Špatné jaterní testy a zvětšené uzliny u syna

27.11.15 10:56

Špatné jaterní testy a zvětšené uzliny u syna

Dobrý den..mám prosbičku..nemáte někdo zkušenost s tímto problémem? Mému synovi je 8,5 a má zvětšené uzliny na krku..u doktorky dělán výtěr z krku a odebraná krev.. testy udělány snad na všechno..a výsledek…špatně jaterní testy..teď jsme objednaní na sono břicha a sono krku..nemá horečky..není unavený..uzliny ho vůbec nebolý a ani paní doktorka si netroufla říci co to může být:-(..Znáte to asi všichni..to čekání je nejhorší než se něco dozvíte:-(
Děkuji moc za vaše zkušenosti či názory:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1411
27.11.15 11:01

Mononukleoza?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
27.11.15 11:06

Určitě mononukleóza :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.15 11:09

Já jsem bohužel u těch výsledků nebyla..byl tam manžel..ale předpokládám, že ze všech testů co mu dělali by se asi mononukleoza ukázala..nebo né?..U nás ji nikdy nikdo neměl..vůbec s ní nemám žádné zkušenosti:-(..taky mě ale napadla..když jsem si tady pročítala věškeré příspěvky..ale mne mate, že neprodělal žádnou virozu..není unavený..naopak..je furt jak tajtrdlík..žádné teploty..a ty uzliny ho ani po stlačení(jak mu zkoušela doktorka)nebolí:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1411
27.11.15 11:11

Mela jsem ji a taky jsem nemela teplotu a nebyla unavena. Ne kazdy doktor na to prijde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
27.11.15 11:14

Křižák - testy ukáží mononukleózu až po nějaké době. Ale to je jedno, hlavně ať nejí antibiotika. Zahajte jaterní dietu, kupte ostropestřec, nic jiného na to stejně nepomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.15 11:18

Aha..tak vidíte..a zrovna u toho bych si myslela..že na to paní doktroka přijde hned ;)..respektive z těch testů…no nejsem doktor..tutíž nemůžu soudit :lol: Pokud by to opravdu byla mononukleoza..tak budu radši než aby nám řekli, ty horší věci..člověk už si představuje ty nejhorší scénáře..zvlášť u svého dítěte:-(..Děkuji za váše názory..až budeme vědět výsledky z obou vyšetření..dám vědět..třeba to pomůže někomu dalšímu v tápaní jako u mne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1411
27.11.15 11:29

Mne na to taky neprisli hned, dali mi troje antibiotika, musela jsem zmenit doktora a tomu to bylo jasne hned. To se musi delat special testy na EBV virus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.15 11:36

Aha..tak to se přiznám, že nevím zda mu dělali :,( ale hned jak budeme mít výsledky ze sona..máme prý zavolat doktorce a přečíst jí je do telefonu..tak se jí zárověň hned zeptám zda mu dělali i testy na EBV virus..na sono břicha jdeme 4.12 a sono krku 7.12 :D Jsem moc ráda za tyhle diskuze..člověk se snad pomalu víc dozví tady než od doktorů :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8781
27.11.15 11:39

@Křížák Nemusí to být mononukleoza. Můj syn měl před pár měsíci tak vysoké hodnoty při jaterních testech, že musel být hospitalizován, přitom se cítil dobře, subjektivně naprosto v pořádku. Mononukleoza nebyla prokázaná ani žádná jiná diagnoza. Držel asi dva měsíce dietu, teď už má testy úplně v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
27.11.15 12:05

@Křížák
U mojí malé to byla mononukleóza, i když teda jateráky nakonec v pohodě, hlavně ty uzliny, ale byla poznat z krevních testů. Tak jedině se optat, na co tu krev posílali testovat, ale snad nejsou tak hloupí. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
27.11.15 12:23

@hehehe Ale můžou být. Už jsem slyšela i o praktické doktorce, která na přímý dotaz na to, jestli nemůže jít o mononukleózu, prohlásila, že taková nemoc neexistuje.

Mně osobně zjistili mononukleózu až po měsíci a půl na neschopence. Do té doby jsem měla ležet a pít čaj s citronem. Asi jen čekali, že mě ta nemoc přejde a přestanu za nima chodit a ptát se, co mám dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.11.15 12:34

Ježišmarjá..to máme ale zdravotnictví :roll: no já doufám, že naše paní doktorka je takový profesionál..že by ty testy dělala i na monokukleozu..máme vynikající dětskou lékařku..která nic nezanedbává..proto nás předpokládám ještě posílá na ty sona..:-)..No ale jak to tak čtu..že mononukleoza neexistuje..atd:-)..mno nevim nevim :think: no a jak píše Enyf..že se to nemusí ukázat hned..tak ještě týden čekání a snad budem vědět víc 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
27.11.15 19:11
@enyf píše:
@hehehe Ale můžou být. Už jsem slyšela i o praktické doktorce, která na přímý dotaz na to, jestli nemůže jít o mononukleózu, prohlásila, že taková nemoc neexistuje.Mně osobně zjistili mononukleózu až po měsíci a půl na neschopence. Do té doby jsem měla ležet a pít čaj s citronem. Asi jen čekali, že mě ta nemoc přejde a přestanu za nima chodit a ptát se, co mám dělat.

No a co jineho s mononukleosou nez odpocivat, ze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
27.11.15 20:02
@BellinkaX píše:
No a co jineho s mononukleosou nez odpocivat, ze.

No ta dieta… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama