Spatne hojici se piercing

Anonymní
3.7.21 23:46

Spatne hojici se piercing

Dobry vecer. Mam na vas prosbu…mam na strane v nose piercing asi 2 mesice a mam to hrozne otekle, cervene a hnisa mi to. Doktorka mi na to napsala atb mart, ale ani ta nepomaha. Uz nevim co s tim piercing uz mam pichnuty ponekolikate a vzdy to vypada ze se to zahojilo a pak z niceho nic to zacne otykat a hnisat.. :(
Mam tam klasickou nosovku 0,6 ze stribra.. na chirurgicko ocel mam alergii :( uz nevim co s tim dal.. nemate nekdo s tim zkusenosti? Komu to taky delalo opakovane problemy a co pomohlo? Vyndavat se mi to uz nechce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3491
3.7.21 23:51

Vyndat a nevymýšlej kraviny. Si radši necháš hnisat nos abys byla za frajerku? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
3.7.21 23:55

Tělo prostě piercing nechce přijmout, mně to udělal helix a dokonce dvakrát, tak jsem se na to vykašlala. Když ho vyndáš, tak už ho nenasadíš zpátky, ale když ho necháš, tak se zas můžeš trápit a trápit.
Zkus vodu se solí, jinou mast, nějakou dezinfekci. Myslím že jsem někde četla, že nepropichovat hnis, ale to nevím. A zbytečně si na něj nesahej a hlavně ne neumytýma rukama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
4.7.21 00:15

Tea tree oil :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18045
4.7.21 00:19

S jedním piercingem jsem mela problémy 3×, vyšlo to až na 4.pokus. ale musela jsem vyndat, nechat zhojit, cca 2roky a pak místo labrety tam dát podkovu z plastu. A žádný masti, jen solny roztok

Příspěvek upraven 04.07.21 v 00:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1752
4.7.21 00:21

Dělalo mi to v nose taky. Pomohl solný roztok 👍🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64453
4.7.21 10:10
@Anonymní píše:
Dobry vecer. Mam na vas prosbu…mam na strane v nose piercing asi 2 mesice a mam to hrozne otekle, cervene a hnisa mi to. Doktorka mi na to napsala atb mart, ale ani ta nepomaha. Uz nevim co s tim piercing uz mam pichnuty ponekolikate a vzdy to vypada ze se to zahojilo a pak z niceho nic to zacne otykat a hnisat.. :(
Mam tam klasickou nosovku 0,6 ze stribra.. na chirurgicko ocel mam alergii :( uz nevim co s tim dal.. nemate nekdo s tim zkusenosti? Komu to taky delalo opakovane problemy a co pomohlo? Vyndavat se mi to uz nechce

Stříbro je alergen, zvol titan.. A pokud nepomůže, tak pryč, jinak já potiram vše jen solnym roztokem a v klidu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat