Špatné zuby ze stresu...

31
18.4.17 04:00

špatné zuby ze stresu...

Holky setkala jste se některá s tím, že při dlouhodobém stresu jste přicházela o zuby? Jsem teď delší dobu pod tlakem a už nemůžu. A když si zpětně zamyslím, při velkých životních zátěží, kterých už jsem pár zažila, to vždy u mě odskákal chrup :pocitac:

A co máte vy když jste ve stresu? Má to vliv na nějakou speciální část vašeho těla? :lol: Kamarádka zase trpí na spodek, při psychické zátěži. To mi upřímně přijde lepší než bolest zubů a rozpadající se chrup. :think: Ale to je věc pohledu, taky žádná výhra to není. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4265
18.4.17 07:25

Tak o zubech ze stresu jsem jeste neslyšela. Ledaže výš z toho stresu zvracela, to ničí zuby :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
351
18.4.17 07:55

Ano, já měla problémy se zubama. Měla jsem dlouhodobý stres, zhruba rok. Cca 15 let jsem neměla jediný problém a pak hned 2 a velké trable. Bavila jsem se se zubařkou a potvrdila mi, že déletrvající stres to může způsobit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185
18.4.17 08:05

Nemáš ze stresu pálení žáhy? To je pak stálá kyselost v ústech a to odvápňuje zuby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kazda.m
18.4.17 08:29

Já mrtě ekzém, ale vždy to přichází cca půl roku po „špatném“ období. Takže si člověk řekne co se děje, když se zrovna nic neděje. Ale tělo si pamatuje.

• Citovat
  • Upravit
15310
18.4.17 08:33

O zubech jsem taky neslysela, co vim z rodiny tak pri stresu sli kila dolu a ve velkym, padani vlasu, migreny, ale mozne je vsechno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4887
18.4.17 08:49

Ano, bohu žel mám zkušenost. I zubarka se mě hned na začátku ptala, jestli nejsem ve velkým stresu, protože jsem k ni chodila každých 14 dni, zuby hrozný a vždy novej kaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
18.4.17 20:54

Jj, i zuby trpí, když je stres. Taky mi to přišlo divný. ale zubař potvrdil, že zuby mam v háji nejspíš z dlouhodobého stresu. Někdo má žaludeční neurózy, někdo migrény, kolegyně z práce byla asi rok v permanentním stresu a začaly ji bolet kosti, nikdy s tím problémy neměla a doktor se jako první ptal prý hned na stres. Takže možný už je všechno. Stres je hrozná sviňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31671
18.4.17 20:56
@Bizky píše:
Jj, i zuby trpí, když je stres. Taky mi to přišlo divný. ale zubař potvrdil, že zuby mam v háji nejspíš z dlouhodobého stresu. Někdo má žaludeční neurózy, někdo migrény, kolegyně z práce byla asi rok v permanentním stresu a začaly ji bolet kosti, nikdy s tím problémy neměla a doktor se jako první ptal prý hned na stres. Takže možný už je všechno. Stres je hrozná sviňa

nemění se ve stresu složení slin?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
19.4.17 06:29

@Bizky Říkám si co jiného…protože to co se mi s přestávkami děje za poslední roky se zuby je šílený :zed: Jako někdy jsem ty bolesti a problémy měla, jak tu někdo zmiňoval až v klidovem období…ale nyní to mám rovnou paralelně se stresem, ať to má pořádný grady :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
19.4.17 06:30

@Burj Chalifa nevím jestli se ve stresu mění složení slin, rozhodně se ve stresu mění můj chrup :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama