Špatně výsledky z krve, poraďte

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LaraSmatova
Nováček 3 příspěvky 01.11.18 17:47
Špatně výsledky z krve, poraďte

Zdravím všechny, ráda bych se zeptala lékařů či někoho kdo tomu rozumí. Již delší dobu mám motání a bolest hlavy, špatny zrak, bolesti břicha, bolest kloubů, brnění rukou, zatím jsem to tak nějak neřešila, a začala jsem to řešit až když mi začali praskat žíly neustále což jsou k tomu i bolesti-bolesti mám i přes noc :(. Zašla jsem k lékaři a tam mi řekla, že mám špatný výsledky v hemokoagulaci viz foto, ani mi nedokázala vysvětlit co to přesně znamená, prý se mám okamžitě objednat na hematologickou ambulanci na karlove náměstí. Dostala jsem trochu strach pac to je onkologie. Prosím může mi někdo vysvětlit co to přesneji znamená? Dekuji :roll:

Reakce:
lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 01.11.18 18:06

@LaraSmatova Tak zas tak dramatické hodnoty to nejsou. Jen lehce snížené a poměry jsou pak v normě. Možná máš jen nižší hodnotu nějakého koagulacnihob­faktory, na to se neumira

LaraSmatova
Nováček 3 příspěvky 01.11.18 18:26
@lupilka.cz píše:
@LaraSmatova Tak zas tak dramatické hodnoty to nejsou. Jen lehce snížené a poměry jsou pak v normě. Možná máš jen nižší hodnotu nějakého koagulacnihob­faktory, na to se neumira

Takže mohu být v klidu a jen pouze má doktorka straší? Tak to dneska budu klidně spát ????

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 01.11.18 18:50

Myslím si, že opravdu jo. Znám horší případy, co měli i jiné poměry. S tímhle se nic dělat nebude

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >