Spatna skusenost s dr. Zigmund /Podoli

4
16.11.06 18:56

Spatna skusenost s dr. Zigmund /Podoli

Ahoj maminki,
dnes sem bila po druhe na kontrolu v Podoli a bylo moc neprijemne ten doktor Zigmund byl arogantny, rekl mi kdyz jsem se zeptala na muj stav protoze jsem ve 38+5 tyden jestly uz miminko se pripravuje vilezt on mi rekl ze nevi ze jestly umi otpovedet by si otevrel na Vaclavaku ordinace i videlaval spousto penize a takovi veci nemuzu vypravit vseho protoze ne umim psat ceski omluvam se za to. Ja si mislim ze je normalna otazka jestli jsou znamki aby jsem porodila skoro. Jinak on proste si pise a vubec nic ne rika .
Sla jsem ven a jako mala holka jsem se rozbrecila poprosila jsem sestricki aby mi zmenili den a doktur kontrolu.
Chci se zeptat jestly nekdo vi jestly ten doktor vede i porod i operuje a t.d. protoje premislim aby jsem zmenila nemocnice. Jestly nahodu on je tam kdyz prijde ten moment to ne chci prerit s takovij covek.

Dekuji a jeste edno se omluvam za muj spatnej cesky :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2583
16.11.06 19:10

Ahoj Ninho, je mi líto, že jsi narazila na takového nepříjemného doktora. Myslím, že v tvé situaci bych brečela taky, v těhotenství bych očekávala ohleduplnější přístup a více pochopení. Já jsem rodila před dvěma lety na Bulovce a byla jsem tam s personálem moc spokojená, hlavně porodní asistentky byly úžasné.
Držím ti palce, aby to byla tvoje poslední špatná zkušenost a zbytek těhotenství a porod už proběhly v pohodě.
Hana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9130
16.11.06 20:08

Ahoj Ninho,
já chodím také do Podolí a byla jsem tam dnes po druhé, chodím k paní doktroce Hujové a nemůžu si jí vynachválit, podle mě máš právo na výběr lékaře, takže bych se normálně na příště objednala k někomu jinému. Myslím si, že takhe by se doktor chovat neměl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
16.11.06 20:59

Ninho, čeština je těžký jazyk, nevím, co je tvůj rodný, ale píšeš pěkně :)
Doktoři jsou někdy hloupí, objednej se k jinému a zkus na to nemyslet. Vím, že je to těžké - v tomhle období je většina maminek hodně přecitlivělá.
Zkus si toho doktora představit, jak na vizitě, mezi spoustou sestřiček, se hrozně moc potřebuje podrbat na zadku, taková, mírně pomstychtivá představa udělá člověku dobře ;)
A hodně zdaru s porodem a maličkým přeju ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11779
16.11.06 21:56

doktor Zigmund je sěsný arogatní debil, od roku 2003 mám co dočinnění s Podolím a od něho dál.....
jak psala kolegyně přede mnou Hujová,Měchurová......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
17.11.06 12:18

Ahojky, taky jsem chodila k dr. Zikmundovi. Rodila jsem letos v červenci. Naštěstí jsem ale takovouhle zkušenost s ním neměla. Že je ale nekomunikativní a takový mrzout to je pravda, ale myslím si, že se to dá vydržet. Na porody určitě nechodí, protože je to spíš operatér a od známé, která v Podolí pracuje vím, že ho už moc na operace nedávají, protože je dost starý, ale prý zase jeden z nejlepších… takže si nevybereš. Neboj, když poždádáš, že chceš chodit k někomu jinému, tak by ti určitě měli vyjít vstříc. Já jsem na poslední kontrolu chytla dost mladou dr (jméno nevím) a jelikož jsem dost přenášela, tak se ve mě tak povrtala, šíleně to bolelo, ale prý to pomůže urychlení porodu… no nevím, rodila jsem pak až 4-tý den. :? Jinak co se týče porodu to bylo všechno super. Byla jsem nadšená a moc spokojená. Myslím si, že by jsi tam svou registraci nemusela rušit, určitě to bude v pořádku. Sály i přístup porodních asistentek byl báječný - to je moje zkušenost.
Držím pěsti, ať je vše v pořádku… :)
Lucis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama