Špatně po odběru vajíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rousinka
Stálice 85 příspěvků 06.02.17 15:31
Spatne po odberu vajicek

Ahoj holky. Chtela jsem se zeptat jestli to nekdo nemel podobne. Popve po odberu me jen hrozne bolelo bricho ale jinak jsem celkem normalne fungovala. Bohuzel prvni ivf nevyslo. Ted jsem po druhe po odberu..to bylo v patek. Od te doby jsem hrozne unavena..dopolko mi je lehce na zvraceni..mam asi nizky tlak a mam i nizsi telesnou teplotu. Bricho uz ani neboli. Citim se jak prastena palici..chvilku neco delam a jsem ko. Co vam pomohlo? Snazim se dost pit. Diky za rady.

Reakce:

Ginuš
Hvězda diskuse 37931 příspěvků 06.02.17 15:38

Zkus bílkoviny - i když to zní hrozně, tak po odběru jsem jedla krkovičku udělanou na pánvy a několikrát za den. Doporučovali mi hodně bílkovin, hrozil u mě OHHS (hyperstimulační syndrom). Unavená můžeš být i z léků a nebo psychiky. Zkus zavolat i do CARu a řekni jim to, třeba něco poradí.
Držím hrozně moc palce :hug: :hug: :hug:

Kejdík
Závislačka 3487 příspěvků 06.02.17 17:36

@rousinka určitě jíst víc bílkovin a dostatečně pít. Já jedla bílky, třeba s vařeným hovězím, tvarohy a podobně. Kdyžtak konzultace v CAR. Nechci strašit, ale někdy může mít OHHS atipický průběh. Měla jsme jej 2× a právě u odbou to byly pocity na zvracení, pocit, že se nemůžu vyprázdnit. Držím palce ať je vše v pořádku :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >