Špatné spaní novorozence

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
86
22.1.22 16:51

@Lucie_Sx to je teda pěkně blbá rada. Ne každé miminko usne samo kdy potřebuje, miminka to sama většinou neumí. Mám 9 týdenní dcerku, kterou musím uspávat téměř násilím, NIKDY sama jen tak neusnula i když je totálně unavená a pretazena. Každý nemá štěstí na samouspávací mimi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.1.22 17:03

Některým miminkům to prostě nejde.. děláš vše správně (jak nejlíp můžeš, podle toho co píšeš) uspavej, klidně i hodinu, pokud na ní vidíš, že je unavená. Aspoň cítí pocit bezpečí a maminku. Je to jen období, které přejde :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
25.1.22 11:22

Tak poslední tři dny zase krásně spinká. Vždycky přes den se napapá a skoro pokaždé usne při říhání tak jí nechávám ještě hodinku ležet na mě a poté dávám do postýlky.
Večer pokud neuspí ani koupání a ani papání tak nám hodně pomáhá hladit čelíčko a vlásky. Tak doufám že nám to tak vydrží teda :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19834
25.1.22 23:28
@saniska píše:
@Lucie_Sx to je teda pěkně blbá rada. Ne každé miminko usne samo kdy potřebuje, miminka to sama většinou neumí. Mám 9 týdenní dcerku, kterou musím uspávat téměř násilím, NIKDY sama jen tak neusnula i když je totálně unavená a pretazena. Každý nemá štěstí na samouspávací mimi

Ale ja nic takoveho nepsala :nevim:.
Jde o to vypozorovat, kdy uz by dite spalo, a umoznit mu usnout. Treba i chovanim, kocarkem, kojenim, proste co funguje.
Netlacit to na silu v dobe, kdy zrale na spani jeste neni (taky jsem to delala, k nicemu, hodinu uspavat. On na to clovek casem prijde.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat