Špatně od žaludku - příznak porodu?

574
23.2.21 12:50

Špatně od žaludku - příznak porodu?

Setkala jste se některá s tím, že vám bylo špatně od žaludku ať jste snědla cokoliv před blížícím se porodem? Včera jsem byla na kontrole s tím, že je vše nachystané a může to být každým dnem. Mám už po obou termínech, takže je na čase. V noci mě začal bolet pravý bok, spíše ze zadní strany a do toho nevolnost, špinění..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.2.21 12:57

@Drndadvě pokud máš nevolnost a špinění jela bych do porodnice může začínat porod

• Citovat
  • Nahlásit
574
23.2.21 13:01
@Anonymní píše:
@Drndadvě pokud máš nevolnost a špinění jela bych do porodnice může začínat porod

Jiné příznaky ale zatím nemám, tak nechci zase plasit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
23.2.21 13:10

Může být, ale v mém případě lehl s nevolností partner :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
23.2.21 13:18

@Semtex Tak se necháme překvapit. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
23.2.21 13:19
@Drndadvě píše:
@Semtex Tak se necháme překvapit. :D

Tak ať je vše ok :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6430
23.2.21 13:22

Špineni může být ještě z té kontroly včera. Pokud nemáš pravidelně kontrakce tak je do porodnice zbytečný jezdit s nevolnosti. Leda by to byla opravdu silná nevolnost, že by si v sobe neudržela ani vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
23.2.21 13:33

@JancaS84 Taky to přikládám kontrole ze včera a nebo mě napadlo, že by mohla začít odcházet hlenová zátka.. Nee nevolnost není takového rázu, že by byla potřeba lékařská pomoc, takže na porodnici určitě ještě brzy. Jen mě zajímalo to, zda se s tím někdo setkal a skoro v zápeti porodil. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.2.21 15:45

Mě bylo špatně od žaludku, a to ještě před tím než mi začaly kontrakce, už jsme byla ale v porodnici, kvůli prasklé plodové vodě.

Takže u mě scénář - plodovka, zvracení, začátek kontrakcí a pak zase zvracení.

Hlavně hodně štěstí a ať je Ti co nejdřív dobře!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
včera v 08:20

@Drndadvě
Ahojky, tak co? Už to máš za sebou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
574
včera v 08:26

@Štístko0 bohužel ne. Včera hamiltonův hmat poté strašné bolesti v kříži celý den, že už jsem si myslela, že jedeme a ono prd. Přes noc se to vše urovnalo a dnes jakoby se nechumelilo. 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6430
včera v 11:15
@Drndadvě píše:
@Štístko0 bohužel ne. Včera hamiltonův hmat poté strašné bolesti v kříži celý den, že už jsem si myslela, že jedeme a ono prd. Přes noc se to vše urovnalo a dnes jakoby se nechumelilo. 🙈

Měla jsem to stejně. A druhý den večer se to rozjelo znovu a pak už mi praskla voda a jeli sme. Pár hodin před tím, než jsem měla nastoupit na vyvolávání. Musíš miminku opakovat, že už se na něho těšíte ať už jde ven :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat