Špatní lidé i když né zlí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.03.19 21:19
Špatní lidé i když né zlí

Ahoj, prosím anonym, je to pro mě citlivé. Nemám žádné kamarádky, kterých bych si mohla vážit. Ano vážím si jich za to, že jsou a že když by bylo nejhůř tak mě podpoří, ale… prostě mají takové nic moc vlastnosti ač každá jiné. Opravdu je to normální takoví přátelé? Já nelžu, mluvím na rovinu a fér. Nikdy nic neberu a nedělám na úkor přátel a ani se nesnažím na kamarádech vydělat. ???? Jedna třeba lže. Jednoduše má s kamarádkou domluvenou schůzku a pak jí řekne, že je nemocná a jede se mnou na výlet. Neřekne nezlob se, nechce se mi nebo potřebuju si vyčistit hlavu, ale zapře se, vymluví prostě nemluví na rovinu. Nebo slíbí známé prodat mobil za 3000 a pak tvrdí, že ji za něj v práci nabídli 4000, ale že dotyčný má přednost a vezme si ty 4000 i když v práci žádný mobil nenabídla neřekne na rovinu, že chce místo 3000 víc. Chce vyrazit na piknik a nevezme si deku, aby ji nemusela prát a klidně ji ušpiní kamarádce, která kůli ní sedí na své mykině a přijde ji to v pořádku. Jde koupit lístky pro všechny kdy množstevní cenu si odečte jen sobě a od ostatních si s radostí jak to vymyslela bere plnou cenu Nejsem naivní, určitě lže a vymlouvá se i mě :(. ????Další kamarádce se moc nedaří a když se pak nedařilo mně tak se snažila tvářit soucitně, ale při tom ji můj neúspěch těšil :(. Slibuje to či ono, ale nikdy to nedodrží a to není, že bych ji o to poprosila, ale sama to nabízí :zed: a pak nereaguje nebo se vymlouvá. Mám špinavý spacák tak u mně nemůžeš spát, ne to nejde… samozřejmě když bude třeba tak ti půjčím a když se člověk zeptá, tak to nejde, má špatné zkušenosti :mrgreen:, ale jen co člověk vše vyřeší, tak se sama od sebe dušuje jak by zrovna mně samozřejmě půjčila… když ji řeknu, že mi nepůjčila ať nekecá, tvrdí, že by půjčila, ale že to nebylo potřeba. ???? Další slíbí, že se mnou bude chodit trénovat a pak se každý týden vymlouvá a nechodí. To že jsem odmítla permici a parťačku co by bývala se mnou chodila neřeší, hlavně, že ona má s kým chodit ač nechodí. No a svěřit se jim taky nemůžu, vše šíří dál. Partnerům, rodičům, jiným známým :zed:, ale samozřejmě slibují jak by to nikdy nikomu neřekly :?. Je to u kamarádek běžné si lhát, zapírat se, přetvařovat a nedržet pusu? Je mi líto co to přitahuju. Ale jiní lidé jsou snad ještě horší? Ony nejsou zlé a navzájem se neznají. Prosím o názor a respektování anonymu

Reakce:
unuděná
Kelišová 6998 příspěvků 05.03.19 21:25

Zamysli se nad tim,proc si kolem sebe drzis lidi,kteri ti opakovane lzu,vyuzivaji te,pomlouvaji atd.Normalni to neni a nechapu,ze se nechas.Mit kamaradky neni zadna povinnost a ja bych rozhodne radsi nemela zadne,nez takovehle :nevim:

TeSudička
Kecalka 451 příspěvků 05.03.19 21:27

To nejsou kamaradky, ale jen ku.vy za ne prevleceny :mavam:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9506 příspěvků 05.03.19 21:28

Tak se s nima nebav, neschazej. K čemu ti takové kamarádky jsou??

Trojlístek
Závislačka 3680 příspěvků 05.03.19 21:28

Není to normální. A podle toho jak píšeš, tak bych o tebe jako kamarádku hodně stála ;) :kytka:

Uživatel je onlinemrav
Nadpozemská drbna 26589 příspěvků 05.03.19 21:32

Jsi moc hodná a ony toho zneužívají. Zkus zapracovat na změně svého chování. :mavam:

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 05.03.19 21:51

Proc se s ni bavis? Te druhe bych to vyzvanila, ze ji podelala s mobilem i lhala ohledne nemoci…

jindra.kytka
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 05.03.19 21:58

A co ta kamarádka, kterou jsi odmítla? Ta je jaká? Jistě i ji mrzelo, že jsi ji odmítla kvůli někomu, kdo je tobě přednější. To je pak těžké :nevim:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8824 příspěvků 05.03.19 22:12

Prosím, že ti ještě nebylo 18 ? :srdce:

Orochimaru12
Stálice 87 příspěvků 06.03.19 00:49

Hele presne takovou jednu znam ze zakladky.. vzdy napsala jen aby se pochlubila jak se ma skvěle.. na muj zivot nereagovala.. na kazdou zprávu jen jajajaja.. co jsem psala ja jak kdyby nebylo :D vzdy upřednostňovala sestřenici.. kdyz ona nemela cas tak si vsimala a mela cas na me, jakmile mela tak najednou výmluvy jak se ji nikam nechce apod. Naposled co jsem s ni chtela nekam zajit po par letech tak mi rekla ze se ozve zitra. No a samozrejme nic, tak jsem ji psala ja jak se ma a co dela.. rekla ze nuda ale nijak se nevyjádřila skrz venek tak jsem se na ni uz vybodla a nepíšu ji uz vubec. Nechci kolem sebe takové falešné lidi.. nestoji to za to. Akorat te pomluvi a hodi pres palubu hned jak to jde.. lepsi se na ne vykaslat ;)

Halamka
Závislačka 3983 příspěvků 06.03.19 04:27

Přestala bych ji brát vážně a dala jí to zřetelně najevo. Pokud by něco nabídla, řekla bych, že díky, ale seženu si to jinde, když by se mnou chtěla někam jít/chodit, řekla bych, že jsem domluva s jiným. A buď se srovná nebo se sama vyřadí z tvého života. Ale potřebuje nastavit zrcadlo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 11:01

@jindra.kytka To byla cizí paní, kterou jsem náhodně potkala, protože taky někoho sháněla. Taky mě to mrzí, že jsem se před tím nedomluvila s ní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 11:16

@unuděná @TeSudička @Kriss Tina
Nevím jak to udělat, abych měla i fajn kamarádku co nedělá levou. Jak ji mám poznat a najít? Tu jednu znám jen asi 4 roky a říkala jsem si, že by mohla být fajn. Pořád se dělala lepší a lepší a pak postupně z chování a mluvení o ostatních vidím, že je to sobeček co ostatní klidně využije. Když to dělá jiným tak určitě i mně. Vadí mi to, ale nechci být úplně bez přátel.

unuděná
Kelišová 6998 příspěvků 06.03.19 11:30
@Anonymní píše:
@unuděná @TeSudička @Kriss Tina
Nevím jak to udělat, abych měla i fajn kamarádku co nedělá levou. Jak ji mám poznat a najít? Tu jednu znám jen asi 4 roky a říkala jsem si, že by mohla být fajn. Pořád se dělala lepší a lepší a pak postupně z chování a mluvení o ostatních vidím, že je to sobeček co ostatní klidně využije. Když to dělá jiným tak určitě i mně. Vadí mi to, ale nechci být úplně bez přátel.

Tak uz to,ze se nekdo dela lepsim,nez ve skutecnosti je,obvykle poznas velmi brzy,a pro me je to ukazatelem chabeho charakteru.A neztracim potom cas s nekym takovym,to si jdu radsi sama zabehat a obcas i tak se da s nekym seznamit.Nebo ve fitku.Ale uprimne ja nejsem ten typ,co potrebuje byt obklopen kamaradkami a take jsem vzdy spis tihla k muzum-kamaradum.Jsou obvykle ferovejsi v jednani a pokud te nebali,tak se nikdy nedelaj dokonalymi :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama