Špatné zkušenosti s čajem Kontryhel

187
19.8.15 20:37

Ahoj všechny :)
Všude čtu, jak je čaj z kontryhele skvělý. Ale máte některá špatnou zkušenost s tímto čajem?
Nevím jestli to má spojitost, ale od té doby co jsem ho začala pít, tak mám pocit na zvracení a nafoukle břicho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

712
19.8.15 20:41

Ahoj,
já se momentálně nesnažím o miminko, ale kontryhel piju kvůli cyklu a musím říct, že na mě působí skvěle. Není mi tak špatně, menstruace je pravidelná, čaj mi chutná, takže jsem spokojená.
Koupila jsem ho kamarádce, protože měla problémy, ale ta tvrdí, že ji po něm pálí žáha a nedělá jí vůbec dobře. Takže to je asi klidně možné.
A nepiješ ho třeba moc? Přece jen je to bylina, tak by se měla užívat uváženě… Kontryhel se taky nesmí vařit a měl by se vypít hned, nálev by neměl stát…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
19.8.15 20:48

Piju ho 1× nebo 2× denně po 0,5l.
Taky mi mooc chutná, jen to nechutenství a to břicho. Nerada bych ho musela přestat pít, když vím jaké má zázračné účinky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 20:51

@LucieM34 já jsem ho pila 2 hrnky denně a nedělal mě dobře, bolelo mě břicho a když mě skončila MS tak za tři dny jsem začala zase špinit… přestala jsem ho pít a bylo po bolesti a špinění

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
19.8.15 20:54

Už se s přítelem docela dlouho snažíme o miminko. Celou dobu jsem nic nebrala. Tak teď jsem si řekla že zkusím ten čaj, ale když mi dělá takovou neplechu.. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.8.15 21:07

@LucieM34 mě pomohl spíš Inofolik, měla jsem 3 balení a pak hned // :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
19.8.15 21:22
@LucieM34 píše:
Všude čtu, jak je čaj z kontryhele skvělý. Ale máte některá špatnou zkušenost s tímto čajem?
Nevím jestli to má spojitost, ale od té doby co jsem ho začala pít, tak mám pocit na zvracení a nafoukle břicho.

jo a svedi o nem pipka - rozhodil mi cyklus uplne 8)

• Citovat
  • Upravit
4819
20.8.15 08:26
@LucieM34 píše:

Mám normálně cykly dlouhé a nepravidelné, chtěla jsem kontryhel vyzkoušet, zda by nepomohl ke zpravidelnění. Nepomohl - dokud jsem ho pila, ovulace nepřicházela. Až po asi 40 dnech pití jsem se na něj vykašlala a pak teprve přišla ovulace. Ale ještě mu chci dát šanci jednou, ovšem tentokrát pouze v den MS, zda by nepomohl od MS bolestí. Špatně mi po něm nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
20.8.15 08:34

@Solaris Já mám právě ovulaci nepravidelnou. Mám ji třeba co 3 měsíce :,( Jsem myslela že se mi to díky tomu i upraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4819
20.8.15 08:36
@LucieM34 píše:
@Solaris Já mám právě ovulaci nepravidelnou. Mám ji třeba co 3 měsíce :,( Jsem myslela že se mi to díky tomu i upraví.

Však to vyzkoušej - třeba zrovna tobě jako mnohým jiným pomůže! A když to nevyjde, tak holt budeš vědět, že tudy cesta nevede. I s tím se musí počítat. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.9.18 11:50

Ahoj holky, mne byl doporučen kontryhel na bolesti břicha přem menstruací. Od chvíle, kdy jsem ho začala pít, začala jsem z něho za pár hodin zvracet. Problém byl, že to bylo až za několik hodin a trvalo mi několik dní než jsem přišla na to, že to je z toho čaje. Musela jsem ho přestat pít. Chtěla jsem se podělit o zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama