Reklama

Špatné průtoky v pupečníku v 40+2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dominicka3
Povídálka 34 příspěvků 20.01.17 15:41
Špatné průtoky v pupečníku v 40+2

Ahoj, před pár dny jsem sem psala ohledně toho přenášení a kontroly v porodnici. Každopádně dnes jsem byla na kontrole v porodnici a prý mám špatné průtoky, takže zítra musím nastoupit do nemocnice. Máte někdo zkušenosti? Dost mě tím doktor vynervoval :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

šerifka
Kecalka 426 příspěvků 20.01.17 15:53

Tuhle situaci neznám, ale věř tomu, že kdyby to bylo skutečně špatné, tak Tě domů už nepustili. (Říká ta, co ji s dvojčaty ubytovali na rizikovce po kontrole v 32+6, pak tři týdny denně monitory, 2×týdně UTZ a pak císař do tří hodin od patologického ctg-monitoru)

dominicka3
Povídálka 34 příspěvků 20.01.17 15:59

@šerifka no chtěl si mě tam nechat, ale jelikož jsem měla dobrý ozvy, tak to prý stačí až zítra tak snad nedošlo k pochybení jako u mého doktora…kontroloval mě primář tak snad…

j-p
Extra třída :D 11686 příspěvků 20.01.17 16:05

@dominicka3 JÁ bych teda neodesla. Trvala bych na aby si mne tam nechali a hlidali miminko. :mavam:

dominicka3
Povídálka 34 příspěvků 20.01.17 16:09

@j-p tak já zas doufám, že když by doktor něco viděl tak by snad nezahálel a učinil by tak…i sestřička mě uklidňovala, že ke konci už ta placenta je stará že se to stává…

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12647 příspěvků 1 inzerát 20.01.17 16:15

@dominicka3 a proč jsi teda z nemocnice odešla když si tě tam chtěli nechat? Ono ted z toho být na nervy je pozdě :nevim:

j-p
Extra třída :D 11686 příspěvků 20.01.17 16:16

@dominicka3 :hug: To je jasný ale ja bych tam raci zůstala. Miminko je donosene a kdyby byli komplikace, tak raci v nemocnici bez doma.

dominicka3
Povídálka 34 příspěvků 20.01.17 16:17

@ka2ka neodešla, doktor mě nejdřív vyšetřil a řekl že uvidíme jaký budou ozvy, když špatné tak si mě tam nechají a když budou dobré stačí přijít zítra no a podle ozev, které byli dobré, doktor řekl že stačí přijít zítra…

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12647 příspěvků 1 inzerát 20.01.17 16:18

@dominicka3 takže tedy vše v pořádku? a proč tedy v první příspěvku píšeš že máš průtoky špatný?

dominicka3
Povídálka 34 příspěvků 20.01.17 16:20

@ka2ka průtoky mám prý špatný, proto zítra nastupuju do porodnice

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12647 příspěvků 1 inzerát 20.01.17 16:28

@dominicka3 tak ono to nebude tak strašný jinak by tě domů nepustili

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 20.01.17 17:27

Juj, neměla jsi chodit domů, aby sis to pak nevyčítala :oops:

Hadumi
Extra třída :D 13250 příspěvků 20.01.17 17:45

Já měla prakticky nulové, domů mě pustili akorát si sbalit věci, začali hned vyvolávat.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7612 příspěvků 20.01.17 17:50

@dominicka3 já to měla přesně obráceně, horší monitor, průtoky v pořádku a taky mi druhý den vyvolávali, kdyby to nebylo v pořádku tak by Tě nepustili, ale pokud se necítíš, tak jeď do nemocnice kdyztak řekni že máš bolesti nebo málo cítíš miminko a oni Tě vyšetří a kdyztak si Tě tam nechají..

dominicka3
Povídálka 34 příspěvků 20.01.17 19:14

@Hadumi co znamená nulové? já měla 0,93 pokud jsem dobře koukala a je to ta hodnota

@Kristyna.Vechto­va no pohyby cítim a jinak mě nic není, jen jsem teď z toho vynervovaná

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama