Špatně nesu dceřin nástup do školky

Anonymní
10.5.21 20:37

Špatně nesu dceřin nástup do školky

Ahoj holky, nejspis tu budu za uplnyho pitomce, protoze vsude se resi, ze ve skolce placou deti. No ja resim opacnej problem - skolku spatne nesu ja. 🙈 Dcera dnes byla poprve ve skolce a ja ty necely 3 hodky skoro cely probulela doma. Vetsina z vas uz si asi klepe na celo.😁 Najednou si rikam, jestli jsem si materstvi dostatecne uzila, jestli jsem se dceri dost venovala, jestli jsem nemohla neco udelat lip. Vzdycky jsem byla tak trochu zavislak, byla jsem bez ni maximalne na jednu noc, a i tak jsem u louceni bulela. 😁
Nejak se nemuzu smirit s tim, ze uz ji jsou 3 roky, a ze se na podzim pomalu vracim do prace a cas poleti jeste rychleji nez doted. Ze budu z nastupu do skolky spatna jsem vedela uz davno, ale nemyslela jsem si, ze z toho budu az takhle hotova. 🙈 Dceru jsem uspala a zas to na me dolehlo. Nechci bejt za blbce, co vodi svoje dite do skolky se slzama a dite je v pohode.
Nesla jste to nektera taky az takhle spatne? Nebo jsem fakt mimo? 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17027
10.5.21 20:45

To přejde.. Uvidíš. Nejsem žádná úzkostlivá matka.. Ale když jsem vedla dceru poprvé do skolky. Tak jsem si za dvermi musela sednout na schody, jak mi bylo úzko.. Byla jsem zralá na panáka.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
10.5.21 20:46

Vůbec nejsi mimo. U prvního syna jsem to měla podobne. A většina kamarádek taky. Je to prostě změna. Ale dobra a pro všechny prospěšná změna. Zvyknete si obě, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8136
10.5.21 20:49

Začne další životní období, musí to tak být.
To, jestli jsi udělala vše správně, ta pochybnost tě může hlodat i za 10,20,30, let, to je normální, nikdo nám na ty děti žádný návod přeci nedal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23997
10.5.21 20:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky, nejspis tu budu za uplnyho pitomce, protoze vsude se resi, ze ve skolce placou deti. No ja resim opacnej problem - skolku spatne nesu ja. 🙈 Dcera dnes byla poprve ve skolce a ja ty necely 3 hodky skoro cely probulela doma. Vetsina z vas uz si asi klepe na celo.😁 Najednou si rikam, jestli jsem si materstvi dostatecne uzila, jestli jsem se dceri dost venovala, jestli jsem nemohla neco udelat lip. Vzdycky jsem byla tak trochu zavislak, byla jsem bez ni maximalne na jednu noc, a i tak jsem u louceni bulela. 😁
Nejak se nemuzu smirit s tim, ze uz ji jsou 3 roky, a ze se na podzim pomalu vracim do prace a cas poleti jeste rychleji nez doted. Ze budu z nastupu do skolky spatna jsem vedela uz davno, ale nemyslela jsem si, ze z toho budu az takhle hotova. 🙈 Dceru jsem uspala a zas to na me dolehlo. Nechci bejt za blbce, co vodi svoje dite do skolky se slzama a dite je v pohode.
Nesla jste to nektera taky az takhle spatne? Nebo jsem fakt mimo? 🙈

A to počkej, jak si tohle budeš říkat na její svatbě. To si teprv popláčeš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19735
10.5.21 20:52

Nejsi mimo, navíc je to umocneno tím covidem. Jednak jsme s dětmi byli téměř nonstop, tudíž fixace je větší a pak třeba mne je líto, že covid začal, když bylo dítěti rok a půl, tedy doba, kdy se s ním dá pořádně začít něco dělat. A kromě pár přestávek nebylo co dělat, kromě té denní rutiny. Takže ten čas mateřské jsem si téměř neužila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.21 20:55

@Cuddy To mas pravdu.. Dceri byly sotva 2 roky, kdyz tu zacala padat opatreni kvuli covidu. A uz kolikrat jsem si pobrecela, ze jsem si ten posledni rok s dcerou doma nemohla uzit tak, jak bych chtela. 😕

• Citovat
  • Nahlásit
1167
10.5.21 20:57

Já jsem matka drsňák a z tohoto mi taky bylo úzko. :? Ale vždyť to není konec ničeho, v poledne ji máš doma, půl dne před sebou, akorát si od sebe odpočinete a budete si vzácnější, obohatí vás to obě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
10.5.21 21:03

Podle me se ti spis nechce do prace :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13196
10.5.21 21:07

1.dite slo ve 4.5r. Byla jsem z toho cela spatna. 2.dite slo ve 3r, usoudila jsem, ze jednoho hezkeho dne rvat prestane. Kdyz bylo tretimu 22m, dostala jsem nabidku prace a do druheho dne sehnala jesle :mrgreen:. Asi tak :hug: :hug: :hug:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.21 21:07

@xkoup21 Tak to v tom opravdu nehraje zadnou roli

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.21 21:08

@prejeta_zaba Asi mas pravdu, jenom se z toho musim vzpamatovat a najit na tom pozitiva. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.21 21:09

@Hobitka Je mi jasny, ze u toho prvniho je vsechno nejtezsi, no :opor:

• Citovat
  • Nahlásit
10943
10.5.21 21:11
@xkoup21 píše:
Podle me se ti spis nechce do prace :D

Já jsem do práce nešla a pocit z nástupu dětí do školky jsem měla hodně podobný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4997
10.5.21 21:18

Nemáš v okolí nějakou kamarádku, která je doma? Můžete se scházet na kávu, chodit do přírody - to můžeš ostatně i sama, nabudíš endorfiny a budeš mít pěkně prožité dopoledne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat