Špatné jaterní testy - po zvracení?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Whr
23
20.9.21 19:41

Špatné jaterní testy - po zvracení?

Ahoj holky.. od začátku tehu si říkám, že proste nebudu hledat na netu, že když už tak mám své doktory apod. Ale nedá mi to.. cca od 6-7tt jsem absolutně nepoužitelná a největší kamarád je postel a koupelna.. teď přes víkend jsem ležela v nemocnici (první den na kapackach) a pak mi paní doktorka oznámila ze jsem měla kyselinu v moči a nic moc jaterní testy.. neřekla nic víc. Dostala jsem nějaká vitaminy a prášky na játra a v neděli jela domu s tím, ze už nezvracim tak 15× denně ale dnes max 3×. Nemohu stále skoro nic jist, vše mi smrdí a nic nechutna, šílený.. no myslela jsem si ze druhy trimestr bude super.. ted jsem cca 15tt a teda furt strašný.. a moje otázka zní: je tu nějaká která to měla stejně nebo spíše podobně? Mám kvůli těm játrum strach kvůli prckovi a hlavně teda ještě jsem moc nenašla dny, kdy bych se opravdu moc těšila :( zatím se těším na den kdy se budu moc najíst a bude mi dobre :((

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.9.21 18:56

@Whr Mám to podobně. Na začátku po zjištění těhotenství jsem si 2tydny užívala, pak asi v 7tt ze dne na den odpadla, začaly celodenní velké nevolnosti, zvracení, slabost, únava. Jsem v 18tt a i když je to maličko lepší, nevolnosti trvají pořád a navíc mám od září už druhou virózu. Takže jsem už skoro 3 měsíce zavřená doma, protivná, jen přežívám a je jen málo okamžiků, kdy si těhotenství užívám a raduju se. Pořád doufám, že už bude líp… Drž se :hug: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat