Špatně spolknutý prášek a bolest v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sakota
Kelišová 5815 příspěvků 12.06.19 13:45
"spatne spolknuty" prasek, bolest v krku

Dobré dopoledne, holky, stalo se mi, co ještě ne a trochu mě to znervózňuje. Včera kolem půlnoci jsem si brala Nalgesin, šíleně mě bolela hlava od krční páteře, nějak jsem si s ní asi hnula při tahání dětí. Polykala jsem to „nasucho“ a nezapíjela, trochu jsem měla pocit, jak kdyby se ta tabletka v krku zasekla, ale dobré, po čtvrt hodině hlava povolila, usnula jsem, super. Ale dneska skoo nemohu polykat (pít jo, jídlo blbý), bolí mě to místo, kde jsem v noci měla pocit „zaseknuté“ tablety. Nikdy dřív se mi tohle nestalo, mám nějak plašit, nebo jsem si to prostě podráždila, odřela a přejde to? Asi pitomý dotaz, ale jsem zmatená.

Díky a pokud jsem netrefila kategorii, tak se omlouvám.

S.

Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 8665 příspěvků 12.06.19 14:42

Řekla bych, že máš to místo jen podrážděné a přejde to. Ale příště to určitě zapij, nasucho to není dobrý nápad.

Petula306
Kecalka 417 příspěvků 12.06.19 15:32

A co si myslíš, že tam ta tableta mohla udělat? Díru?

Verun83
Echt Kelišová 9896 příspěvků 12.06.19 18:05

Mas to tam asi krapet odrene. Priste zapit

brumi
Kelišová 6680 příspěvků 12.06.19 20:02

Melo by to být jen podráždění, 5aky se mi sem tam stane a to i při zapijeni, druhý den krk jak při angíně do dvou dnů vždy přejde, kdyby se zhoršilo tak na krční zda ti ta tabletky nepolrptala dlužníci ale to už je fakt extrém šance

sakota
Kelišová 5815 příspěvků 12.06.19 20:06

Diky vsem. Ja vim, ze asi panikarim zbytecne, tak snad to uzbude zitra lepsi.

Váš příspěvek
Reklama