Reklama

Špatně po odběru vajíček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rousinka
Stálice 85 příspěvků 06.02.17 15:31
Spatne po odberu vajicek

Ahoj holky. Chtela jsem se zeptat jestli to nekdo nemel podobne. Popve po odberu me jen hrozne bolelo bricho ale jinak jsem celkem normalne fungovala. Bohuzel prvni ivf nevyslo. Ted jsem po druhe po odberu..to bylo v patek. Od te doby jsem hrozne unavena..dopolko mi je lehce na zvraceni..mam asi nizky tlak a mam i nizsi telesnou teplotu. Bricho uz ani neboli. Citim se jak prastena palici..chvilku neco delam a jsem ko. Co vam pomohlo? Snazim se dost pit. Diky za rady.

Reklama

Reakce:

Ginuš
Hvězda diskuse 37739 příspěvků 06.02.17 15:38

Zkus bílkoviny - i když to zní hrozně, tak po odběru jsem jedla krkovičku udělanou na pánvy a několikrát za den. Doporučovali mi hodně bílkovin, hrozil u mě OHHS (hyperstimulační syndrom). Unavená můžeš být i z léků a nebo psychiky. Zkus zavolat i do CARu a řekni jim to, třeba něco poradí.
Držím hrozně moc palce :hug: :hug: :hug:

Kejdík
Závislačka 3487 příspěvků 1 inzerát 06.02.17 17:36

@rousinka určitě jíst víc bílkovin a dostatečně pít. Já jedla bílky, třeba s vařeným hovězím, tvarohy a podobně. Kdyžtak konzultace v CAR. Nechci strašit, ale někdy může mít OHHS atipický průběh. Měla jsme jej 2× a právě u odbou to byly pocity na zvracení, pocit, že se nemůžu vyprázdnit. Držím palce ať je vše v pořádku :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama