Spatne ohnuti ve tretim trimestru

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.10.21 07:42

Spatne ohnuti ve tretim trimestru

Dobre rano,

za 3 tydny mam termin a vcera jsem uklizila byt. Ke vsemu si vzdycky klekam na kolena, drepani ani moc dlouhe ohybani uz nedam. Jak uz jsem vecer byla unavena, tak uz jsem se na to vyprdla a zhybala jsem se pro pradlo na zemi normalne bokem „pres bricho“ - jakoby ze jsem se natahovala na zem doprava ohnuta pres brisko a pekne jsem ho tim stlacila :,( a pak me to docela bolelo…

Mam celkem dost male brisko, ale mimi pry male uplne neni a je tam podle doktorky dost nacpane a misto uz moc nema. Myslite, ze jsem ho tam mohla nejK skripnout nebo mu neco udelat? Chapu, ze je chranene plodovkou, ale kdyz uz jsem v tak pokrocilem stadiu a misto tam u me i dle doktorky prilis nema, tak se bojim, abych mu neco neprovedla :? Nebo jsou z 99% chraneni proti nejakemu ublizeni i kdyz uz jsou v malem brichu i takto velci?

Dekuji moc za uklidneni.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18809
12.10.21 07:47

Ne, nemohla - právě proto aby se to nestalo máš rozestupy mezi břišními svaly, všechnu tu plodovoou vodu, tuk navíc a placentu. Poloha dítěte moc nezávisí na tobě, ale takhle v pokročilém těhotenství už na dítěti, jak se tam samo mele - proto taky změny polohy z venčí nejdou moc snadno způsobit.

Děti jsou odolné je dost těžké jim opravdu ublížit, natož v těhotenství. Jakkoliv hormony křičí opak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
12.10.21 08:05

Já se ohýbala normálně, třeba k botám, a nic se nestalo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1628
12.10.21 08:07

Nijak si malému neublížila, neboj. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12063
12.10.21 08:26

Nic se mu nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18815
12.10.21 08:40

Ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
12.10.21 09:02

Rodim za týden a nikdy mě nenapadlo ohýbat se jinak než přes břicho, ani zvedání přes bok mi nikdy moc nešlo a zvedam se normálne (jen u toho víc hekam) a nic se nestalo… maximálně mi zajede nohou pod žebra když ho tam moc skřípnu, ale to bolí mě a ne mimčo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2368
12.10.21 09:53
@Nickjmeno píše:
Rodim za týden a nikdy mě nenapadlo ohýbat se jinak než přes břicho, ani zvedání přes bok mi nikdy moc nešlo a zvedam se normálne (jen u toho víc hekam) a nic se nestalo… maximálně mi zajede nohou pod žebra když ho tam moc skřípnu, ale to bolí mě a ne mimčo ;)

Taky :lol:… ani jsem nevedela, ze se nesmi ohybat? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2769
12.10.21 15:11

Já jsem odpoledne, den před porodem nejstaršího syna, strávila sbíráním ořechů. Kluk je zdravý jak buk :). Neboj, nic se nestane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat