Špatně viditělný plod na UTZ

376
3.7.20 13:06

Špatně viditělný plod na UTZ

Ahoj, asi tuto diskuzi zakládám zbytečně ale znáte to, pocit jistoty že to měl někdo stejně. :D Jsem v 10 tt, na UTZ bilo srdíčko, byly vidět i pohyby ale doktor mimi viděl prý jakoby “v mlze”, jezdil ultrazvukem vždy ze strany na stranu ale pokazde viděl jen část - hlavičku, pak nozicky, apod. :lol: Rikal ze neví, proč se nechce ukázat cele; ale ze srdíčko bije tak je to v poradku. Měl to někdo tak? V prvním těhotenství jsem mela ultrazvuky vždy krasne viditelné, teď to byla taková rozmazana šmouha :D :srdce: Dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4368
3.7.20 13:11

Já jsem v tomto týdnu měla vždycky utz vaginalne i u prvního těhotenství 1.screaning protože to bylo přes břicho ještě špatně vidět. Zatím bych se tím moc nestresovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1056
3.7.20 13:12

A nejste po císařském řezu? To bývá hůře viditelný UZ. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
3.7.20 13:12

Měla jsem ho vaginálně :) po císařském řezu nejsem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
3.7.20 13:20

Jinak doktor řekl ze mimi je v poradku, ze mu srdíčko bije, jen se proste schovává a nevidí ho cele, pak se teda na chvíli cele ukázalo a změřil ho, ale pak se zase nejak schovalo, no asi se tim nemam stresovat ze? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2697
3.7.20 13:32

Tim bych se nestresovala, evidentně je v pořádku a ultrazvuk z nějakeho důvodu špatně zobrazoval. Technika :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3263
3.7.20 13:39

Mohl být hlouběji. Taky mi v 10tt byl špatně vidět, musela jsem si hodně mačkat břicho aby byl viditelný.. Jinak všechno v pořádku, na prvním screeningu už šel vidět krásně přes břicho. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
539
3.7.20 13:45

Asi stydlivější miminko :lol: mně teda přijde, že snad u každého mého utz v obou těhotenstvích si doktoři vždy stěžují, že je miminko špatně natočené, lenivé a nevím co :lol: doktoři - můj gynekolog i další, u kterých jsem byla na screeningy třeba. Vůbec žádný stres, když bylo vidět srdíčko a vše ok, neznačí to nic zlého. Jen chtělo mimčo klid :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama