Špatná zkušenost s pedikúrou, manikúrou?

169
28.5.20 16:15

Špatná zkušenost s pedikúrou, manikúrou?

Dobrý den, byly jste někdy, hodně nespokojené s pedikúrou, kterou vám dělali v salónu? Například až tak, že jste chtěli vrátit peníze. Nebo jste vždy byly spokojené s odvedenou práci (ty, co chodí do salónu )? :) U manikúry si myslím, že nespokojenost bývá většinou větší než u pedikúry. Ale zajímali by mě vaše zkušenosti a názory. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18075
28.5.20 16:56

Jo byla jsem parkrat nespokojena a vzdy to bylo ve vietnamských “salónech”, takze poučení - do vietnamských uz bych nepachla a radeji si tu mani/pedi udelam sama a nereklamovala jsem nic, nez se s nima dohadovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
28.5.20 17:11
@Hanka1 píše:
Jo byla jsem parkrat nespokojena a vzdy to bylo ve vietnamských “salónech”, takze poučení - do vietnamských uz bych nepachla a radeji si tu mani/pedi udelam sama a nereklamovala jsem nic, nez se s nima dohadovat…

Chápu a s čím konkrétně jste byla nespokojená, jestli se můžu zeptat? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30843
28.5.20 17:25
@DRACK22 píše:
Dobrý den, byly jste někdy, hodně nespokojené s pedikúrou, kterou vám dělali v salónu? Například až tak, že jste chtěli vrátit peníze. Nebo jste vždy byly spokojené s odvedenou práci (ty, co chodí do salónu )? :) U manikúry si myslím, že nespokojenost bývá většinou větší než u pedikúry. Ale zajímali by mě vaše zkušenosti a názory. :)

Chodím jen na doporučení, ale samozřejmě občas se i to nepovede a když nic, tak holt už přiště nepřijdu. Za reklamaci mi to asi nestojí… do Vietnamských taky nechodím, jejich agresivní způsob zacházení s nehty mi nevyhovuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
28.5.20 18:27

Mám velmi špatnou zkušenost s jedním českým salónem, který se tváří hogo fogo, ale za mě už nikdy víc. Měl dobré hodnocení, pěkné prostředí, tak jsem to riskla. Chtěla jsem gelovky. Byly nekvalitně udělané, po sundání totálně zničené nehty - samozřejmě vím, že ty dostanou zabrat po umělých nehtech vždy, ale šla jsem pak do jiného salónu, kde se na ně podívala tamní nehtarka, a na rovinu mi řekla, že to bylo prasacky udělané. Ve výsledku každý nehet jinak tlustý, paní, co mi je dělala se mnou vůbec nekomunikovala, když jsem se zeptala na něco ohledně nehtů, jen mi odsekavala. Měla na výběr jen pár základních barev laků, ombré, ani zdobení že nedělá. Všude bylo plno prachu, štětcem, kterým mi dělala nehty následně stírala nečistoty na stole…
Za práci jsem jí zaplatila, ale nenechala jsem jí dyzko a víckrát jsem tam nešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
28.5.20 23:42
@DRACK22 píše:
Chápu a s čím konkrétně jste byla nespokojená, jestli se můžu zeptat? :)

Chtela jaem klasickou manikúru, zadny zapékací Shellac. Takze mi tam frkla Shellac a predtim samozrejme zbrousila prirodni nehty, ac jsem to nechtela, tak pry, ze to lepe drzi. Po sundani Shellacu, ktery držel uplne stejne jako lak z bezne drogerie Hally Hansen, jsem mela svoje nehty křehké a lamave, proste zbrousene, musela jsem je nechat odrůst a pockat si opet na svoje fotoateliérem nehty… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
28.5.20 23:51

Pedikura

Jj. U Vietnamců mi přišlo zvláštní, že mám udržet zvednutou nohu tak dlouho. Mají poměrně unifikované vybavení. Nebyla žádná podložka pod nohu. Když jsem nohu vytáhla z vody, dali mi opakovaně najevo, že ono stupátko, kam se noha odkládá, je moc nízko. Že musím zvednout nohu do výšky. V takové pozici na mne šly po 15 minutách s každou nohou mrákoty. Nejednou byla jazyková bariéra taková, že nebyla možnost se vůbec na ničem domluvit. Odcházela jsem po špičkách, protože paty byly ohoblované tak, že při došlápnutí to dost bolelo. Dokonce i krvácelo. Pak jsem chodila k české pedikérce. Byla taková radikální. Jednou mi řekla, že mi musí víc sestříhnout nehet na palci. Bylo to hodně krvavé a podle mne zbytečné. Bolelo to příšerně. Už je to několik měsíců. Nehet odumřel a včera mi slezl. A nezdá se, že by chtěl růst nový

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1867
28.5.20 23:56

Na pedikúře jsem zatím nikdy nebyla, ale myslím, že kdybych musela změnit nehtařku, poznala bych zavčas, že mi nová dělá s nehty něco, co se mi nelíbí. Zda bych se dokázala ozvat a říct ne, to je věc jiná :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
29.5.20 07:58
@Qendie píše:
Jj. U Vietnamců mi přišlo zvláštní, že mám udržet zvednutou nohu tak dlouho. Mají poměrně unifikované vybavení. Nebyla žádná podložka pod nohu. Když jsem nohu vytáhla z vody, dali mi opakovaně najevo, že ono stupátko, kam se noha odkládá, je moc nízko. Že musím zvednout nohu do výšky. V takové pozici na mne šly po 15 minutách s každou nohou mrákoty. Nejednou byla jazyková bariéra taková, že nebyla možnost se vůbec na ničem domluvit. Odcházela jsem po špičkách, protože paty byly ohoblované tak, že při došlápnutí to dost bolelo. Dokonce i krvácelo. Pak jsem chodila k české pedikérce. Byla taková radikální. Jednou mi řekla, že mi musí víc sestříhnout nehet na palci. Bylo to hodně krvavé a podle mne zbytečné. Bolelo to příšerně. Už je to několik měsíců. Nehet odumřel a včera mi slezl. A nezdá se, že by chtěl růst nový

Tyjo, tak to jsou hodně blbé zkušenosti. Když vám až slezl nehet :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
29.5.20 08:12

Tak já jsem u Vietnamců opravdu spokojená, jak s manikůrou tak s pedikúrou, asi jsem měla vždy štěstí, chodím tedy jen do jednoho salonu, ale i když mi nehty dělá pokaždé někdo jiný-střídají se tam tři, čtyři, tak jsem byla vždy moc spokojená. Nehty mi vydrží, nikdy se mi neodloupl, nezlomil, a to si je nechávám docela dlouhé. A na pedikůru je tam nejlepší chlap, je strašně jemný a pečlivý a úplně čumím, co dokáže za zázraky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13754
29.5.20 08:12

Já jdu na pedikúru zrovna dnes :mrgreen: Poprvé, a to je mi 40 :lol: Tak jsem zvědavá, jdu k paní, která je velice šikovná, má dobré reference, znám ji, dělá mi i obočí. Tak uvidím jestli sem pak nezavěsím taky nějakou nas. ranou zkušenost :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
29.5.20 08:23
@LennyL1 píše:
Tak já jsem u Vietnamců opravdu spokojená, jak s manikůrou tak s pedikúrou, asi jsem měla vždy štěstí, chodím tedy jen do jednoho salonu, ale i když mi nehty dělá pokaždé někdo jiný-střídají se tam tři, čtyři, tak jsem byla vždy moc spokojená. Nehty mi vydrží, nikdy se mi neodloupl, nezlomil, a to si je nechávám docela dlouhé. A na pedikůru je tam nejlepší chlap, je strašně jemný a pečlivý a úplně čumím, co dokáže za zázraky.

No, říkám furt, že když chlap dělá v takovémhle oboru, tak je velmi pečlivý:))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
29.5.20 08:26
@neila píše:
Já jdu na pedikúru zrovna dnes :mrgreen: Poprvé, a to je mi 40 :lol: Tak jsem zvědavá, jdu k paní, která je velice šikovná, má dobré reference, znám ji, dělá mi i obočí. Tak uvidím jestli sem pak nezavěsím taky nějakou nas. ranou zkušenost :jazyk:

Jo, to bude v pohodě, když je paní šikovná :) A proč jste se rozhodla jít? Protoze nechcete o nožky pečovat sama nebo proto, že vás trápí nějaký problém? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14733
29.5.20 08:44
@DRACK22 píše:
No, říkám furt, že když chlap dělá v takovémhle oboru, tak je velmi pečlivý:))

no jasně, když tě nikdo nepochválí, pochval se sám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13754
29.5.20 08:51

@DRACK22 snažím se jim věnovat péči, ale mám velmi suchou pokožku na nohách a paty tvrdnou jak ďas. Je to nepříjemné, tak chci zkusit, jak si s tím poradí profesionál :palec: a taky si říkám, že je čas se trochu hýčkat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama