Reklama

Špatně jsem použila dávku gonal - poraďte prosím:(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anuska31
Kecalka 221 příspěvků 22.01.18 08:37
Spatně jsem použila davku gonal - poraďte prosím:(

Holky prosím o radu, od čtvrtka si picham gonal 225 dávku, dnes pátý den jsem si neuvědomila že mám asi už použít nové pero a šlo mi aplikovat pouze 75 (na tom ukazateli zůstala 150), tak jsem tu 150 dopichla už
Z nového pera ale teď mě trápí, jaktože mně ta 75 ssla vubec pichnout? Kdyz je to 900, tak mělo vyjít akorát na 4 dávky ne? Bojím se, zda jsem něco nepokazila :(

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 67101 příspěvků 22.01.18 08:40

Vždycky je tam víc než 900, nicméně máš telefon do CARu, zavolej tam.

Citronkalekninka
Kecalka 449 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 08:42

Ne ne neboj bud v klidu. vzdycky je tam navic. Ja to tak delavala taky. Kdyz jsem. koncila jedno pero a zacinala druhe tak to byly pichance dva ;-) zbytek stareho a neco z noveho. Udelala jsi vsechno dobre. netrap se tim.

kelynka
Kelišová 6740 příspěvků 22.01.18 08:45

@Anuska31 neboj je tam vzdy o 90 jednotek vic :hug: Takze se nemusis bat :hug:

Anuska31
Kecalka 221 příspěvků 22.01.18 08:50

Ok moc dekuji holky! :srdce: Ja mam ž tohohle ráno pro jistotu pichance tri :zed: :mrgreen:. Hlavně že jsem to nepo…

Citronkalekninka
Kecalka 449 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 10:37

@Anuska31 jak tri? Pichla sis toho vic?

Anuska31
Kecalka 221 příspěvků 22.01.18 10:57

@Citronkalekninka neee.. ale jak to poprvé nešlo píchnout cele, tak jsem tam nasadila novou dávku a snažila se to píchnout podruhe.. a v tu chvili jsem si vsimla že tím perem, tak jsem to vytáhla a pichla potřetí s novým perem.. prostě idiot :oops:

Citronkalekninka
Kecalka 449 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 11:17

Hele ja to chapu :-) byla jsem na ivf 3×. Jsou to nervy. drzim ti moc moc pesti.

Anuska31
Kecalka 221 příspěvků 22.01.18 19:14

@Citronkalekninka díky moc!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >