Špatné močení v těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 08:15
Špatné močení v těhu

Ahoj holky,
předem se omlouvám za anonimitu a zvláštní dotaz.
Jsem ve 12 tt, po komplikacích v prvním těhotenství jsem myslela, že mě už nemůže nic překvapit a ono ano.
V noci a teď ráno jsem měla problémy s močením a to takové, že se mi strašně chtělo a nešlo to. Nakonec se tedy povedlo, ale až po tom, co jsem počkala, prošla se po bytě a napila se. I tak mi ale přijde, že močák není úplně vyprázdněný.

Stalo se někomu z vás také? Čím může být. Budu dopoledne sledovat a pak případně k doktorovi?

Reakce:
Hrozina
Kecalka 335 příspěvků 02.01.19 08:32

Typické pro začínající zánět močáku. Šla bych hned, než se to rozjede. A moč nejlépe s sebou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 08:44

Zánět močáku znám, měla jsem před těhu několikrát, ale tohle teda neznám.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1325 příspěvků 02.01.19 08:54

Mám to taky. Nebo jdu ze záchoda a už mě tlačí močák, že potřebuju zase. Zánět nemám, prostě ho mám citlivější a rovná se tam s rostoucí dělohou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 09:28

@Čičorečka Mě právě jinak nebolí, neřeže apod. tak se mi na zánět nezdá. Trpím nevolnostmi a mám hodně zpomalené trávení, tak si říkám, jestli kromě žaludku není hormony vykolejený i močák :D

beruska9
Extra třída :D 10862 příspěvků 02.01.19 09:51

Hele, kamaradka takhle zkoncila v nemocnici. Nemohla se ale vymocit vubec temer 24 hodin. Pry se ji tam nejak divne hnula deloha ci co…moc jsem to vysvetleni nepochopila, nicmene si tam den polezela nacevkovana a pak to zase slo. Taky jsem o tom nikdy predtim neslysela, ona rikala, ze taky ne, a to je 4. dite. Zjevne se to vyjimecne stane, ze jak se deloha zvetsuje, tak s to tam nejak divne skripne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.19 13:51

@beruska9 Tyjo.. zajímavý. Já už teď dobrý, tak snad bude i nadále.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >