Špatná sklovina - 2 lété dítě

27
21.7.20 22:21

Špatná sklovina 2 lété dotě

Dobrý večer, prosím máme problém, dcerka měsíců má celkem 6 zubů,,horní 1čky a horní a spodní 4rky, při poslední kontrole nám. p. zubařka,,podotýkám stará paní zubařka, která nezná nové metody, nám oznámila, že na horních zoubkách je špatná sklovina,,důvod málo vápníku nejspíš, UM nechce mléčné výrobky
když jsem mudr. Říkala tvrdil, že bude v pořádku, že vše si vezme s omáček, jogurtů,,,a teď todle ale k. věci,,dcerka co. sní studené teplé říká mami au boli zuny a pláče i u čištění,,nečištění :,( neskutečné nemůžu pomoct,,nemáte někdo radu, jen ať se netrápí,,chci volat dentalni hygieničce nemáte. zkušenost? Slyšela. jsem že existuje gelik ktery to umrtvi? Děkuji jsem bezradna :,( :srdce:

Příspěvek upraven 26.07.20 v 21:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24528
21.7.20 22:43

Nechtěla bys ten text trošku opravit? To se nedá luštit toto…

@N-I-K-O-L píše:
Dobrý večer, prosím máme problém, dcerka 22mesicu 6 zubů horní 1čky a horní a spodní 4rky, při poslední kontrole nám. p.zubařka,,podotýkám stara paní zubarka, která nezná nové metody, nám oznamila na horních 4tkach špatnou sklovinu,,důvod málo vápníku nejspíš, UM nechce mléčné výrobky, když jsem. i dr rikala9,tvrdil že bude v pořádku že vše si vezme s. omáček apod,,a teď todle ale.k.veci,,dcerka co.sni studene teple rika mami au boli zuny9a pláče i u čištění,,nečištění :,( neskutečné nemůžu pomoct,,nemáte někdo radu, jen ať se netrápí,,chci volqt dentalni hygieničce nemáte. zkušenost? Slyšela. jsem že existuje gelik ktery to. umrtvi? Děkuji jsem bezradna :,( :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26169
21.7.20 22:50

Jestli dítěti čistíš zuby stejným odfláknutým způsobem jako toto psaníčko, tak se nedivím, že má zuby v háji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
956
22.7.20 00:18

Je to trochu pomatený, odvápněná sklovina by neměla bolet a pokud to bolí, je to spíš kaz, ale na dálku se to těžko diagnostikuje a ne každý starý lékař je k ničemu, vše začíná v rodině a to péčí o ty zuby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
22.7.20 11:27

@Russet ježíš omlouvám se psala jsem večer ospalá, a pokud řešite todle tak to asi není na místě!!! Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
22.7.20 11:29

@evulinda79 už to řeším s obvodním lékařem, nechce jíst a tím že nemá sklovinu bolí to určitě, omlouvám se za chyby :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
24.7.20 22:05

Elmex gél je výborný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1943
24.7.20 23:34

Elmex gel je sice fajn, ale nesmi se polykat, coz nevim, jestli se da 2 letacce vysvetlit - moji napr. ne. Moje druha dcera ma taky sklovinu v haji, jsou to nejake zvlastni kazy, nevim ted, jak se tomu rika, resit to moc nejde..nam to hodne zhorsily sladke sirupy na kasel, kdyz byla nemocna. Byla u zubare..vsechno ok a za tri měsíce uz kazy..taky ji to pri cisteni boli..jinak ji uz vrtali petku, kterou v te puse mela asi jenom tri mesice..zvladla to dobre. Nepit nic sladkeho, kyseleho, at se to nezhorsuje.. Ten Elmex gel treba na vatovou tycinku a potrit ta mista, pak setrit kapesnikem. Kdyz to bude polykat, mohlo by to mit vliv na zbarveni druhych zubu..aspon tak mi to vysvetlil nas zubar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26169
24.7.20 23:37
@Bela111 píše:
Elmex gel je sice fajn, ale nesmi se polykat, coz nevim, jestli se da 2 letacce vysvetlit - moji napr. ne. Moje druha dcera ma taky sklovinu v haji, jsou to nejake zvlastni kazy, nevim ted, jak se tomu rika, resit to moc nejde..nam to hodne zhorsily sladke sirupy na kasel, kdyz byla nemocna. Byla u zubare..vsechno ok a za tri měsíce uz kazy..taky ji to pri cisteni boli..jinak ji uz vrtali petku, kterou v te puse mela asi jenom tri mesice..zvladla to dobre. Nepit nic sladkeho, kyseleho, at se to nezhorsuje.. Ten Elmex gel treba na vatovou tycinku a potrit ta mista, pak setrit kapesnikem. Kdyz to bude polykat, mohlo by to mit vliv na zbarveni druhych zubu..aspon tak mi to vysvetlil nas zubar.

Sladké sirupy na kašel neobsahují cukr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26169
24.7.20 23:37
@N-I-K-O-L píše:
@Russet ježíš omlouvám se psala jsem večer ospalá, a pokud řešite todle tak to asi není na místě!!! Diky

Todle neřeším. Ono to o člověku dost vypovídá, jak se umí vyjádřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1943
25.7.20 10:26

@Russet To nevim, chutove to bylo dost sladky. Byl to myslim Stopkasel a pak brala na imunutu Sanostol. Nerikam, ze ji to ty sirupy zpusobily, ale hodne zhorsily…mela navic aftozni stomatitidu, tak se to moc nedalo cistit. Oslabene to mela nejspis i kvuli dlouhodobemu nocnimu kojeni. Nastesti to nema moc, rika se tomu myslim cirkularni kazy, ma to jen na hornich rezacich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1943
25.7.20 10:31

@Russet Sorbitol je alkoholicky cukr, fruktoza je podle tebe co? Navic jsou tam ruzny regulatory kyselosti…Poučovat muze byt fajn, ale chce to mit vic informaci a spravne vyhodnocovat.. Ale taky mivam horsi dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama