Špatně jsem použila dávku gonal - poraďte prosím:(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anuska31
Kecalka 221 příspěvků 22.01.18 08:37
Spatně jsem použila davku gonal - poraďte prosím:(

Holky prosím o radu, od čtvrtka si picham gonal 225 dávku, dnes pátý den jsem si neuvědomila že mám asi už použít nové pero a šlo mi aplikovat pouze 75 (na tom ukazateli zůstala 150), tak jsem tu 150 dopichla už
Z nového pera ale teď mě trápí, jaktože mně ta 75 ssla vubec pichnout? Kdyz je to 900, tak mělo vyjít akorát na 4 dávky ne? Bojím se, zda jsem něco nepokazila :(

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 65796 příspěvků 22.01.18 08:40

Vždycky je tam víc než 900, nicméně máš telefon do CARu, zavolej tam.

Citronkalekninka
Kecalka 372 příspěvků 2 inzeráty 22.01.18 08:42

Ne ne neboj bud v klidu. vzdycky je tam navic. Ja to tak delavala taky. Kdyz jsem. koncila jedno pero a zacinala druhe tak to byly pichance dva ;-) zbytek stareho a neco z noveho. Udelala jsi vsechno dobre. netrap se tim.

kelynka
Kelišová 6611 příspěvků 22.01.18 08:45

@Anuska31 neboj je tam vzdy o 90 jednotek vic :hug: Takze se nemusis bat :hug:

Anuska31
Kecalka 221 příspěvků 22.01.18 08:50

Ok moc dekuji holky! :srdce: Ja mam ž tohohle ráno pro jistotu pichance tri :zed: :mrgreen:. Hlavně že jsem to nepo…

Citronkalekninka
Kecalka 372 příspěvků 2 inzeráty 22.01.18 10:37

@Anuska31 jak tri? Pichla sis toho vic?

Anuska31
Kecalka 221 příspěvků 22.01.18 10:57

@Citronkalekninka neee.. ale jak to poprvé nešlo píchnout cele, tak jsem tam nasadila novou dávku a snažila se to píchnout podruhe.. a v tu chvili jsem si vsimla že tím perem, tak jsem to vytáhla a pichla potřetí s novým perem.. prostě idiot :oops:

Citronkalekninka
Kecalka 372 příspěvků 2 inzeráty 22.01.18 11:17

Hele ja to chapu :-) byla jsem na ivf 3×. Jsou to nervy. drzim ti moc moc pesti.

Anuska31
Kecalka 221 příspěvků 22.01.18 19:14

@Citronkalekninka díky moc!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Děsivý příběh jezídky: Utekla islamistovi, který ji týral. Pak ho potkala v Německu

Sotva dosáhla dospělosti, už si kurdská jezídka Ashwaq Ta’lo prožila hrůzy, o... číst dále >

Výhrůžný vzkaz gangů ze Švédska: Máte nás za zvířata, budeme se tak chovat!

V noci na úterý se řada švédských měst proměnila téměř ve válečnou zónu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Reklama