Špatně výsledky z krve, poraďte

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LaraSmatova
Nováček 3 příspěvky 01.11.18 17:47
Špatně výsledky z krve, poraďte

Zdravím všechny, ráda bych se zeptala lékařů či někoho kdo tomu rozumí. Již delší dobu mám motání a bolest hlavy, špatny zrak, bolesti břicha, bolest kloubů, brnění rukou, zatím jsem to tak nějak neřešila, a začala jsem to řešit až když mi začali praskat žíly neustále což jsou k tomu i bolesti-bolesti mám i přes noc :(. Zašla jsem k lékaři a tam mi řekla, že mám špatný výsledky v hemokoagulaci viz foto, ani mi nedokázala vysvětlit co to přesně znamená, prý se mám okamžitě objednat na hematologickou ambulanci na karlove náměstí. Dostala jsem trochu strach pac to je onkologie. Prosím může mi někdo vysvětlit co to přesneji znamená? Dekuji :roll:

Reakce:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 01.11.18 18:06

@LaraSmatova Tak zas tak dramatické hodnoty to nejsou. Jen lehce snížené a poměry jsou pak v normě. Možná máš jen nižší hodnotu nějakého koagulacnihob­faktory, na to se neumira

LaraSmatova
Nováček 3 příspěvky 01.11.18 18:26
@lupilka.cz píše:
@LaraSmatova Tak zas tak dramatické hodnoty to nejsou. Jen lehce snížené a poměry jsou pak v normě. Možná máš jen nižší hodnotu nějakého koagulacnihob­faktory, na to se neumira

Takže mohu být v klidu a jen pouze má doktorka straší? Tak to dneska budu klidně spát ????

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 01.11.18 18:50

Myslím si, že opravdu jo. Znám horší případy, co měli i jiné poměry. S tímhle se nic dělat nebude

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >