Špatně srostlé stehy po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 05:40
Špatně srostlé stehy po porodu

Zdravím, pardon za anonym, citlivé téma…jsem po šestinedělí, porod jsem měla klasický s nástřihem. Byly stehny jak vnitřní, tak vnější. Vnějších bylo asi 5. Po týdnu mi dva stehy povolily, takže tam vznikla ošklivá díra, bylo to rozevřené…
Nicméně to jsem mazala hemagelem. Krásně se to zatáhlo, ale co je nejhorší :( zůstala mi tam jakoby kůže navíc. Jako kdybyste si na kůži přilepili malou kulatou „záplatku“ z kůže. Je tmavě růžová a není to hladné jako okolí kolem stehů, ale lepkavé - jako živé maso.
Horší je to, že to z jedné strany drží s kůží a z druhé se to odchlipuje a je to zrovna v tom místě, které je namáhané a neustále mi to krvácí. Budu se objednávat na gyndu, ale nevím co mi s tím provede. Buď by mi to měl přišít a nebo nějak odstranit. Ani nevím, zda třeba pod tím nezavází nějaký ještě nevypadlý steh. :nevim:
Co myslíte, že se dá dělat? Ostatní zbytek je krásně zahojený.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Betyssek
Stálice 91 příspěvků 07.09.18 06:32

Jdi urcite co nejdriv k lekari. Ten ti poradi nejlip..

Windy
Kecalka 203 příspěvků 07.09.18 07:25

Nooo, zní to šíleně, ale myslím, že nejlepší bude návštěva lékaře. :nevim:

dickys
Zasloužilá kecalka 822 příspěvků 07.09.18 07:27

Já měla něco podobného a taky jsem mazala hemagelem, pořád oplachovala pod sprchou a vyplachovala peroxidem. Myslím, že úplně zatahle to bylo asi 8 týdnů po porodu. Nicméně šla bych na gyndu, lepší bude, když to někdo zkoukne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 07:35

Což to je mi jasné, že tam půjdu. Jen jsem se chtěla zeptat, zda s tím nemá nemkdo tkušenost :( Že já si taky musím vyžrat takový přijemný věci :roll: :,(

Uživatel je onlineSue2008
Stálice 77 příspěvků 07.09.18 08:12

Nejdriv gynda, jestli je vse zahojene. Pak bych podle moznosti se zkusila poptat na plasticke chirurgii, meli by zvladnout neco vic, nez jen hrubou zaplatu :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 08:33

@Sue2008 tyjo z toho mám docela strach. Dle mého názoru by se ta přebytečná kůžička měla nechat odstranit… ale to bude bolest 8o ale přežila jsem porod že :lol:

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 07.09.18 08:42

Ja to měla ;) je to granulace jizvy. Musela jsem pod narkozu a serizli mi to. Záleží jak to je velké a tak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 08:50

@Tichošlápek já to mám vlastně jako viditelné vedle poševního vchodu… taková kůžička která přerostla tu mezírku co srostla. To je vážně ono? No na můj vkus je to větší. Asi jako desetník… :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 07.09.18 08:52
@Anonymní píše:
@Tichošlápek já to mám vlastně jako viditelné vedle poševního vchodu… taková kůžička která přerostla tu mezírku co srostla. To je vážně ono? No na můj vkus je to větší. Asi jako desetník… :nevim:

Jo to je ono, popis sedí. To zase není tak moc, možná ti to seriznou v lokálním umrtveni. Jdi tam co nejdříve, bude se to horsit

Sofierules
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 07.09.18 08:59

To bude asi granulace jizvy- nic se neděje ale pokud to tam nějak zlobí pravděpodobně se to bude muset seriznout

Sofierules
Zasloužilá kecalka 681 příspěvků 07.09.18 09:00
@Tichošlápek píše:
Jo to je ono, popis sedí. To zase není tak moc, možná ti to seriznou v lokálním umrtveni. Jdi tam co nejdříve, bude se to horsit
:palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 09:02
@Tichošlápek
@Tichošlápek píše:
Jo to je ono, popis sedí. To zase není tak moc, možná ti to seriznou v lokálním umrtveni. Jdi tam co nejdříve, bude se to horsit

Ale on teď má dovolenou :(

Tichošlápek
Extra třída :D 10415 příspěvků 07.09.18 09:05
@Anonymní píše:
@TichošlápekAle on teď má dovolenou :(

To stejne nema smysl ke svému gyndari. Ideálně na ambulanci porodnice, kde jsi rodila ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.18 09:11

@Tichošlápek já rodila ale 160km od domova. Gynekolog nic neudělá?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší pocta Velké válce: Režisér Pána prstenů 4 roky upravoval 100 let staré záběry

„Dechberoucí... Materiál, který nemá obdoby a měl by být okamžitě zařazen do... číst dále >

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >