Špatně zasitá hráz, čekat měsíc ?

Anonymní
18.12.19 11:57

Špatně zasita hráz ..čekat měsíc ?

Ahoj kočky.. Jsem 7tydnu po porodu a dnes jsem byla na kontrole…strašně to bolelo a doktor říkal, ze mě špatně zasili.. příští měsíc mám jit zas na kontrolu a pokud to nebude lepší musím pod narkozu a znova přesit.. můžete mi říct, na co mám čekat měsíc? Měla jste to některá taky a jak jste se pak cítili je to zas ta hrozná bolest jak po porodu? Jak dlouho jste byli v nemocnici? Bojím se narkozy ale to asi každý člověk… děkuji :( :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.12.19 12:07

věr lékaři

Když ti řekl počkat měsíc, tak počkej měsíc.

• Citovat
  • Nahlásit
1691
18.12.19 12:22

Mně se siti rozjelo po obou porodech a na presiti jsem nebyla, srostlo to samo. Ani ta jizva nakonec nevypadá tak tragicky, jak by člověk čekal :D Právě, že jsem se bála, že to bude zase bolet a nechtělo se mi prostě. Jinak po prvním porodu mě ta rána bolela taky dlouho, vyšetření na gynde i první pokusy o sex byly strašné. Podruhé už to bylo v pohodě :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7882
18.12.19 12:24

Doktorům se nevěří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
991
18.12.19 12:49

Me taky blbe sesili a nakonec se to jeste rozjelo, tak mi rikali, ze se to bude reoperovat. Reoperace mela probehnout az po uplnem zahojeni - 2-3 mesice po porodu. Nastesti jsem se tomu vyhla - pekne se to zahojilo. Treba se ti to take zahoji samo, myslim, ze cekaji, jestli se to nezlepsi smao od sebe. Bolelo me to 2 mesice (i spontanne), pak se to zvetilo.

Příspěvek upraven 18.12.19 v 12:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 12:50

@dickys no já mám pravé po prvním porodu :( sex taky celkem bolel ale jen chvilku :mrgreen: a to jsme zkusili teprv nedávno vůbec by mě nenapadlo, ze mě špatně zasili taky jsem ale neměla odvahu se podívat tam.. každopádně mám z toho strach a nervy jelikož mi tahle porodnice udělala psychickou i fyzickou újmu.. totálně mě zničili tam psychicky ze se mi ztratilo mliko.. a teď tohle :/ Mám chuť je žalovat

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 12:51

@Pukrle mě poradil wobenzym a ze se uvidi po měsíci a jak nic tak narkoza a presit :/

• Citovat
  • Nahlásit
8911
18.12.19 14:28
@Anonymní píše:
Ahoj kočky.. Jsem 7tydnu po porodu a dnes jsem byla na kontrole…strašně to bolelo a doktor říkal, ze mě špatně zasili.. příští měsíc mám jit zas na kontrolu a pokud to nebude lepší musím pod narkozu a znova přesit.. můžete mi říct, na co mám čekat měsíc? Měla jste to některá taky a jak jste se pak cítili je to zas ta hrozná bolest jak po porodu? Jak dlouho jste byli v nemocnici? Bojím se narkozy ale to asi každý člověk… děkuji :( :srdce:
Řezničina no :nevim: takovych pripadu je. Doktori jsou prasata sijou bez znecitlivění a ještě hrozně. A v mnoha pripadech by stacilo nerodit na zadech :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 14:31

Urcite se ceka jestli se to nezhoji samo. Taky jsem mela osklive rozjete stehy a zahojilo se to samo(mazala jsem proctisem a framykoinem na doporuceni dr).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 14:52

Taky se mi stalo, jeden steh se mi rozjel a druhý natrhnul. Bylo to peklo, stalo se to necelý týden po porodu a byla to bolest jako prase. Taky mi řekli že mám počkat a spravilo se to samo :) pomohl mi sos sprej z aloe. Sice to při aplilaci štípalo, ale pomohlo to výborně :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 15:11
@Anonymní píše:
Taky se mi stalo, jeden steh se mi rozjel a druhý natrhnul. Bylo to peklo, stalo se to necelý týden po porodu a byla to bolest jako prase. Taky mi řekli že mám počkat a spravilo se to samo :) pomohl mi sos sprej z aloe. Sice to při aplilaci štípalo, ale pomohlo to výborně :)

No mě pravé taky asi 2 týdny po porodu to strašně začalo stipat tak jsem sla na pohotovost a tam mi jen řekl ze si to mám něčím vyplachovat (už nevím čím) ze to uklidní bolest ale dostanu kvasinky..tím pádem jsem si to radši ani nevyzvedla.. ale o tom ze jsem špatně zasita neřekl ani slovo :/

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
19.12.19 00:04

@Annabela11 no pravé mě jak sili tak mi dala injekci a hned začala šít :( tak jsem zarvala a bolesti a na to mi řekla jen,, no, asi to nezabralo nevadí je to jen 8 stehu to vydrzite “ vydrzela, ale když už jsem to protrpela mohla si paní dat alespoň záležet :/ na pohotovosti mě tehdy poslali domu a až teď zjistím ze jsem špatně zasita :( a pohled dolu zrcatkem je velice nepěkny..:(

• Citovat
  • Nahlásit
8911
19.12.19 14:01
@Anonymní píše:
@Annabela11 no pravé mě jak sili tak mi dala injekci a hned začala šít :( tak jsem zarvala a bolesti a na to mi řekla jen,, no, asi to nezabralo nevadí je to jen 8 stehu to vydrzite “ vydrzela, ale když už jsem to protrpela mohla si paní dat alespoň záležet :/ na pohotovosti mě tehdy poslali domu a až teď zjistím ze jsem špatně zasita :( a pohled dolu zrcatkem je velice nepěkny..:(

Ano je jim fuk zda to bude bolet a taky jak to sesijou.Des!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1341
21.12.19 21:32

Mně se rozjela jizva asi 10 dní po porodu, ale nikde jsem s tím nebyla, srostlo to samo :lol: Koukalas, jak to tam máš? Jestli rozjeté, nebo nějak hnusně zašité? Pokud fakt špatně zašili, tak holt se to bude muset opravit no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82
včera v 10:21

Ahoj 🙂 vcera jsem byla po sestinedeli na prohlidce u gynekologa. Pri porodu jsem se hodne natrhla a dost me museli zasivat. Celkem rychle se to zahojilo a zadnou bolest jsem necitila.
Doktorka mi ale rekla, ze na hrazi mam „Spange“- nevim presne, co to znamena, ale pochopila jsem, ze mi to v porodnici zasili o neco vic a ted to tam bude pnout- teda hlavne pri sexu. Asi mi nejaky steh vypadl a spatne to srostlo..moc jsem to nepochopila.
RIkala, ze to bude bolet a ze jestli to bude hodne bolestivy, tak muzu jit na opravu, nariznou to a znovu sesiji. Docela me vydesila 🙁 Jakoby nestacilo hojeni po porodu, ted jeste prijde tohle…
Proto jsem se chtela zeptat, jestli nahodou nekdo mel to samy a musel jit znovu na siti? Asi chci i uklidnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat