Špatně ostříhané nehtíky

3.5.21 18:29

špatně ostříhané nehtíky

Dobrý den, už dvakrát jsem ostříhal malému nehtíky. Je mu 6 týdnů, dneska jsem zjistil že se mu dělají na krajích prstíků u nehtíků zatvrdlé tmavé skvrnky, jako by mu zarůstal nehtík ale není tomu tak, začíná to být zarudlé, začíná to na více prstech, nevím co stím, nehtíky stříhám podle videa z youtube, prosím o radu, dám sem i fotku, dekuji a omlouvám se za gramatiku.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
1024
3.5.21 19:10

Nejsem nijak útlocitně ujetá na přehnanou hygienu, ale jak může mít 6ti týdenní miminko takovou špínu za nehtama??? 8o. Já stříhala dětskýma nůžkama se zaoblenou špičkou a o nějakém extra stříhání nebyla řeč, prostě jsem to vzala, jak se povedlo. Nehty měla malá hodně jemné a měkké. Podle fotky bych klidně řekla, jestli to nemůžou být bradavičky :nevim:. Zeptala bych se pediatra, už jste byli na kontrole po šestinedělí?

• Nahlásit
241
3.5.21 19:17
@fíkofka píše:
Nejsem nijak útlocitně ujetá na přehnanou hygienu, ale jak může mít 6ti týdenní miminko takovou špínu za nehtama??? 8o. Já stříhala dětskýma nůžkama se zaoblenou špičkou a o nějakém extra stříhání nebyla řeč, prostě jsem to vzala, jak se povedlo. Nehty měla malá hodně jemné a měkké. Podle fotky bych klidně řekla, jestli to nemůžou být bradavičky :nevim:. Zeptala bych se pediatra, už jste byli na kontrole po šestinedělí?

Taky mě ta spina za nehty hned praskla do očí 8o

• Nahlásit
31295
3.5.21 19:26

To není ruka šestitýdenního mimina :zed:

Nehty stříhat po koupání, vyčistit tu špínu.

• Nahlásit
6072
3.5.21 19:34

Myslíš šestiměsíční mimino? Tohle nejsou končetiny šestitýdenniho

• Nahlásit
20682
3.5.21 20:03

Od ceho ma takové mimco špinavé nehtiky 8o koupíš denně?

• Nahlásit
1409
3.5.21 21:09

Ja jsem taky nikdy nemyslela, že by nehybny mini mimino mohlo mít špínu za nehty. Ovsem nejmladší dcera mě vyvedla z omylu. Ona to mela už snad od 2 tydnu… nechápu, jak se ji to podařilo, ale doteď si pamatuju, jak jsem to uviděla poprvé a nechápavě na to zírala. Jestli jak si cpala ruce do pusy, pak je otrela o podložku, kterou předtím omatlaly starší děti… já fakt nevím.. a i když jsem ji to každý večer cistila, tak byly chvíle, kdy to špinavé mela, třeba pár minut před tím čištěním, ze.. ovsem kdybych ji šla ty ruce fotit a dávat na net, tak bych je napřed umyla, to je fakt…

• Nahlásit
638
3.5.21 22:32

Škoda že diskuze byla upravena :think: To mě zajímá ty ruce 🤣

• Nahlásit
63703
4.5.21 08:06
@KKikina píše: Škoda že diskuze byla upravena :think: To mě zajímá ty ruce 🤣

Tak nějak :mrgreen:

• Nahlásit
14425
4.5.21 10:46

Dobrý den,

diskuzi zamykám a bude na žádost zakladatele smazána.

Děkuji za pochopení

Diana :kytka:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat