Špatná známka - bojím se rodičů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 20:08
Špatná známka -bojim se rodičů

Dneska jsem ve škole dostala 4 a bojim se rodičů. Ještě jsem jim neukázala žákovskou ale minule jsem dostala 5 a dostala jsem zaracha na měsíc, vypli internet, nedaly mi kapesne a táta Mě zliskal. Bojim se jim to ukázat co mám dělat? (Chodím do 7.tridy )

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 7701 příspěvků 09.04.19 20:09

Začít se konečně učit? :think:

Tichošlápek
Extra třída :D 13546 příspěvků 09.04.19 20:10

Říct jim to a navrhnout rovnou způsob, jak to napravíš. Ideálně něco ve stylu do kdy se to naučíš a dáš se přezkoušet

Dunkey
Povídálka 29 příspěvků 09.04.19 20:11

@Monchichik to je urcite bomba rada. Ja kdyz jsem dostala spatnou znamku a to jsem se ucila, tak jsem mela doma taky peklo..nemusi to byt jen o tom,ze se dotycna neucila, ale predmet ji taky nemusi jit. Co si s rodicema v klidu promluvit? Zaridit si nekde doucovani ?

janablizkova
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 09.04.19 20:15

Bude lepší jim to oznámit než na to přijdou sami bude to ještě horší.Já jsem taky dostávala mazec za špatné známky.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 09.04.19 20:15

Když to vezmu podle sebe, řekla bych jim to co nejdřív, když to zjistí po delší době bude víc zle, že ses jim to snažila ututlat. Navrhni že se to doucis a necháš se vyzkoušet znovu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 20:15

@Dunkey na vysvědčení jsem mela jedničky a dvojky i teď mi vychází. ALE JAK SEM DOSTALA TU 4 TAK SEM SE UCILA JEN TROCHU

CoCo93
Stálice 92 příspěvků 09.04.19 20:18

Ať ti slíbí, že se nebudou zlobit a pak jim to řekni. :mrgreen: takových ještě bude. A i horší, buď v klidu. :mavam:

Kotatko03
Echt Kelišová 8372 příspěvků 09.04.19 20:26

Doufam, ze toto neni troll,…ale vzhledem k problematickemu tvemu veku to budu brat vazne:
Dej jim precist tuto diskusi, budou nastvani, ze to pises na net, ale presto a tady je vzkaz pro tve rodice:

Vazeni rodice, znamka je pouze cislo, opakuji cislo a podivejte, kam az toto cislo zaslo. Vase dcera brouzda po netu a pise na maminkovske forum…proc? Protoze se Vas boji a Mozna proto ze chce podporu. Ma znamky mezi 1-2, to je krasne. Jednou se nenaucila a dostala za 4 no a co, nic se nedeje, svet se dale toci uplne stejne, copak Vam se to nikdy nestalo? Vzdy jste meli prumer 1,0000? Pokud ano, omlouvam se a smekam, ja ho nemela a taky ziju. Jasne, rozumim, vzdelani je velmi dulezite, ale myslim, ze zadna znamka nestoji za to, aby z Vas Vase dite melo strach…
Ja osobne buch nikdy nechtela zazit situaci, ze ze mne moje dite bude mit takovy strach, ze bude reagovat takto…ackoliv ja deti nebiju, ulozim primereny trest, ale nebiju.

Zaverem pisu, vse co tady pisu je pouze muj osobni nazor.

panenka87
Extra třída :D 13491 příspěvků 09.04.19 20:56

@Kotatko03 Skvělý :pankac:

Aneta_0
Kecalka 186 příspěvků 09.04.19 20:57

@Kotatko03 :potlesk: :potlesk: :potlesk: super :palec:

dedrichov
Závislačka 3352 příspěvků 09.04.19 21:16

Jednalo se o střední školu, kde jsem ve druhém ročníku prpadla. A následně odmaturovala na jiné škole (lepší) s vyznmenáním.

J.O.V
Kecalka 184 příspěvků 09.04.19 21:25

Třískat děti za známky ? Fakt nikdy nepochopím! A ještě po x zákazech. Je mi tě líto. Ať ukážou vysvědčení oni!

DelCampo
Nováček 4 příspěvky 09.04.19 21:49

A proc si se neucila? Na to se te urcite zeptaj. Zajmy jsou upne jinde nez skola vid. To je normalni. Mas svoje potreby a rodice taky. Je dulezity mezi tim najit balanc. Rodice chteji same jednicky a poslusne dite. Ty chces obcas polevit a bavit se. To rodice nechteji slyset, ale budou si na to muset postupne zvyknout. Bude hur. Nechteji, abys promeskala prilezitost na dobrou stredni. Potrebujou ujisteni, ze na to myslis a budes v tomhle smeru zodpovedna. Pak ti treba trochu popusti uzdu na nejake ulety. Zkus jim nekdy rict, co chces, v klidu, bez vycitek. Az bude klid. Pravdu o znamce jim rekni co nejdriv, at to mas za sebou a trest si odbudes co nejdriv (ten nemam pravo hodnotit).

Monchichik
Echt Kelišová 7701 příspěvků 10.04.19 07:09
@Anonymní píše:
@Dunkey na vysvědčení jsem mela jedničky a dvojky i teď mi vychází. ALE JAK SEM DOSTALA TU 4 TAK SEM SE UCILA JEN TROCHU

No tak když to nejsou tvoje obvyklé známky, tak to zase vylepšíš a rodiče to ví,ne? Nemůžeš přeci nosit pořád samé jedničky… to se prostě stane, určitě tě rodiče nesežerou, rovnou řekni, že už pracuješ na tom, že to opravíš ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama