Špatně vydaná hotovost pokladní v Penny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

govana
Kecalka 131 příspěvků 07.12.17 12:37
Špatně vydaná hotovost pokladní v Penny

Dobrý den,
prosím nevíte jak dále postupovat? Chce se mi zvracet už z jednání obchodníků a z bezmocnosti zákazníka.
Dnes se stalo mamce důchodkyni toto. Platila 2000kč.( Tu určitě měla neboť jsem jí sama peníze vybírala z bankomatu den předtím.) Pokladní jí vydala do 1000kč. Mamka ji slušně řekla že jí vrátila málo, že platila 2000kč. Pokladní na ní byla hrubá, zavolala mladého vedoucího, ten vzal pokladu šel dozadu a přišel s tím že je kasa v pořádku a snad máti nechce říci že oni jsou zloději. Mamka je těžce nemocná se srdcem, neměla nervy se dohadovat. Na pokladním lístku je vytisknuté že mamka dala 1000kč ale to přece ta pokladní může zadat špatně. Mamka doma brečí, cítí se ponížena. Já osobně bych neodešla dokud mne 1000kč nevrátí. Ale když ta pokladní zadá že dáte 1000kč tak vyhrává? Vy to neovlivníte co natipuje. Jak se bránit? Když si vzpomenu že před lety v tomto Penny mně pokladní dala o 1000kč navíc jako bych platila 2000kč a já ji upozornila na to, chce se mně také brečet.

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

LennyL1
Kecalka 172 příspěvků 07.12.17 12:42

To je strašný, zavolala bych policii, oni by vyjeli celou kasu a určitě by tam bylo o tisíc korun víc, pokud ale paní pokladní neměla tisíc korun manko a takhle si to pořešila. To teda opravdu nevím, jak se dá vyřešit. Hrozná situace.

mal.lucie
Stálice 76 příspěvků 07.12.17 12:42

Nechal bych přepočítat kasu za cena i že bych měla volat policii. Asi bych vzala maminku a šla si s panem vedoucím popovídat.

sladke-mameni
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 07.12.17 12:43

Šla bych tam s maminkou a případně zavolala policii. Taky na kamerach by to mohlo být vidět.

terinka4444
Hvězda diskuse 60742 příspěvků 07.12.17 12:44

Nemají tam kamerový systém u pokladen?

NikushV
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 07.12.17 12:45

@govana To je hrůza :(, taky bych se cítila příšerně, ale jak se teď bránit? Je mi záhadou, jak je možné, že po přepočítání kasy vše sedělo? Jedině, že by v tom spolu jeli, jinak to nechápu. Škoda, že tam nebyl nějaký svědek, který by vše dosvědčil. Jediné co mě napadá, že by tam přeci měli mít kamery, tak mrknout na ně.

Brouckova
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 15 inzerátů 07.12.17 12:45

@govana je to smutné, ale pokud vedoucí přepočítal kasu a vše bylo v pořádku tak odkud by mamince tu tisícovku měli dát? Ze své vlastní peněženky? Je si maminka 100% jistá že měla dvoutisícivku?

Kakika
Extra třída :D 14498 příspěvků 07.12.17 12:45
@mal.lucie píše:
Nechal bych přepočítat kasu za cena i že bych měla volat policii. Asi bych vzala maminku a šla si s panem vedoucím popovídat.

No jo, ale to by nesměl vzít tu kasu někam dozadu. Litr tam mohl vyndat a teď už nikdo nedokáže, že se nekryli navzájem. Jedině ty kamery, kdyby zachytili, že maminka dává dvoutisícovku.

Příspěvek upraven 07.12.17 v 12:47

Reklama

Zuzinka555
Závislačka 2825 příspěvků 07.12.17 12:46

@govana a co kamerový záznam? Znovu bych tam šla i s maminkou a žádala ó kamerový záznam. Pokladní si mohla udělat manko a využila situace, tím pádem kasa seděla…

pe-terka
Extra třída :D 12160 příspěvků 07.12.17 12:47

U pokladen nejsou kamery? Jinak bývá dobrým zvykem prodavačů nechat příslušnou bankovku venku, na stolku nebo na pokladně, dokud na ni nevrátí…To prodavačka neudělala?

Příspěvek upraven 07.12.17 v 12:48

martina.se
Hvězda diskuse 55289 příspěvků 07.12.17 12:47

@govana já bych na místě zavolala pčr.

Hugita
Kecalka 164 příspěvků 07.12.17 12:48

Resi se to pres bedeni daneho penny, nad pokladnou jsou kanwry ktere jsou namirene primo na ten pultik kam se maji davat penize. Dela se prepocet pokladny, ktery asi vysel, ale mel se delat primo pred zraky dane osoby, kdyz ne pokladni tak minimalne pred zakaznikm vubec neni smerodatne co si pokladni zada ze dostala, to je jen pro jeji kontrolu a rychlejsi vraceni a spravne vraceni. Da se resit i zpetne, s uctenkou, kde je presny cas, cislo pokladni atd. Ale chce to co nejdrive. Pokud by se resilo pres policii tak nevim jak dlouho by to trvalo, nezazila jsem to, vzdy jsme to vyresili sami. Jen na kamerove zaznamy se nesmi podivat nepovolena osoba, tzn. Tam by pomohla ta policie.

Pety2
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 07.12.17 12:54

Jako studentka střední školy jsem si přivydělávala jako pokladní v tescu, když se to stane, tak nejdříve se opravdu přepočítá kasa, jestli sedí a pak se dohledá kamerový záznam, minimálně v Tescu nám říkali, že ty kamery jsou dostatečně kvalitní, aby přesně udaly, čím zákazník platil. Takže jít tam nazpět i s účtenkou!!! Je tam čas a ta částka a dohledat na kameře, jinak už se pravdy nedopídíte, pokud si byla jistá, měla se policie zavolat hned, ale chápu, že ammince v tom okamžiku bylo velmi úzko, vraťte se tam s ní! A nebo sama, hlavně, že chcete vidět ten záznam.

Příspěvek upraven 07.12.17 v 12:59

martina.se
Hvězda diskuse 55289 příspěvků 07.12.17 12:54
@Brouckova píše:
@govana je to smutné, ale pokud vedoucí přepočítal kasu a vše bylo v pořádku tak odkud by mamince tu tisícovku měli dát? Ze své vlastní peněženky? Je si maminka 100% jistá že měla dvoutisícivku?

nepočítal to před ní, litr mohl v klidu vyndat, že..

lísteček1
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 07.12.17 13:00

Holky, me jednou serval tak zakaznik, ze jsem mu vratila spatne, ze to se zde ani neda vypsat.Po prepocitani kasy, ktera se delala vzdy pred zakaznikem, to sedelo.Byla jsem pro zakaznika ta nejvetsi zlodejka, rval tam jak na lesy…Druhy, den prisel i s bonbonierou, ze se spletl, ze si doma vzal jinou bankovku, nez si v obchode myslel. Nerikam, ze to muze byt i pripad tve maminky, ale zkuste zapremyslet, jestli se treba nespletla, nebo nebyla v jiném obchodě predtim…
Pokud si jste jisty, tak to zkuste pres ty kamerove zaznamy. Pokladni vzdy v Penny tvrdi, jak nemohou vydat ani bodik na vic, ze je nepretrzite nahrava kamera, tak tam urcite ty zaznamy mit budou.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

"Nikdo vás neumí vytočit jako vlastní dítě," potvrzuje dětská psycholožka

Psycholožka Klára Marušincová přirovnává současnou situaci rodičů k výběru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šikanovaného kluka se zastaly celebrity Bieber, Perry i Beckhamová

Maminka školáka Keatona Jonese z amerického města Knoxville ve státě... číst dále >

Vánoční večírek bez ostudy. Co si obléci a na co raději zapomenout

Málokterá firma si nechá ujít příležitost připravit pro své zaměstnance či... číst dále >

Reklama