Reklama

Špatné spermio, chybějící ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marlenka19
Povídálka 14 příspěvků 04.02.17 08:54
Špatné spermio, chybějící ovulace

Holky, poraďte :? S přítelem se už 10 měsíců snažíme o mimi. MS chodi pravidelne, cyklus 28 dni. V rijnu jsem byla u dr, na mereni folikulu (snad to pisi spravne). Doktor rikal, ze tam nic dominantniho nevidi - nasadil mi Nosifol na 3 mesice. Pote jsem sla k dr v lednu, opet na premereni, 11. den cyklu, folikul 11 mm - stale maly.
Predepsal mi Clostilbegyt 1-0-0 od 3. do 7. dne a Utrogestan 1-0-1 od 17. do 26. dne a zaroven pritele odeslal na Spermio. Jeho vysledky nic moc, mnozstvi spermii v norme, ale mala pohyblivost plus velke procento degenerovanych :,( (pohyblivost a+b+c 25%, pohyblivost a+b 20%, pohyblivost a 13%, morfologie 5%).
Clostik a Utrogestan jsem jeste nezacla brat, trochu nas pritelovy testy zaskocily… Myslite si, ze i pres vsechna nase uskali je mozne prirozeneho otehotneni? MS mam dostat koncem unora, pak bych asi prasky nasadila…

Reklama

Reakce:

Musulka12
Kecalka 401 příspěvků 1 inzerát 04.02.17 09:09

@marlenka19 Popravdě si myslím, že moc velkou šanci nemáte. Zkusila bych se podívat už po nějakém centru. Nevím kolik Ti je, ale je lepší to začít řešit dřív než pozdě.

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 04.02.17 09:23

@marlenka19 hele tohle vam nikdo nerekne, ja s muzem mame oba vysledky dobre, ja normalne ovuluju s jednim az dvema folikuly (9 den na utz mivam kolem 1,9mm) a muz ma spickovy spermiogram. A stejne se uz temer dva roky snazime marne otehotnet…
A pak jsou lidi kteri ani ms nemaji a muz ma mizernou morfologiia tem se to podari…
Nicmene sance asi budete mit nizsi…ale treba u chlapa se da hodne toho zlepsit zdravym zivotnim stylem.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 09:24
@marlenka19 píše:
Holky, poraďte :? S přítelem se už 10 měsíců snažíme o mimi. MS chodi pravidelne, cyklus 28 dni. V rijnu jsem byla u dr, na mereni folikulu (snad to pisi spravne). Doktor rikal, ze tam nic dominantniho nevidi - nasadil mi Nosifol na 3 mesice. Pote jsem sla k dr v lednu, opet na premereni, 11. den cyklu, folikul 11 mm - stale maly.
Predepsal mi Clostilbegyt 1-0-0 od 3. do 7. dne a Utrogestan 1-0-1 od 17. do 26. dne a zaroven pritele odeslal na Spermio. Jeho vysledky nic moc, mnozstvi spermii v norme, ale mala pohyblivost plus velke procento degenerovanych :,( (pohyblivost a+b+c 25%, pohyblivost a+b 20%, pohyblivost a 13%, morfologie 5%).
Clostik a Utrogestan jsem jeste nezacla brat, trochu nas pritelovy testy zaskocily… Myslite si, ze i pres vsechna nase uskali je mozne prirozeneho otehotneni? MS mam dostat koncem unora, pak bych asi prasky nasadila…

s pomoci inseminace nebo ivf tak ano prirozene hodne tezko jen u toho closíku pozor mel by se brat jen 6× za zivot zeny ne vickrat neni v nem nic dobreho ale nekomu pomohl k mimcu ;)

Lilikaspi
Závislačka 2573 příspěvků 04.02.17 09:56

Ja ted brala clostik prvni cyklus 1-0-1,a dva dny pted ovulaci boleni bricha jako pri ms a v den ovulace krece do bricha, do pravyho vajecniku, nemohla jsem v praci vydrzet, sotva lezla, sex hodne bolestivy, druhy den rano uplna pohoda jskoby nic.na diskuzi mi rikali ze to meli stejne, nechci te strasit, ale ovu poznas az prijde

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 2 inzeráty 04.02.17 10:09

Asi bych do sebe zadny clostil necpala a objednala se radsi do Caru… Zadny doporuceni vetsinou nepotrebujes.

Safija
Kecalka 260 příspěvků 04.02.17 10:32

Mě clostil nastartoval ovu a k otěhotnění došlo čtvrtý měsíc (3 měs jsem ho brala a nic a hned ten 4 měs to vyšlo). Pry se to tak často stává. Ale u nás nebyl problém spermie. Já být tebou, tak než do sebe začnu cpát hormony, tak vyřeším partnera. Ty si můžeš ovulovat jak chceš, ale když on nedodá ani kvalitu ani pohyblivou kvantitu, tak z toho nic nemusí být. Sice náhoda je blbec, ale zbytečně budeš stresovat, že máš při tom clostil jen pár měsíců naději na ovulaci a otěhotnění a že to nevychází kvůli jeho spermiím. Myslím si, že ve Vašem případě by konzultace v car už byla vhodnější.

Karleon
Kelišová 5278 příspěvků 04.02.17 11:27

Bez spermie a vajíčka těžko počnete dítě, ale nikde není psáno, že to za pár měsíců nebude lepší.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama