Špatné usínání přes den - 18 měsíční dítě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
23
21.10.21 13:45

Spatne usinani pres den 18 mesicni

Ahoj holky, mame problem s usinanim pres den, usinal.tak 4 mesice celkem rychle, ale ted to trva tak hodinu i dve a pak stejne nespime..kdyz ho nedam, vecer uz nemuze a nechce se ani koupat je protivny a zly…v noci spime taky porad spatne i kdyz se nam povede pres den usnout i kdyz neusne…myslite ze mam denni spanek zrusit uplne? rano vstavame brzy kolem 6,ted obcas se povede, ze vstaneme na pul8…ale to mi proste do vecera 19 nevydrzi bez spanku a zas ho zkouset davat ve 16 treba aby spal do 20 a pak budeme vnlci vzhuru nevim😔nemate nejakou radu :D kdyby usnul treba v 18 a spal az do rana to by bylo, ale to se asi nestane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11947
21.10.21 13:50

V kočáru neusne? Poslední věta mě pobavila, dobrej vtip. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
21.10.21 13:53

Takhle u nas zacinal prechod ke zruseni denniho spani. Nebudu lhat, byly to asi dva mesice pekla, protoze pres den usnout proste nedokazal, jedině v autě, večer uz byval pretazenej, v noci pak z toho nocni desy, asi dva tydny mi spal 4 hodiny denne :roll: Pak si to konečně sedlo a ustalilo tak, ze uz rok vstava kolem 7., 8. a spat chodi kolem 6., pres den nespí.
Zkousela jsem fakt vselicos, aby usnul, ale bez šance. Ale ja teda vedela, s cim pocitat, protoze on vzdycky pred zmenou spankoveho režimu si hodil takovou milouckou regresi :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8020
21.10.21 13:56
@JancaS84 píše:
V kočáru neusne? Poslední věta mě pobavila, dobrej vtip. :lol:

Proč vtip? Mě tak holka spala do roku a půl. Teď chodí spát v 19.00 a spí do 8.00, mladší 10m chodí spát v 18.00 a vstáváme v 6 :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
21.10.21 14:07

Mám stejně staré dítě… Do roka chodilo spát přesně ve 12, pak konec… Aktuálně usíná v 15 hodin, chvíli po čtvrté ji budíme (je v pohodě, usměvavá). Do večera by nevydržela, to by odpadla třeba v 5 a š by spát o půlnoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15882
21.10.21 14:19

Nech ho usnout, az bude unaveny. Klidne ve ctyri. Pak holt vecer usne pozdeji.
Je to jen prechodne obdobi, nez prestane denni spanek potrebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
21.10.21 14:23

@JancaS84 kocar jsme zrusili snad od roka..od 9 mesice jsem nim mlatila, fakto bylo sileny🤣ale v postylce taky nic moc, stejne tam snim musim byt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
21.10.21 14:28

@Villanelle zkusila bych to asi taky tak vecer driv proste nez sebe i jeho trapit..snad se nam to. povede, kezby aspon v noci spal bez place, zkousla bych pak k ten denni spanek uz..je to boj🤦‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
21.10.21 14:30

@mackA159 jeee to krasny, takze vidim, ze to taky nekde jde, nevzdavam se nadeje🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat