Spatné věci, které se nám staly...

765
18.3.21 15:42

Spatne veci, ktere se nam staly

Premyslim nad tim, jak bezne jsou negativni veci v nasich zivote a kolik spatnych veci clovek obvykle zazije. Mam pocit, ze jsou lide, kterym se deje vice spatneho nez je obvykle.
Nize nasleduje seznam tech, co me napadnou, klidne k tomu dodejte i jine a pokud se neco stalo vicekrat, tak to take napiste…
Behem detstvi:
Zanedbavani
Tyrani rodinou
Sexualni zneuzivani
Smrt rodice nebo sourozence
Sikana…
Kdykoli behem zivota:
Znasilneni
Domaci nasili
Kradez neceho vetsi hodnoty
Loupez
Utok
Podvod
Nevera partnera
Vrazda vam blizkeho cloveka
Smrt vlastniho ditete
Unos
Unos blizkeho cloveka
Rodicovsky unos ditete
Nasilny trestny cin s trvalymi nasledky
Mobbing
Trestni stihani za neco, co jste nespachali
Odsouzeni za neco, co jste nespachali
Ztrata ditete pri rozvodu
Vydirani
Stalking

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.3.21 15:56

Já nebubu psát o sobě, ale babičce.. Jako dítě zažila válku, tak sem tam mi vyprávěla, že museli chodit s peřinami do lesa, když byl nálet, že byla svědkem toho jak němci jedné ženě uřezali prsa( to mi vyprávěla až v dospělosti), když ji bylo 15 tak našla maminkuna půdě, jak měla oprátku na krku. Tehdy jich bylo 8 dětí..
Co babička měla tři děti, jedno v 9 měsících dostalo zánět mozkových blan, a zůstalo ležák, který jenom měl křeče a bolesti, žila do 3 let, tehdy se nějak do nemocnci nejezdilo, prostě se museli postarat doma sami.. Tehdy měla 5 letého 3letou nemocnou a miminko..
Za celý živo si taky nějak extra neužila.. děda co jsem zjistila až v pospělosti, ji bil.. Já sama jsem nikdo nic neviděla, a nikdy na mě ani nekřikl, nemohla jsem tomu uvěřit, ale pak se mi jednou i babička svěřily, když děda nežil..máma to pak potrvdila
Její děti máma, strýc..
Strýc se rozvedl, měl apk vážnější nějaké zdravotní problémy, i naše máma rse rozvedla, když ji bylo 40 dostala mrtvičku.. ted v 60 před rokem byla v umělém spánku, a šnace bly mizivé, ale naštěstí..
Nějak čas plynul, babičce je ted k´85,a le pravdu neměla nikdy klid víc jak dva roky..
Strašně mě to mrzí, a přitom by se rozdala neni ten zahořklý typ..
ALe prostě i ted musela sledovat jak mámě umřel přítel, který s ní byl 15 let, ted strýc má přítelkyni a taky ty jeho problémy vysypává na ni.. bydlí s ním v jedné domácnosti..
Proto si někdy vzpomenu na toto, a když je mě ted zle, z toho coronaviru, tak si řeknu… tak radši toto než tolik věcí zažít

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 16:14

Vyrostla jsem v rodině alkoholika a matky která mě nikdy neměla upřímně ráda.
Setkala jsem se s šikanou na základní škole.
Loni jsem při požáru přišla o sestru s jejím manželem a dcerou.

• Citovat
  • Nahlásit
7353
18.3.21 16:15

@Leni_2019 je třeba nových srdceryvných příběhů na babišův web. Už nemáte nápady na bláboly na Idnes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
765
18.3.21 16:29

@mado Ja pro Idnes nepracuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
572
18.3.21 16:56

Myslim, ze posledni, co ted potrebujeme, je cist o smutnych osudech dalsich lidi. Jakoby te negativity nebylo uz tak vsude dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7353
18.3.21 17:02

@Leni_2019 to je fakt k uvěření, hlavně když jsi si dala tu práci s vypsáním všech možných negativ, aby byla inspirace a lidi psali. Pak to okopčit a je vyděláno na cizím neštěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55289
18.3.21 17:19

Jenom stručně- smrt životního partnera. O tom jsem tu ale několikrát psal. Horší je smrt dítěte- ale i my vdovci a vdovy jsme si prožili své… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
765
18.3.21 17:19
@Sardelka píše:
Myslim, ze posledni, co ted potrebujeme, je cist o smutnych osudech dalsich lidi. Jakoby te negativity nebylo uz tak vsude dost.

Mne to dela dobre.
Ne proto, ze bych byla skodoliba, nybrz proto, ze si pritom uvedomim, ze jini jsou na tom jeste hur nez ja.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 17:26

Na me se to vysypalo poslednich 10 dni. V nedeli dostal muj tata mrtvicku, v pondeli zemrel tchan v nemocnici na Covid a v utery operovali od maminy sestry manzela, museli mu vzit nohu. Rika se 3× a dost, tak snad mame vybrano.
Holky, kazdy vecer otevru sampano, abych to vydrzela…do toho zlomeny pritel a 2 male decka.
No pit z toho nezacnu, ale uz aby to bylo za nama…
Prosim anonym…

• Citovat
  • Nahlásit
396
18.3.21 20:41

Resuscitace vlastního dítěte. Jinak musím zaklepat, že nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
18.3.21 20:59
@mrav píše:
Jenom stručně- smrt životního partnera. O tom jsem tu ale několikrát psal. Horší je smrt dítěte- ale i my vdovci a vdovy jsme si prožili své… :(
@Leni_2019 píše:
Mne to dela dobre.
Ne proto, ze bych byla skodoliba, nybrz proto, ze si pritom uvedomim, ze jini jsou na tom jeste hur nez ja.

myslím, že to ani netušíš, jaká je bolest. Teď to tu vidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
18.3.21 21:03
@mrav píše:
Jenom stručně- smrt životního partnera. O tom jsem tu ale několikrát psal. Horší je smrt dítěte- ale i my vdovci a vdovy jsme si prožili své… :(

přesně tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11820
18.3.21 21:22
@Anonymní píše:
Na me se to vysypalo poslednich 10 dni. V nedeli dostal muj tata mrtvicku, v pondeli zemrel tchan v nemocnici na Covid a v utery operovali od maminy sestry manzela, museli mu vzit nohu. Rika se 3× a dost, tak snad mame vybrano.
Holky, kazdy vecer otevru sampano, abych to vydrzela…do toho zlomeny pritel a 2 male decka.
No pit z toho nezacnu, ale uz aby to bylo za nama…
Prosim anonym…

nejhorší bolest na světě je bezmoc a beznaděj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 21:24

Zneužívání v dětství nevlastním otcem. Zhruba od 6 let do 16.Tak snas mám vybráno. :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat