Špatné chování v náručí

106
5.6.15 08:29

Spatne chovani v naruci

Prosim o radu. Ukazalo se, ze svou 3m holcicku chovam tak pitome, ze ma kvuli tomu jedno raminko vys - to vnejsi. Umim bohuzel chovat jen na jednu stranu, ale i kdybych umena na obe, tak by zrejme mela deformovana obe. Na rehabilitaci mi neukazali, jak se to dela spravne, napada vas prosim, kde bych se to mohla naucit? Koukala jsem na rune obrazky a videa ale proste nevim, jak ji drzet jinak;(( cim vic ji budu chovat, tim vic kriva bude:((

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8269
5.6.15 08:39

Jak, že ti na regabilitaci neukázali, jak ji máš nosit, vždyť kvůli tomu jsi tam snad byla? Kde jinde než tam by ti to měli ukázat?

A stejně moc nechápu že ji neumíš chovat na druhé straně, ty máš něco s rukou, nebo proč? Mně je to taky na jednu stranu pohodlnější, ale vždy jsem dávala pozor, aby ji chovala na obě strany stejně, i na té méně pohodlné.

A takhle když tě nevidíme a nevidíme, jak malou držíš, ti stejně nikdo neporadí. Prostě se znovu objednej na rehabilitaci a tam ti to musí ukázat.
Nebo co ti vůbec řekli, že máš s malou dělat, aby se jí to ramínko napravilo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
5.6.15 08:42

Dej si malou zádíčkama na svůj hrudník, aby koukala před sebe a jednou rukou ji chytni pod kolínkama. vznikne ti taková vyvýšená kolébka.

• Nahlásit
  • Citovat
106
5.6.15 08:45

@brko diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
5.6.15 08:47

@Klementyna proste mi to neukazali, ani kdyz jsem je o to pozadala, cumeli na me a rekli, ze s ni mam cvicit vojtovku. Ja chci ale odstranit take pricinu, protoze bez toho bude cviceni zbytecne. Kdyz si prectes muj dotaz, zjistis, ze se jen ptam, kde bych se to mohla naucit, to je vsechno. Na druhou stranu mi to nejde, protoze jsem uplne neschopna, je to jednoduche.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
5.6.15 08:47
@Xien píše:
@brko diky

rss

• Nahlásit
  • Citovat
2098
5.6.15 08:50

Ktere raminko? Přeci to vnější:). Jak držet miminka ukazují v TV v poradu Sama doma, který se zaměřuje na maminky a dětmi, nějaká videa musí byt na netu, lze se přihlásit do kurzů a rehabilitační sestra by to taky mela umět ukázat, si myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
5.6.15 08:53

@Xien Ptáš se, kde by ses to mohla naučit, a já píšu, že by tě to měli naučit na rehabilitaci, když už tam chodíte. Pokud je to tak jak píšeš, žes je o to požádala a oni na tebe blbě koukali a neukázali, je to nějaká pochybná rehabilitace.

Já chodím na rehabilitaci se všema čtyřma dětma, takže mám bohaté zkušenosti, a vždy se k nám chovali perfektně, vše ukázali, vysvětlili, vždy pomohli.

Ale pokud jsi úplně neschopná jak píšeš, tak co chceš řešit, stejně ti tedy asi není pomoci :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2098
5.6.15 08:54

@Xien
Ukazali ti alespoň tu vojtovku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1387
5.6.15 08:54

Taky ji chovam vic na jedne strane, ale o to vic pred sebou, musi mit prehled:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2173
5.6.15 08:58

Nemáte v okolí Kenny klub? Oni pořádají kurzy jak nosit a manipulovat s miminkama, jmenuje se to Něžná náruč, podle Kiedroňové. Nebo zkus sehnat její knihu Něžná náruč…a nebo jak už někdo psal, pohledat starší díly Sama doma, jednou měsíčně v pátek tam bývá právě Kiedroňová a ukazuje, jak manipulovat s mimčama…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
5.6.15 09:09

Dobré video je třeba toto: https://www.youtube.com/watch?…

Ale stejně moc nechápu, když zakladatelka píše, že prohlížela fotky a videa ohledně nošení a manipulace s mimčem a stejně z nich nepobrala, jak správně nosit a chovat, tak je asi někde nějaká chyba :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
5.6.15 09:17

@Klementyna proc jsi hned tak zla? Nechapu ze tady maminka chce poradit a hned takovej hnus!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
5.6.15 09:21

@Lucie66 Já běžně nejsem zlá, ale od zakladatelky mi to přijde jako - nosím mimčo blbě, viděla jsem videa, jak ho nosit správně, ale stejně to tak nedělám a mám důvody, proč to dělat nebudu. A tak tady mě máte a něco mi poraďte..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
552
5.6.15 09:23

@Xien Ahoj, já se toho hodně bála, protože moje dítě bylo první dítě, které jsem kdy chovala:). Nacvičovala jsem si to podle Kiedroňové, která už je zde zmíněna. Ke stanžení na ulozto.cz je myslím stále kniha Něžná náruč rodičů + je na netu ke stažení myslím i video (poslal bych ti, ale ztratila jsem data z disku a už nevím, kde jsem stahovala. Video bylo pro mě účinnější než kniha). Pak to Sama doma. Dle toho se to určitě naučíš. A zkus popátrat v okolí po kurzech. Občas se dělají např. v dětských centrech, v herničkách, fitkách, kde se cvičí i s dětmi, různé třeba i jednodenní kurzy chování dětí a polohování. Případně také může pomoci cvičení s dětmi, zda u vás něco takového máte. Tam tě naučí nejen jak s dítětem cvičit a trávit čas, ale u nás i korigovali maminky, aby třeba nedrželi špatně takto malá miminka.
Případně pediatr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama