Špatné výsledky krve z 1. trimestriálního screeningu?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1268
3.8.11 07:54

Špatné výsledky krve z 1. trimestriálního screeningu?

Ahoj, mám špatné výsledky krve ze screeningu v trimestru. Riziko 1:10. Máte některá zkušenost s tím že i s tak vysokým rizikem máte zdravé miminko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26728
3.8.11 09:01

První co mě zaráží, že si na té krvi byla dost dlouho. Mě hnali na krev v 10 tt a počítali aby to fakt vyšlo a nebylo pak mimi větší, aby už nebylo v 11 tt. Šla jsem na krev 13. 7. a teď 8. 8. jdu na druhé odběry na další genetiku. Podle metříků jsme na tom stejně.
Jinak bohužel neporadím, naštěstí jsem se s tím nesetkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1268
3.8.11 09:04

no já jsem se taky divila, že mně objednali na jeden den na krev i na UZT :think: Mám ale hrůzu z výsledků. UZT jsem měla dobrý ale krev špatnou - obě hodnoty. K tomu vysoký věk - 38 let a riziko mi vyšlo 1:10, tak se teď bojím...........

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26728
3.8.11 09:07

Mirko, já bych to viděla jestli to fakt není tím, že ti krev brali o 3 týdny dýl než měli. Mě si schválně zvali na 10+2, aby byla co největší šance, že se trefí do 10 tt. Byla jsem ten den podle UTZ 10+6.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lucie46
3.8.11 09:22

Ahoj mate pravdu holky tahle krev by mela byt nabrana od 10 do konce 11 tydne… mozna to ovlivnilo vysledky… hlavne se nestrachuj musis pockat na druhe odbery ty se zkombinuji s temi prvnimi a az potom je to konecny vysledek. takze ti to muze vyjit uplne jinak… Taky tady nejaky maminky psaly, ze ve vyssim veku vychazi hur vysledky, protoze oni tam ten vek nejak zapocitavaji… Nestresuj se zbytecne dopredu…

• Citovat
  • Nahlásit
1268
3.8.11 09:30

já už nejdu na druhé odběry krve, rovnou mi hned na druhý den vzali odběr z placenty a už je na genetice. Čekám na výsledky a mám z toho hrůzu :zed: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3400
3.8.11 09:46

Já byla také v jeden den ve 13+0 v Podolí. Ráno v osm krev a v 11 na utz. V Podolí to tak dělají normálně u každého.

Já měla výsledky tedy dobré, takže v druhé části neporadím.

Držím palečky,ať vše dobře dopadne. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lucie46
3.8.11 09:57

Aha tak s tim jsem se nesetkala… tak uvidis, ze to dobre dopadne, tento odber bude presny takze budes vedet na cem jsi… a kdy mas mit vysledky?

• Citovat
  • Nahlásit
1268
3.8.11 10:15

předběžné výsledky mají být už zítra,(zkusím tam zavolat i dnes), při tak vysokém riziku jsem nervózní a nemyslím na nic jiného než jak to dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lucie46
3.8.11 10:30

to je jasny zkus to treba uz je tam budou mit.. drzim moc pesticky a dej vedet jak to dopadlo..

• Citovat
  • Nahlásit
36
3.8.11 10:30

Ahoj, píšete, že chodíte na testy už v 10. týdnu (to jsem já dnes) ale k doktorovi mám jít až na konci srpna (krev mi odebídral jen na začátku aby se potvrdilo těhotenství). Jakto? :?: :?: :?:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lucie46
3.8.11 10:36

tyhle testy v 10 tydnu nejsou hrazene pojistovnou a odbery si platis sama, nekteri doktori je vubec nenabizeji a berou krev az v 16 tydnu na tripple testy.. pry je lepsi mit obe vysetreni a brat je jako celek. Tripple testy pry radi vychazeji falesne pozitivni a proto se zacali kombinovat s prvotrimestralnim screeningem z 10 tydne… Zkus se informovat u sveho doktora, ze by jsi mela o toto vysetreni zajem…uvidis co ti na to povi…

• Citovat
  • Nahlásit
29439
3.8.11 11:11

Příspěvek upraven 17.05.16 v 00:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26138
3.8.11 11:28

ahoj mirko, mě dělali taky krev i utz v jeden den, někde se ta krev dělá dřív, někde najednou…ale jak psaly holky, moje výsledky byly dobré, tak ti moc nepradím…
ale myslela sem si, že prvotrim. scr. se dělá v 10-12TT, tak možná sou ty výsledky zkreslené tím, že ti je dělali vlastně až 14TT.
Držím palce, ať je to dobré :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3730
3.8.11 12:40

Taky mě to dělali v 12+3 a najenou.Riziko 34000.
Známá měla roziko také jako ty a mají zdravou holčičku.
To riziko,je bohužel vždy!!!
Tak přeji at ti to dobře dopadne. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat