Špatně jsem použila dávku gonal - poraďte prosím:(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anuska31
Kecalka 221 příspěvků 22.01.18 08:37
Spatně jsem použila davku gonal - poraďte prosím:(

Holky prosím o radu, od čtvrtka si picham gonal 225 dávku, dnes pátý den jsem si neuvědomila že mám asi už použít nové pero a šlo mi aplikovat pouze 75 (na tom ukazateli zůstala 150), tak jsem tu 150 dopichla už
Z nového pera ale teď mě trápí, jaktože mně ta 75 ssla vubec pichnout? Kdyz je to 900, tak mělo vyjít akorát na 4 dávky ne? Bojím se, zda jsem něco nepokazila :(

Reakce:
terinka4444
Hvězda diskuse 68424 příspěvků 22.01.18 08:40

Vždycky je tam víc než 900, nicméně máš telefon do CARu, zavolej tam.

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 08:42

Ne ne neboj bud v klidu. vzdycky je tam navic. Ja to tak delavala taky. Kdyz jsem. koncila jedno pero a zacinala druhe tak to byly pichance dva ;-) zbytek stareho a neco z noveho. Udelala jsi vsechno dobre. netrap se tim.

kelynka
Kelišová 6755 příspěvků 22.01.18 08:45

@Anuska31 neboj je tam vzdy o 90 jednotek vic :hug: Takze se nemusis bat :hug:

Anuska31
Kecalka 221 příspěvků 22.01.18 08:50

Ok moc dekuji holky! :srdce: Ja mam ž tohohle ráno pro jistotu pichance tri :zed: :mrgreen:. Hlavně že jsem to nepo…

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 10:37

@Anuska31 jak tri? Pichla sis toho vic?

Anuska31
Kecalka 221 příspěvků 22.01.18 10:57

@Citronkalekninka neee.. ale jak to poprvé nešlo píchnout cele, tak jsem tam nasadila novou dávku a snažila se to píchnout podruhe.. a v tu chvili jsem si vsimla že tím perem, tak jsem to vytáhla a pichla potřetí s novým perem.. prostě idiot :oops:

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 11:17

Hele ja to chapu :-) byla jsem na ivf 3×. Jsou to nervy. drzim ti moc moc pesti.

Anuska31
Kecalka 221 příspěvků 22.01.18 19:14

@Citronkalekninka díky moc!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >