Špatně spící novorozenec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veroniiikaaa
Kecalka 325 příspěvků 13.08.18 17:05
Špatně spící novorozenec

Ahoj maminky,
Prosím o radu…mame 5dní a vždy na střídačku mi mala den dobře spi a den jaoko dnes nespi skoro vubec.
Od ranni prochazky v pul 11..mi popospava pouze u kojeni ( mam pocit ze ji mama dnes cely den na prsou ), kdyz ji dam do poszylky hned zacne brecet a uz neusne.
Cim to muze být?
Vyprdena je, stolici ma taky dobrou… muze to byt ze mam malo mlika a ji to proste nestačí?
Moc děkuji za jakekoli rady a zkušenosti.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19300 příspěvků 13.08.18 17:11

Asi se jí nelíbí v postýlce. Je jí 5 dní, její nejlepší kamarádka je prso a ty, cítí se v bezpečí a ne v postýlce, kde je sama.

blumen
Hvězda diskuse 42037 příspěvků 13.08.18 17:12

@Veroniiikaaa treba chce byt jen u Tebe a ne v postylce :nevim: u Tebe taky neusne?

Veroniiikaaa
Kecalka 325 příspěvků 13.08.18 17:14

@blumen u me usne ale jen u prsa… jak spi a chci ji presunout tak hned place …
Je ale divne ze vcera spinkala uplne bez problemu a dnes vubec nemuze zabrat :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 42037 příspěvků 13.08.18 17:19

@Veroniiikaaa pokud muzes, tak odpocivej a nech si ji u sebe. Nemusi byt v postylce. Asi si porid pozdeji satek, zrejme je kontaktni a mazliva, prirozene. Za par dni to muze byt jinak. Hlavne, at spinka a neni pretazena tak malinka.

Veroniiikaaa
Kecalka 325 příspěvků 13.08.18 17:28

@blumen mam manducu ale tak malickou do ni asi davat nemam,ze…to je az od 3mes… doporucis nejaky satek ?
Snad si na postylku zvykne za par dni :)

Currymatka
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 13.08.18 17:34

@Veroniiikaaa Aktuálně řeším to samé,… Malý má skoro měsíc a jinak než u mě v náručí nebo v posteli u prsa taky neusne. Ani kočárek nezabírá, ten ho spíš víc naštve :) Tak jsem ho dnes navázala do šátku a ejhle, jak je to najednou hodné miminko :srdce: A já mám konečně po třech týdnech volné ruce a můžu se i v klidu najíst :dance: :mrgreen: Nosítko nech na později a šátek vřele doporučuji :palec:

morinka7
Kelišová 6839 příspěvků 13.08.18 17:41

Doporučuji šátek ;) Pro takhle malé staré Vatanai (kipawa, Maruška,..), Little frog ve 100 % bavlně, loktu She v 100 % bavlně. Ideálně doporučuji skupinu nosíme děti a nebo i nosící skupinku z okolí ? Od kuď jste ?

Veroniiikaaa
Kecalka 325 příspěvků 13.08.18 17:48

@Currymatka :) aspon vim ze je naděje a nejsme samy kdo to tak ma :D
@morinka7 a kde se daji šátky porodit ? Nebo neda se pujcit ? Jsme z Bučovic ( okr. VYŠKOV )

morinka7
Kelišová 6839 příspěvků 13.08.18 18:01

@Veroniiikaaa
Můžete přímo kouknout na satkomanie.cz nebo isatky.cz . Pokuď se vám zalíbí přímo nějaká značka a barva můžete kouknout přímo na prodejce. Většina má i e-shop. Navíc není špatný koupit už použity šátek ;) Ten je už zanošený a dobře se váže. Pokuď máte facebook najděte si skupinu Nosíme děti. Šátků je tam na prodej hodně a pravděpodobně tam najdete i někoho z vašeho okolí kdo poradí a pomůže ;)

morinka7
Kelišová 6839 příspěvků 13.08.18 18:02

@Veroniiikaaa
Půjčit se taky dá, ale na delší dobu je výhodnější šátek koupit a pak za skoro stejnou cenu prodat. U šátků cena příliš neklesá, pokuď se o ně dobře stáráte.

Veroniiikaaa
Kecalka 325 příspěvků 13.08.18 18:10

@morinka7 mic dekuji, hnedka se na to podivam :)

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 13.08.18 18:22

Já mám 3 týdenní holčičku a je to taky jak kdy, některé noci spí hezky a kojím po 3-4 hodinách a teď poslední tři dny si plete den a noc. Nejradši spí u prsa a nebo na mě a nejlepší jenom v plínce, pod chlupatou dečkou maximálně, overálek na spaní jí akorát naštval, ponožky a nedej bože čepička už vůbec. A co od kluka neznám, tahle princezna nesnese ani načůráno v plence, hned to hlásí a samozřejmě nejradši spíš na břiše, ale to dovolím jenom přes den, je v postýlce na monitoru. Takže asi to chce vyzkoušet co tvému mimču vyhovuje.

vtipna
Kecalka 166 příspěvků 13.08.18 18:46

Moje mala chtela furt zavinovat,jinak neusnula.

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 13.08.18 19:05
@Veroniiikaaa píše:
@blumen u me usne ale jen u prsa… jak spi a chci ji presunout tak hned place …
Je ale divne ze vcera spinkala uplne bez problemu a dnes vubec nemuze zabrat :nevim:

Nemuze to byt necim, co si vypila, snedla? Ja si takhle v sesti mesicich syna dala dvojku cocacoly, dalsi den byl vzhuru asi 12 hodin v kuse :oops:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >