Špatně spočítaný termín porodu

26.5.16 10:50

spatne spocitany termin porodu

Ahoj. Dnes jsem nastoupila do nemicnice s tim ze uz tyden prenasim. Doktorka nakonec zjistila ze mam spatne spocitany termin a jsem presne v terminu. Pry je mene plodove vody tak si mam vybrat bud pujdu domu a budou me sledovat ambulantne a nebo mi to teda vyvolaji. Pry na obe strany je to v poradku. Rozhodnuti je jen na me. Rozhodla jsem se pro vyvolani. Mate nekdo zkusenost? Pry jsem otevrena na 2 prsty a hlava naleha. Mam zavedenou tabletu uz pres hodinu ale nic se nedeje. Jestli mate nektera podobnou zkusenost budu rada.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7297
26.5.16 10:54

Zkušenost nemám, a neporadím. Ale koukám, že je to porod v přímém přenosu :) Držím palce, ať je to v pohodě a s prckem se brzy uvidíte :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
238
26.5.16 10:55

Ahoj, u mě se začalo „něco dít“ az po druhé tablete. Držím palce… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4853
26.5.16 10:56

@Irena.Hlovcová Své zkušenosti s vyvolávaným porodem raději psát nebudu, ale buď v klidu, nemusí se taky dít vůbec nic, za nějakou dobu si tě zavolají na kontrolu, když tak ti dají ještě jednu tabletu a pak se uvidí. Ono to někdy docela dlouho trvá. Relaxuj a užívej si čas bez bolesti. Některé rodí za pár hodin, některé za tři dny, s tím asi nic nenaděláš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6543
26.5.16 10:57

Byla jsem na vyvolání s druhou dcerou. Zaváděli mi 2 tabletky, v pátek v 11 a 19hod. Něco jsem začala cítit až v sobotu v 5 ráno. Narodila se v 9.
Na každého funguje jinak. Kamarádka porodila do 4 hodin po zavedení.
Ať to proběhne co nejlépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1670
26.5.16 11:04

Ja prenasela tyden pak me poslali do porodnice otevrena na 1 prst. Taky mi pomahali vyvolavackou na druhy den som porodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4922
26.5.16 11:05

Mě zavedli tabletku ráno v 8 (byla jsem úplně zavrena), první kontrakce přišla o půlnoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
26.5.16 11:24

@Irena.Hlovcová
A podle čeho paní doktorka zjistila, že máš špatně spočítaný termín? To nějak nechápu, pokud si měla termín podle screeningu ze 12tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42417
26.5.16 11:33

Me prvni tabletu zavedli cca v 9 druhou ted si nejem jista jestli po dvou hodinach :oops: po prvni se jeste nic moc nedelo, po druhy uz byli kontrakce bolestivejsi a castejsi, no a pak mi dali cipek na roztazeni delohy, ted jsem si zavedla po nem jsem se vyprazdnila jak po kistyru :lol: no a za chvili jsem sla na sal maly byl venku pred 14h.. jo jinak byli to ctvrtky tablet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3227
26.5.16 11:37

Tabletu mě zavedli v 8.00 ráno, začala účinkovat tak kolem 10 hodiny a prcek se narodil 13.25 hodin.
Ať je vše jak má být :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
26.5.16 12:03

@Irena.Hlovcová kdyz uz sis vybrala, neni co resit. ja bych do toho dobrovolne nesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
970
26.5.16 12:08

@Irena.Hlovcová taky jsem měla porod vyvolaný (odtekla mi plodovka), na školení k porodu řekli - počkat doma 4 hodiny a dítě se musí narodit do 12 hodin…dali mi nějakou kapačku, asi na hoďku a za 6 hodin se syn narodil…měli to přesně vypočítané z váhy, aby se zbytečně moc neurychlil a něco nepopraskalo, žádný chaos a zmatky, vše bylo přesně jak v úvodu řekli, žádný problém kromě křížových bolestí nebyl…z mého pohledu profesionálně skvěle provedená práce :palec:

Taky bude vše v pořádku, neboj se ničeho :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
26.5.16 13:14

Vybrala sis dobře, také bych volila vyvolání :) hodně zdravíčka a držím palečky :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama