Špatně odbarvené vlasy v těhotenství

85
2.4.20 09:00

Špatně odbarvené vlasy v těhotenství

Ahoj, Chci se zeptat, protože jsem úplně zoufalá z mých vlasů. Jsem těhotná a odbarvovala jsem si doma vlasy s 6% peroxidem a melirovacim práškem a poměry byly v pořádku. Jenže po nanesení na hlavu už bylo vidět, že to špatně chytá. Výsledek byl ještě šílenější. Někde to chytlo do bíla, někde zůstala moje barva a někde mám takovou žlutou až do zrzava, takže vypadám jak strašák. Až potom jsem si někde přečetla, že to v těhotenství může špatně chytat. Nemáte nějaké tipy, jak ty vlasy teď zachránit? :lol: :nevim: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10567
2.4.20 09:04

Nepises, jak tmave mas sve vlasy. Ale pri odbarvovani je 6% peroxid slaby. Chce to 12%.
S tehotenstvim to fakt nesouvisi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
2.4.20 09:07

@cecetka vždy jsem měla blond, ale postupem času taková světlejší hnědá… Ono jde o to, že někde to fakt nechytlo vůbec a už se to stalo víc těhulím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
2.4.20 09:14

Ahoj já jsem taky byla blond chtěla jsem platinu ale v tehotenstvi mi to pokaždé jinak chytlo tak to ted mám světle hnědé a po porodu to nechám na kadernici :palec: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
2.4.20 09:20

@kamilka 23 hrozný no :D já se ale na sebe nemůžu podívat do zrcadla a nevím, co s tím dělat. Protože nechci být zrzoun :D tak nevím, jestli by třeba nepomohlo, kdybych to zkusila odbravit ještě jednou? :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6300
2.4.20 09:43

@Feyre znicis si ty vlasy dalsim odbarvenim. Hod na to preliv nebo hennu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
2.4.20 10:04

@Tarjei díky moc :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
2.4.20 10:05

Na hennu pozor! Jedině ta úplně čistá červená, jinak to zreaguje a budeš mít zelenou. Odbarvovat doma je fakt blbost, běž ke kadeřníkovi ať to zkusí nějak spravit ale jak je to jednou flekatý tak náprava je na dlouho. Leda to ztmavit barvou nebo přelivem, aby to nebylo vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
2.4.20 10:32

@Pinotek šla jsem do toho, protože kadeřnice teď nepracují…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.4.20 10:41

V těhotenství nebarvit, neodbarvovat. Nejen že mi to chytalo šílený odstíny ale ještě to po chvíli ve většině slezlo. 8o Četla jsem si o tom a může to způsobovat některý hormon, podrobnosti už nevím ale byla jsem dost naštvaná. Vypadala jsem jako šílenec. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
2.4.20 10:44

@Feyre no teď bych ty vlasy nenamahala odbarvenim no.. Hodila bych nějakou kaštan nebo něco takového a po porodu bych zašla ke kadernici.. Též chodím jak blb i dobře že nechodím moc ven :grin: :joy:ale to už vydržím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
2.4.20 10:46

@kamilka 23 asi tak :D já přemýšlím, že začnu nosit šátek i na hlavě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
2.4.20 10:47

@AnnaNuvoletta07 teď už je bohuz pozdě :D ale aspoň vím do příště, že to nemám dělat. No, zkusím to teda nějakým tím přelivem spravit, jinak fakt nevím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
558
2.4.20 10:54

@Feyre no já chtěla platinu což se mi skoro povedlo.. Ale otěhotněla jsem a žádná barva už mi nebelila jen zloutla.. Tak mě to štvalo ale co už..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
2.4.20 11:28

@kamilka 23 jj, taky jsem chtěla platinu a mám to žlutý…snad pomůže ten přeliv

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu