Špatně určené pohlaví ve 21. týdnu

8
30.4.21 12:16

Špatně určené pohlaví ve 21 týdnu

Krásný den všem, chtěla jsem se zeptat, zda se někomu stalo… Ve 21. týdnu jsem byla na druhém screeningu. Tam pan doktor s miminkem celkem bojoval a řekl, že je to hrozně stydlivý chlapeček. Musela jsem tam jít dokonce znovu, ale to už kontroloval jen srdíčko. Ve 30tt jsem byla u paní doktorky na kontrole a zeptala se, jestli vím pohlaví. Tak jsem řekla, že kluk a ona… No… U vás je to hrozně těžké.. Na sonu není skoro nic vidět. Což mě znejistilo. Našla jsem si CD z Brna a hledala na něm to údajné pohlaví miminka. A našla. Jen Teda nevidím pindika. Vím, že můžu být ráda, když bude miminko zdravé, jen prostě hlodá červík. O jednu holčičku jsem přišla, tak je to možná i tím. Moc děkuji za názory a zkušenosti. Přikládám nějaké foto na posouzení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9735
30.4.21 12:22

Vypadá to jako chlapeček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20131
30.4.21 12:32

Já teda na některých fotkách vidím spíš kávový zrno…No, budeš mít překvápko :mrgreen:. Já zjistila pohlaví až po 33tt, taky nešlo vidět. Švagrová až po porodu, protože mimčo si prostě zkřížilo nohy…jednoznačný to u tebe opravdu není…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
30.4.21 12:33

Já bych zase řekla, že spíš holčička, ale nejsem odborník. 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.4.21 12:42

@Janli tak to budu mít veliký překvapení. Jen nemít ty modré oblečky doma 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
30.4.21 12:44

Lepší holčička v modrém než chlapeček v růžové 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
30.4.21 12:45

Já taky vidím spíš holku. No, co zkusit 3D? Tam by to mohlo být vidět líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
30.4.21 12:46

Nevím odkud jsi, ale např. v Praze si můžeš v některých centrech zaplatit zjištění pohlaví. Já byla v minulém těhu v Profemě (centrum dr. Frisové) a zjištění pohlaví stálo myslím 500 Kč. Troufám si říct, že ikdyž je mimčo špatně natočené, zkušený lékař + dobrý utz to prostě odhalí. Oni si to mimi umí natočit do takové polohy, aby pohlaví viděli.
Tak jen pokud bys pohlaví opravdu chtěla vědět, je tu i tato možnost. Při klasických screeningách mají lékaři důležitéjší věci na práci než zkoumání pohlaví, protovkdyž ho na první dobrou nevidí, tak ho dál nezkoumají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.4.21 12:51

@Psssssst to mně právě neudělají. Prý skrz špatnou možnost prosvitit tkáně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
30.4.21 12:53

@Thomassss já jsem právě z Blanska. Kousek od Brna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
30.4.21 12:58

Jsem ve skupince, kde paní 5× potvrdili holčičku a vylezl chlapeček… UZ neni 100% :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
30.4.21 13:00

@Leslieth Já jsem byla na screeningu v FN Bohunice v Brně u Dr. Ťápalové a ta se nás ptala už ve 13tt, jestli chceme vědět pohlaví. My si teda necháváme úmyslně překvapení, ale kdybys chtěla, dá se k ní objednat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
30.4.21 13:02

@Psssssst nedělá se 3D jen do 28. týdne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
30.4.21 13:03

Já jako naprostý laik na fotkách vidím spíš holčičku. Ale jsem ultrazvukový negramot, takže to je jen nepodložený názor.

Mně na druhém screeningu doktor řekl holku. Na třetím screeningu mě ovšem jiná doktorka rozhodila tím, že pohlaví nejde určit a že si musím počkat do porodu. Nakonec z toho byla holka v šedobílých oblečcích. :D

Jestli ti ještě budou dělat nějaký kontrolní ultrazvuk, zkusila bych se zeptat, jestli se pohlaví neukázalo. Někdy jsou doktoři ochotní trochu víc zkoumat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20131
30.4.21 13:06
@Thomassss píše:
Nevím odkud jsi, ale např. v Praze si můžeš v některých centrech zaplatit zjištění pohlaví. Já byla v minulém těhu v Profemě (centrum dr. Frisové) a zjištění pohlaví stálo myslím 500 Kč. Troufám si říct, že ikdyž je mimčo špatně natočené, zkušený lékař + dobrý utz to prostě odhalí. Oni si to mimi umí natočit do takové polohy, aby pohlaví viděli.
Tak jen pokud bys pohlaví opravdu chtěla vědět, je tu i tato možnost. Při klasických screeningách mají lékaři důležitéjší věci na práci než zkoumání pohlaví, protovkdyž ho na první dobrou nevidí, tak ho dál nezkoumají.

Hele, mě dělal dvakrát ultrazvuk vyhlášený gynekolog a primář z fakultky a smál se, že pozná houby. Když mimčo nechce, tak si sebelepší ultrazvuk neškrtne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat