Špatné krevní testy, zvýšené Leukocyty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.19 08:36
Špatné krevní testy, zvýšené Leukocyty

Ahoj a dobré ráno všem,
mám trochu obavy. Nejde o mě, ale o mého bratra. Minulý týden byl na vstupní lékařské prohlídce dneska dostal krevní testy a katastrofa.
Glukoza 6,9 jaterné testy zvýšene a lekoucyty 19,7!! což je abnormálně moc.
Ostatně, je pravda, že v den odběru mu nebylo dobře. Na odběrech byl v pátek, ale už od středy, ho trápil žaludek a zvracení, zvracel i pár hodin před odběry. Měl aulin od bolesti. A je to kuřák.
Každopádně vím, že bíle krvinky, bojují proti infekcím atd. Mohlo to být tím způsobené? Bohužel taky vím, že co takový zvýšený počet znamená i když to je asi přes 20, ale…Momentálně sedí u lékaře, bohužel mám o něj obavy a bojím se. Jaký je váš názor, setkali jste se s tím u sebe nebo takhle?
Vím, že nové krevní testy ukažou víc atd. Ale asi se trochu uklidnit nebo já nevím, hezký den

Reakce:
Jencus
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 05.04.19 08:52
@Anonymní píše:
Ahoj a dobré ráno všem,
mám trochu obavy. Nejde o mě, ale o mého bratra. Minulý týden byl na vstupní lékařské prohlídce dneska dostal krevní testy a katastrofa.
Glukoza 6,9 jaterné testy zvýšene a lekoucyty 19,7!! což je abnormálně moc.
Ostatně, je pravda, že v den odběru mu nebylo dobře. Na odběrech byl v pátek, ale už od středy, ho trápil žaludek a zvracení, zvracel i pár hodin před odběry. Měl aulin od bolesti. A je to kuřák.
Každopádně vím, že bíle krvinky, bojují proti infekcím atd. Mohlo to být tím způsobené? Bohužel taky vím, že co takový zvýšený počet znamená i když to je asi přes 20, ale…Momentálně sedí u lékaře, bohužel mám o něj obavy a bojím se. Jaký je váš názor, setkali jste se s tím u sebe nebo takhle?
Vím, že nové krevní testy ukažou víc atd. Ale asi se trochu uklidnit nebo já nevím, hezký den

Ano, to je zpusobene tim, ze munebylo dobre. A tohle ma do katastrofy daleko, neboj. A co podle tebe znamena pres 20 ? My ve zdravotnictvi to bereme jako aktivni bakterialni infekci.

Jahůdka250
Povídálka 14 příspěvků 05.04.19 09:00

@Jencus Opravdu? Bože spadl mi kámen ze srdce. Po telefonu mi říkál akorát o tom že má strašně moc bílých krvinek, a pak mi ukázal ten list a všechno pfff nahoru.On totiž na te prohlídce neřekl že mu je zle a že zvracel, :nevim: Mockrát ti děkuji.
No, můj kamarád měl leukémii. A dívala jsem se čím vším to může být ovlivněno, a na nějaké stránce jsem právě četla že ta hodnota od 20 ale kdo ví jak to bylo myšleno nebo tak. Prostě radši jsem to zavřela abych si nemalovala čerta na zeď. Když vlastně v tu dobu ho něco trápilo a nebylo mu vůbec dobře.

Lama Lama
Hvězda diskuse 51835 příspěvků 05.04.19 09:35
@Jencus píše:
Ano, to je zpusobene tim, ze munebylo dobre. A tohle ma do katastrofy daleko, neboj. A co podle tebe znamena pres 20 ? My ve zdravotnictvi to bereme jako aktivni bakterialni infekci.
když nevíš differenciál, tak nemůžeš přece hodnotit jako aktivní bakt. infekci. Zvlášt pokud jde o náhoný záchyt při vstupní lékařské prolhídce, tak nejspíše neměl ani žádné doprovodné příznaky infkce. Takže bych to šmahem jako bakt. infekci nebrala.
Zakladatelko, může to bý leccos, bez bližších výsledků je to věštění z křištálové krychle.
Leukemie může být i při 15ti tis. Stejně tak 30 může být infekce. Jde o ostatní hodnoty krevního obrazu, jaké bílé krvinky jsou zvýšené. …KOlik má ty jterní testy…
Jahůdka250
Povídálka 14 příspěvků 05.04.19 09:44

@Lama Lama to už nevím, ani se nedovím, papíry nechal u doktorky … každopádně šel tam jako „marod“ a ne jako 100% zdravý , jak jsem psala, trápilo ho zvracení ..

Jahůdka250
Povídálka 14 příspěvků 05.04.19 09:48

On nebyl u doktora pěkně dlouho, trápí ho kašel, kdy vykašlává hleny. A ani jeho zuby bohužel nejsou v pořádku. :,(

Lama Lama
Hvězda diskuse 51835 příspěvků 05.04.19 09:50

Aha, tak to jsem blbá, nějak jsem to přelítla a nevšila si. Omlouvám se. tak to může být k tomu. Ale nemusí. To fakt tady nevymyslíme.

Jahůdka250
Povídálka 14 příspěvků 05.04.19 09:53

@Lama Lama Nic se neděje. On tam byl v pátek, ale od středy ho trápil žaludek a zvracel, bral si aulin od bolesti a pár hodin před odběrem taky zvracel. Je to těžko říct, ale člověk se prostě bojí no. Ale myslím že krom leokocytu měl zbytek v normě, že měl zvýšenou glukozu, játra ještě něco a ty krvinky no…

Jahůdka250
Povídálka 14 příspěvků 05.04.19 10:03

ale moc si přeju aby to nebylo nic vážného.. Tolik si už vytrpěl. Je to kus chlapa. S mou tehdy váhou 48 kg na jeho narozeniny, nějak mu křuplo a vykloubil si koleno… Loni v květnu si na cirkulárce amputoval část palce.

Váš příspěvek
Reklama