mě jaký je váš partner nebo spíš jeho povaha a vaše :oops:
Tak třeba uvedu příklad…jsem docela klidný člověk, ovšem v klidu přestávám být když mám své ženské dny, což není nic neobvyklého…ale vytočit úplně do běla mě dokáže to, když chlap v domácnosti prostě nepomáhá a ještě buzeruje. Což je přesně můj případ :pocitac: můj partner je o dost starší než já, může si dělat prakticky co chce, nezakuzuju mu nikam chodit. Když chce jit tam a tam at jde..nevolám mu kde jako je, v kolik přijde s kým tam je…nejsem naštvaná, když přijde ve tři ráno domů…vařím, peru, žehlím a každý den uklizím…ale on prostě přijde domu a hned začne mít poznamky na něco na c jsem zapomněla…tak třeba jsem zapomněla koupit limonadu a automaticky z toho udělal, že se nestarám o domácnost…sám si přitom sedne k fb a při mojí poznámce, že by mi mohl s nečím poomoct odvětí tím, žeo domacnost se má starat pouze žena :nevim:
k tomu mám 3 letou dceru, která dost zlobí…když jí něco zakážu, tak to prostě platí…odejdu nachvíli do jiný místnosti a on jí to dovolí za mejma zadama…večer už jí nedávam sladky a vysledek je ten, že jdu do vany a slyším ho jak ji sype lentilky na stůl a říká pššš…na tohle se vždy ohradím…malou nekoupe, neučí se sní slova prostě nedělá nic…
mala jde večer spát a on jí v večer pustí pohádku…a když mu něco ještě relativně v klidu řeknu hned řekne, že všechno jenom zakazuju…
snažím se ho upozornit na některý věci co dělá špatně, výsledek je ten, že mu všechno vyčítam…nechapu proc 8o 8o
ted se mame stěhovat…byty vybíra sam a bere na prohlídku radeji svoje kamaradky…když mu řeknu, ž je to víc než blbý, nechape proč…a proč že jsem to vůbec naštvana…obskakuju malou a ještě jeho a vše dělam prakticky sama…
dneska už mi ruply ze všeho nervy, protože už s ním nemam naladu ani spat, když jsem celkem utahana…opět nechápe proč…a když tu malá není a mame kid raději se věnuje fb…
začíná ze mě být docela vztekloun, ikdyž jsem nemocná musím uklízet…prý jsme na to nastavený a pak to dospěje do takovýho stavu, kdy i brečím…když muto řeknu prý řeším kravoviny slušně řečeno…co dělám špatně?
dělám toho malo? má každý den snídani, oběd, svačiny a večeře, je uklizeno, vypráno, vyžehleno…o malou postarano…nikde ho nenahánim..

Přečetla jsem to jen do mnou vytučněné věty, dál nečtu, neboť v tuto chvíli by se pro mě stal ex partnerem, tento člověk si tě neváží, nemá k tobě úctu…proč s ním jsi? :nevim:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17462 příspěvků 18 inzerátů 06.03.17 06:39

Nevim, proc s takovym chlapem jsi. Nerespektuje Te, podrývá tvou autoritu u dítěte, nejste partneri.

Uživatel je onlineKakika
Extra třída :D 14951 příspěvků 06.03.17 06:55

Ježiš! Tak ty prohlídky bytu mě opravdu dodělaly. Tak jestli tam chce jít bydlet s kamarády, tak ať. Ale rozhodně bych nešla do bytu, který jsem nemohla ani dopředu vidět, natož se k němu vyjádřit. Když ty jsi ten hadr na holi v domácnosti, k čemu je vlastně tedy on? Proč ho potřebuješ? Bez něj ti bude tisíckrát lépe.

Paola21
Závislačka 3542 příspěvků 06.03.17 07:13

No dobrý exemplář, když hledá byt bez tebe s kamarádama, tak bych mu řekla, aby tam s nimi i bydlel… Na co ho máš, když nic nedělá a ještě nadává?

Uživatel je onlineMalaga
Generální žvanilka 24717 příspěvků 06.03.17 07:36
@Anonymní píše:
Tak třeba uvedu příklad…jsem docela klidný člověk, ovšem v klidu přestávám být když mám své ženské dny, což není nic neobvyklého…ale vytočit úplně do běla mě dokáže to, když chlap v domácnosti prostě nepomáháa ještě buzeruje. Což je přesně můj případ :pocitac: můj partner je o dost starší než já, může si dělat prakticky co chce, nezakuzuju mu nikam chodit. Když chce jit tam a tam at jde..nevolám mu kde jako je, v kolik přijde s kým tam je…nejsem naštvaná, když přijde ve tři ráno domů…vařím, peru, žehlím a každý den uklizím…ale on prostě přijde domu a hned začne mít poznamky na něco na c jsem zapomněla…tak třeba jsem zapomněla koupit limonadu a automaticky z toho udělal, že se nestarám o domácnost…sám si přitom sedne k fb a při mojí poznámce, že by mi mohl s nečím poomoct odvětí tím, žeo domacnost se má starat pouze žena :nevim:
snažím se ho upozornit na některý věci co dělá špatně, výsledek je ten, že mu všechno vyčítam...nechapu proc 8o 8o

Stojí ti to za to? aby někdo u tebe vyvolával tyhle stavy?…pokud jsou dceři 3 roky, tak asi spolu moc dlouho nejste…a popravdě - nepůsobí na mě jako člověk, na kterého by se dalo spolehnout…

Moniňoň
Závislačka 4489 příspěvků 06.03.17 07:44

Hňup, najdi si lepšího, nebo buď radeji sama. Tohle je o nervy a nemáš to zapotřebí

Lama Lama
Hvězda diskuse 49192 příspěvků 06.03.17 07:44

No a ted by to chtělo jeho pohled. Přece z tvého jednostranně podaného příspěvku nemůžeme vyvodit, kdy je špatnej a kdo je dobrej.
JInak já bych ani neřekla dobrá/špatné. Ale prostě nekompatibilní, povahově se k sobě nehodítě, není to dobrá/špatná povaha, ale prostě každá jiná.
Ty sis blbě vybrala, on si blbě vybral.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >