Špatné spaní po příkrmech?

26.11.19 09:03

Špatné spaní po příkrmech?

Ahoj, už skoro měsíc jsme začali přikrmovat zeleninu a minimálně dva týdny už má malej hodně špatné spaní. Dřív mi usínal kolem 9-10 (jo, pozdě, ale nehrotila jsem to, protože spí celou noc až do rána) ale poslední týdny usne kolem 10 a každou cca půlhodinu se budí tak do 2 do rána takhle.. :( vypadá, že ho i bolí bříško, že má prdíky.. Měl to taky někdo tak? Že si třeba to tělo musí zvyknout nejdřív na příkrmy a srovná se to? Nebo z čeho to může být? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7458
26.11.19 09:45

@SaskiaRusso a kdy mu tu zeleninu davas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.19 09:49

Kdy mu dáváš příkrm?
Dávala jsem příkrm jen na oběd a měl problém se stolicí. Začala jsem mu dělat čaje a bolení bylo pryč i stolice byla řidší.
Později, až se vše srovnalo tak jsem dávala k večeři kaše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.19 12:09

Jen k obědu, kolem 12-13 podle toho, jak mi spí dopoledne. Se stolicí problém právě nemáme, kaká většinou obden. Někdy i dny po sobě.. Čaj mi pít nechce, dávám fenyklový a nechutná mu, ani vodu moc pít nechce, tak jen kojim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7458
26.11.19 14:04

@SaskiaRusso zkus mu dat treba jen po lzicce kapku vody. Urcite si musi zvyknout na zeleninu, to je jasny. Co mu davas? Jinak to spani se u deti meni, vubec to nemusi souviset s prikrmama, budil by se treba i tak. Meni se to ze dne na den ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.11.19 14:16

@Kukacka123 zatím jen dýni, mrkev, brambor, brokolici a špenát, ale to jen ochutnal, to nechce. :mrgreen: jo, to je dost možný, že má nějaký období… :think: doufám, že to brzy přejde. :D a taky mě napadlo, jestli nemám takhle večer už málo mlíka třeba, že není najezenej dosyta.. pokaždý, co se po tý půlhodině vzbudí, tak ho dám znovu k prsu, protože ho jen tak uspávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7458
26.11.19 14:44

@SaskiaRusso to mi prijde v pohode ty jidla a pokud toho nesni nejak moc…a pije pak vecer hodne? Kdyz se za tu pulhodinu vzbudi? Muze to fakt byt jen obdobi. Dcera se mi zas budila po hodine, pravidelne. Spavala jako miminko krasne, i celou noc. Pak mela obdobi, ze byla taky casto vzhuru a ted je to podle zubu :zed: :mrgreen: jinak uspavani u prsa je u nas taky stale, i v noci vyzaduje. Bude ji rok a pul a ted uz premyslim o odstavu, protoze nechce ani jist a porad jen prso. Tak uvidim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.12.19 15:54

Ahoj, tak už je to v pohodě, teď už mi 2 dny po sobě spal celou no, sláva. :mrgreen: ale stejně chodí spát až po 10. :roll: :mrgreen:
No já jsem taky zvědavá, jak ho jednou odstavim.. když neusne jinak, než u prsa.. to bude síla. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7458
5.12.19 19:24

@SaskiaRusso jo, nektera ditka jsou prsozavislaci :mrgreen: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu