Špatné spaní v jiném pokoji

11.6.15 13:31

špatné spaní v jiném pokoji

Ahoj, syn 19 měsíců už nejméně 14 dní spí hodně špatně. Od 3 měsíců se mu s přestávkami střídaly zuby se zánětem průdušek (od „zubní“ rýmy), takže nikdy normálně v noci nespal.
Spí se mnou a manželem v ložnici a minulý týden jsme se všichni přestěhovali do jiného pokoje, abychom původní ložnici přestavěli na jeho vlastní pokojíček. To špatné spaní už trvá delší dobu, tak to stěhováním asi nebude. Nejspíš se mu zakládají/řežou pětky, protože měl děsnou rýmu, špatně spal jak slintal a kuckal. Teď je rýma jen mírná a pod kontrolou, spaní jako takové je už v pohodě, jenže… pravidelně ve tři ráno se probudí a chce dál spát, ale nemůže usnout. Ve čtyři si řekne o mlíko a stejně ještě do pěti, půl šesté nemůže usnout :( Jak usne, je schopný spát i do devíti. V půl jedné si řekne, že chce „hají“ a od jedné hodiny usne, spí tak cca hodinu. Večer usíná v pohodě kolem osmé, a do té třetí je relativně klid a pak zase nanovo. Už jsem z toho vyřízená, hlavně netuším čím to je. Nestalo se vám někomu něco podobného? Nejspíš budeme muset vyčkat, snad to přejde samo. Jsem těhotná, tak to nevyspání hůř snáším…
Díky za názory
Klára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lizzi
11.6.15 14:55

Já mám zkušenost, že nějaký problém se vždycky odrazí na spaní (zuby, stres, špatný zdravotní stav apod.) takže pokud trpí na rýmy a podobné zdravotní neduhy, tak asi budete muset vydržet. zkus mu nějak posilovat imunitu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
11.6.15 17:36

Jeste me napadlo - zrcadlo. Pokud je do nej videt z mista spani, je to spatne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.15 12:38

@Lizzi Ahoj, dneska mi dovolil sáhnout do pusy a jedna stolička je maximálně nateklá, tak to snad budou zuby, uvidíme. Dneska to byla hrůza, od jedné do půl paté vzhůru :((( Zkusím nějaká homeo a hodně zeleniny a ovoce na imunitu, díky za radu
@Ondrášovka.N zrcadlo máme i ve starým pokoji, naštěstí do něj není vidět vůbec :) díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.15 14:01

@xmellonekx neni zac. Byl to jen pokus. U nas bylo spani horsi kdyz sme do nej videli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama