Špatně jsem pochopila ovulační testy

Anonymní
24.11.20 18:34

Špatně jsem pochopila ovulační testy

Holky, špatně jsem pochopila ovulační testy… Myslela jsem, že ovulace je přesně ten den den kdy jsou obě čárky stejné a ne až následující hodiny či dny. Souložili jsme v plodných dnech před ovulací, nicméně poslední soulož byla v den kdy na testu byly dvě stejně silné čárky a potom už ne (myslela jsem že je to už zbytečné a pozdě a když se nám nechtělo, nehrotili jsme to). Myslíte, že je možnost, aby se to povedlo i tak, když ovulace vlastně nastala až následující den po dvou stejných čárkách a v té době už soulož nebyla?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20227
24.11.20 18:35

Mozne to je, spermie si v tobe počkají az 5 dni. Kdyztak pristi mesic uz budes vedet :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14761
24.11.20 18:44

Na to že píšeš že to nehrotite, to hrotis dost. Počkej jestli ms přijde nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3333
24.11.20 19:05
@Anonymní píše:
Holky, špatně jsem pochopila ovulační testy… Myslela jsem, že ovulace je přesně ten den den kdy jsou obě čárky stejné a ne až následující hodiny či dny. Souložili jsme v plodných dnech před ovulací, nicméně poslední soulož byla v den kdy na testu byly dvě stejně silné čárky a potom už ne (myslela jsem že je to už zbytečné a pozdě a když se nám nechtělo, nehrotili jsme to). Myslíte, že je možnost, aby se to povedlo i tak, když ovulace vlastně nastala až následující den po dvou stejných čárkách a v té době už soulož nebyla?

Když to neklapne tento cyklus, tak to klapne ten příští…Nač ten stres a tlak? Navíc spermie si na vajčko až 5 dní počkají. Takže soulož před ovulací by měla být dostačující…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51967
24.11.20 19:29

Samozřejmě je to zcela dostatečné ;) Spermie si na vajíčko v klídku pár dní počká. Ale i při vzorném načasování je šance 15-20 %.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
25.11.20 08:08

Čím více se budeš stresovat a myslet na to, tak to nepůjde, vlastní zkušenost :) a zkušenost dalších tisíce žen tady :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat