Špatně po odběru vajíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
rousinka
Stálice 89 příspěvků 06.02.17 15:31
Spatne po odberu vajicek

Ahoj holky. Chtela jsem se zeptat jestli to nekdo nemel podobne. Popve po odberu me jen hrozne bolelo bricho ale jinak jsem celkem normalne fungovala. Bohuzel prvni ivf nevyslo. Ted jsem po druhe po odberu..to bylo v patek. Od te doby jsem hrozne unavena..dopolko mi je lehce na zvraceni..mam asi nizky tlak a mam i nizsi telesnou teplotu. Bricho uz ani neboli. Citim se jak prastena palici..chvilku neco delam a jsem ko. Co vam pomohlo? Snazim se dost pit. Diky za rady.

Reakce:
Ginuš
Hvězda diskuse 38053 příspěvků 06.02.17 15:38

Zkus bílkoviny - i když to zní hrozně, tak po odběru jsem jedla krkovičku udělanou na pánvy a několikrát za den. Doporučovali mi hodně bílkovin, hrozil u mě OHHS (hyperstimulační syndrom). Unavená můžeš být i z léků a nebo psychiky. Zkus zavolat i do CARu a řekni jim to, třeba něco poradí.
Držím hrozně moc palce :hug: :hug: :hug:

Kejdík
Závislačka 3490 příspěvků 06.02.17 17:36

@rousinka určitě jíst víc bílkovin a dostatečně pít. Já jedla bílky, třeba s vařeným hovězím, tvarohy a podobně. Kdyžtak konzultace v CAR. Nechci strašit, ale někdy může mít OHHS atipický průběh. Měla jsme jej 2× a právě u odbou to byly pocity na zvracení, pocit, že se nemůžu vyprázdnit. Držím palce ať je vše v pořádku :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

I Houdová měla svého Janečka! Do manželství se jim pletl i moderátor Novotný

Ochránkyně zvířat, planety a známá veganka Helena Houdová (39) oslavuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >