Špatné zkušenosti s autobazarem Esa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elatine
Povídálka 20 příspěvků 09.03.18 12:27
Špatné zkušenosti s autobazarem Esa

Dobrý den maminky, hledám kohokoli kdo nakoupil auto od autobazaru Esa, potřebovala bych se něco zeptat k dokumentům, které jste podepisovali. Pomáhám nyní někomu v rodině právě s případem koupi auta od Esa, vůbec bych tento autobazar nikomu nedoporučovala. Auto na splátky dostanete s úroky vysokými až do nebes a kvalita auta je veliká loterie. A reklamace? Haha. Ráda napíšu komukoli více v soukromé zprávě. Budu ráda za každý příspěvek i zkušenost. Děkuji.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 09.03.18 12:41

Tak já mám auto z AAAček, ten jejich leasing to je tak na kriminál. Měl jsem hotovost. Ale na splátky to auto bylo levnější o 30 tis. Tak jsem si to nechal spočítat a zaplatil bych za to auto zhruba 230% z té částky po slevě. Ta sleva tam prakticky nebyla, navíc tam bylo povinné havárijní apod. A to jsem to chtěl na co nejkratší dobu splácení. Tak jsem to vzal za cash. JInak z AAAček mám druhé auto, první úplně v pohodě. To druhé už taková pecka nebyla. S Esou zkušenosti nemám. Ještě s Trotinou, tam to bylo bez problémů.

Uživatel je onlineKeyllah
Echt Kelišová 9362 příspěvků 09.03.18 12:45
@Havran007 píše:
Tak já mám auto z AAAček, ten jejich leasing to je tak na kriminál. Měl jsem hotovost. Ale na splátky to auto bylo levnější o 30 tis. Tak jsem si to nechal spočítat a zaplatil bych za to auto zhruba 230% z té částky po slevě. Ta sleva tam prakticky nebyla, navíc tam bylo povinné havárijní apod. A to jsem to chtěl na co nejkratší dobu splácení. Tak jsem to vzal za cash. JInak z AAAček mám druhé auto, první úplně v pohodě. To druhé už taková pecka nebyla. S Esou zkušenosti nemám. Ještě s Trotinou, tam to bylo bez problémů.

u AAA jsem švagrovi kontrolovala smlouvu. Když jsem to viděla, orosila jsem se až na…sama za sebe bych ji nikdy nepodepsala, podle ní, se kupoval pomalu šrot před dojezdem…jednání prodávajícího hrůza, plno věcí byl problém, a slibovanou plnou nádrž na cestu už jsme taky nedostali, protože „už byl večer“ :mrgreen:

Sailah
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 09.03.18 12:51

V auto Esa dela ex… tak se ani nedivim, ze ta kvalita aut je v haji :lol:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 09.03.18 12:52
@Keyllah píše:
u AAA jsem švagrovi kontrolovala smlouvu. Když jsem to viděla, orosila jsem se až na…sama za sebe bych ji nikdy nepodepsala, podle ní, se kupoval pomalu šrot před dojezdem…jednání prodávajícího hrůza, plno věcí byl problém, a slibovanou plnou nádrž na cestu už jsme taky nedostali, protože „už byl večer“ :mrgreen:

to s tou plnou nádrží ani nevím, ale mě ty hovada dali skoro prázdnou, byl jsem rád že jsem dojel na benzínku. Kvůli těm Pneu jsem chtěl slevu 3 tis., dali mi slevu 4 tis., protože mi zapomněli říct o 4 tis. poplatku. Takže žádná sleva.. Jinak ty smlouvy jsou takové, s tím už jsem počítal u prvního auta. Tam bylo napsané, že už nemusí projít další technickou. Ale mám ho už 8 let a teď mě čeká první větší oprava. Jinak jsem jen měnil olej a filtry, 2× mi praskla hadice intercooleru (cca 1200,– Kč), jednou problém v palubovce za 2 tis. Jinak teda bez závad..

cecetka
Kelišová 7352 příspěvků 09.03.18 12:54

@elatine Koupe jakekoli ojetiny je riziko. Proc by clovek auto prodaval, kdyz s nim nejsou problemy??? :nevim:

Co se tyce uveru… je to jako vsude jinde. Clovek si musi spocitat veskere naklady a pisoudit, zda do toho jit nebo ne. Zadna uverova spolecnost nepiskytuje charitu, ale chce zisk :mrgreen:

Uživatel je onlineKeyllah
Echt Kelišová 9362 příspěvků 09.03.18 13:06
@Havran007 píše:
to s tou plnou nádrží ani nevím, ale mě ty hovada dali skoro prázdnou, byl jsem rád že jsem dojel na benzínku. Kvůli těm Pneu jsem chtěl slevu 3 tis., dali mi slevu 4 tis., protože mi zapomněli říct o 4 tis. poplatku. Takže žádná sleva.. Jinak ty smlouvy jsou takové, s tím už jsem počítal u prvního auta. Tam bylo napsané, že už nemusí projít další technickou. Ale mám ho už 8 let a teď mě čeká první větší oprava. Jinak jsem jen měnil olej a filtry, 2× mi praskla hadice intercooleru (cca 1200,– Kč), jednou problém v palubovce za 2 tis. Jinak teda bez závad..

My u svého auta takto obešli těch autobazarů víc, a nakonec jsme to nedali -) vždy se ukázal nějaký problém, nějaká odrbávka. Takže máme takový ten „výstavní“, který po půl roce prodávali…

Šarlota4
Echt Kelišová 9847 příspěvků 09.03.18 13:17

V Áckach vykoupili moje prvni auto. Fabii, kterou jsem jako sve 1 auto dost vyrasovala. Jeste ten vecer byla na webu k prodeji. Umyta a hlasena “bez vad”. Ja ji strelila, protoze v tu dobu bych do ni tak 60.000 musela nastrkat. Mno uprimne jsem se modlila, aby to nekoupila treba matka s ditetem. Hruza

radkka
Generální žvanilka 20592 příspěvků 09.03.18 13:37
@cecetka píše:
@elatine Koupe jakekoli ojetiny je riziko. Proc by clovek auto prodaval, kdyz s nim nejsou problemy??? :nevim:Co se tyce uveru… je to jako vsude jinde. Clovek si musi spocitat veskere naklady a pisoudit, zda do toho jit nebo ne. Zadna uverova spolecnost nepiskytuje charitu, ale chce zisk :mrgreen:

Protože už se mu nelíbí, chce jiné, rodinné protože se mu narodilo třetí dítě a tisíc dalších důvodu.
Já teď auto prodávám, protože mám možnost koupit si svoje vysněné, tomu „starému“ nic není.

Šarlota4
Echt Kelišová 9847 příspěvků 09.03.18 13:39

@cecetka nekdo meni auto po 3 letech, protoze se da dobre prodat a koupi zase nove. Zase si nemyslim, ze kazde ma problem. Lidi jsou marnivy chteji porad nove veci, nechteji casto dojizdet 15-20l stare auto, jen proto, ze funguje.

Jancka_K
Kecalka 187 příspěvků 09.03.18 14:03

V Autoesa kupoval manžel před rokem auto. 4 roky staré a doteď spokojenost. Vyplňuje se spousta papírů, v podstatě taky že kupujeme šrot, ale tím se bazar chrání - je to přece ojetina. V Autoesa pozor na poplatek 4000 navíc, je to taková jejich ojebávka, ale když nesouhlasíte, dají vám slevu na auto. Jinak jsme kupovali na protiúčet. Dali nám za tu naši rachotinu 15 let starou 5000 a prodali ji za 30000. Uvědomte si, že prodávají jen to, co tam ostatní lidi nechají. Buď si vemte automechanika, nebo si kupte nové.

Příspěvek upraven 09.03.18 v 14:04

elatine
Povídálka 20 příspěvků 09.03.18 14:04
dokumenty k autu u Esa

Zatím tu není nikdo kdo koupil přesně v Esa? Vím, že loterie je to v bazaru vždy. Já se teď snažím rodině pomoci v né příliš šťastné situaci a hledám někoho, kdo tam kupoval. Jde mi hlavně o jeden dokument, pomůže to jejich právníkovi.

elatine
Povídálka 20 příspěvků 09.03.18 14:08

@Jancka_K Dobrý den, napsala jsem Vám zprávu.

elatine
Povídálka 20 příspěvků 09.03.18 14:10

@Jancka_K napsala jsem Vám zprávu :)

elatine
Povídálka 20 příspěvků 09.03.18 14:19

@Jancka_K Ano, zřejmě mi jde o dokument kde podepisujete že jde o „šrot“, právník má za to že jde o účelový dokument a mohlo by to pomoci vyřešit situaci, potřebuje ale vidět, že to takto podepisují i ostatní.
Některé závady vám neodhalí ani mechanik, dokonce ani STK na kterém auto údajdě bylo před dvěmi měsíci. Příbuzní s tím málem nedojeli ani domů, jde o vadu motoru. Jinak je auto v bezva stavu, až na tuto „maličkost“. To už je důvod k reklamaci, co myslíte? Jenže nic nelze reklamovat právě po podepsání onoho papíru že jde o „šrot“. Takže krásné povídání o záruční době prodloužené až na rok po koupi, jsou pouze pěknou pohádkou na dobrou noc.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >