Špatně vyplněná žádost k mateřské

33
28.4.16 19:09

Špatně vyplněná žádost k mateřské

Ahoj holky.Tak jsem zase něco zmršila :D
Dneska mi dal doktor papíry k mateřské. Jak je tam ta kolonka „naposledy jsem osobně vykonávala pracovní činnost“ tak jsem tam napsala 5.11.2015 (pak jsem šla na rizikové) A teď čtu taky v nějaké staré diskuzi, že to vyplňují jen OSVC a já jsem zaměstnanec. Co teď s tím? :( Můžu to škrtnout? Nebo to mám nechat být s tím, že to kontrolují a v případě nejasností škrtají sami úředníci? Nebo budu muset k lékaři pro nový formulář? :roll: Díky za rady :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23298
28.4.16 19:18

@Pajjjina ja jsem ten papir dnes odevzdavala taky v praci a tuhle kolonku jsem nevyplnila a domluvila se s nima, ze si to tam dopise ucetni sama. Domluvila bych se v praci. Podle me ale nemusis mit novy formular. Maximalne se to skrtne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
543
28.4.16 19:32

Taky jsem měla nějakou kolonku špatně, paní to škrtla a napsala správně, obě jsme to podepsaly a bylo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33
28.4.16 19:38

No on mi to tam nese přítel, já musím ležet, protože mi hrozí předčasný porod.Tak snad tam nebudu muset to jít ještě extra podškrábnout :roll: Jsem to teda škrtla sama obyč tužkou a uvidím jestli mi budou z práce volat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
28.4.16 20:17

Já už si ani nepamatuju, ale myslím si, že jako zaměstnanec jsem to taky vyplnovala… Neboj, oni se ozvou, když se jim to nebude libit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
29.4.16 10:58

:mavam: teď jak čtu tvůj dotaz tak si uvědomuju že jsem to tam napsala tenkrát taky :mrgreen: byla jsem taky jen zaměstnanec a nikdo mě kvůli tomu nenaháněl a mateřská mi normálnĕ chodila ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat