Špatně vyplněný formulář na sociálce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.11.21 10:41

Špatně vyplněný formulář na sociálce

Zdravím vás, povedla se mi fakt „skvělá“ věc. Před rokem jsem vyplňovala formulář na potvrzení příjmů, kvůli přídavkům na děti. Měla jsem tehdy přerušenou jednu činnost na živnosťáku a byla jsem přesvědčená, že ho mám přerušený celý, jsem na tohle hrozná, mám v tom bordel. Zkrátka vyplnila jsem, že jsem na MD, ale že nemám žádný další příjem. Neměla jsem ho, nic jsem nevydělávala, jen jsem tam prostě měla vyplnit, že mám živnosťák, že ano, když jsem ho měla, jako vedlejší činnost. No nic, oni nic nezkoumali, jsem na mateřské, ok, posílali mi přídavky. Jenže teď po čase, kdy jsme několik měsíců přídavky nebrali, bychom je zase potřebovali a teď už jsem tam vyplnila vše správně, jenže na živnostenském listě nemám přerušeno a oni se logicky ptají, kdy jsem začala podnikat.
Zkrátka, budu muset přiznat, že jsem jim kdysi vyplnila špatně formulář. Jen se hrozím, co teď bude, sice jsem nevydělávala nic, ale předpokládám, že oni si to teď budou zjišťovat, což není problém, hlavně, abych jim třeba nemusela za celé to období ty přídavky vracet a po prověření na živnosťáku, mi je budou zase vracet. Nebo nevíte, jaký bude postup? Díky…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
269
21.11.21 13:04

Tak otazka byla, jestli mas jeste nejaky jiny prijem a to jsi nemela. Tak si myslim, ze by to nemel byt takovy problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat