Špatné zkušenosti s hormonální antikoncepcí

Anonymní
31.5.20 11:27

Špatné zkušenosti s antikoncepcí

Ahoj,
4 roky užívám hormonální antikoncepci a nevím, zda to mohu svádět na ní nebo ne, ale asi mě dost změnila. První dva roky jsem si to moc neuvědomovala, měla jsem přítele a rozešli jsme se, hlavně kvůli tomu, že jsem se změnila a z pohodové ženy jsem se stala hysterka, která z každé věci udělala problém. Psychické problémy se ale začali stupňovat a vždycky mi přepne, buď začnu na všechny řvát a nebo třeba půl dne v kuse brečím. Potom se třeba večer uklidním a říkám si co to bylo, co jsem to měla za stavy. Podotýkám, že před tím než jsem začala brát antikoncepci jsem taková nebyla a nestalo se nic, kvůli čemu bych měla psychické trauma. Máte nějaké podobné zkušenosti? Budu ráda za každou odpověď. Druhá moje otázka je, že se tedy po všech uklidňovacích práškách, terapiích, které mi nepomohly atd. zkusím vysadit antikoncepci. Budeme tedy s mým nynějším přítelem používát kondomy, žádnou jinou antikoncepci nechci, protože už do sebe nechci cpát žádné hormony. Je sex s kondomem o hodně nepříjemnější než bez nej?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16380
31.5.20 12:15

A to jsi vydržela 4 roky? 8o 8o Vysaď ten hnus a uvidíš. Zbytek nekomentuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1441
31.5.20 12:21

Kondom je uplne v pohode. A muzes zkouset ruzne tloustky a povrchy, neni jenom jeden univerzalni model, takze jde u toho zazit i docela zabava. Vyrabeji i svitici kondomy :mrgreen: Antikoncepci jsem vysadila pred 10 lety po 5 letech brani, taky me psychicky ovlivnovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
1.7.20 16:50

Já jsem s HA vydržela cca 2 měsíce. Šílená bolest hlavy, zvracení, celé dva měsíce menstruace, psychika totálně v háji… můj bývalý gynekolog mi pořad tvrdil vydržte vydržte… když jsem pak dostala zánět žil, okamžitě jsem s tím sekla. Za mě je HA největší hnus na světe, ženy si myslí že na něco pomáhá ale skutečnost je taková že se celou dobu jen trávíš. ;) Pokud můžeš, vykašli se na to :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama