Reklama

Špatný denní spánek a usínání ročního dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

janina022
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 01.10.18 16:17
Spatny denní spánek a usínání ročního ditete

Ahoj všem, nevím ani jestli potřebuju radu, nebo se chci jen vypsat… Mám cerstve roční holčičku. Od malinka byla nošená v šátku, kojena na požádání. Do cca půl roku spala buďto v kočárku nebo doma převážně v šátku, kdyz usnula u prsa, byla hned po odložení vzhůru. Pak postupně přestala usínat v šátku i u prsa. Teď už jsme se dopracovali k tomu, že usne doma jen tím způsobem, že ji musím chviličku nechat brečet v postýlce a až pak dát prso aby u něj usnula a i to se ne vždy podaří. U prsa usíná večer normálně. Když ji dám do nosítka, hystericky řve a div by z něj nevyskocila. To samé když ji chci unosit na rukách. Položit do postýlky a jít vůbec neexistuje, to je hned na nohách a s brekem mě vola. Ležet vedle mě taky nedokáže a to prso na uspani skoro nikdy nechce. A přitom je unavená… Dnes vstávala v 6h a usnula až v 15h (zkoušela jsem ji dávat spát už od 9h kdy začala být unavená) a to už za 30 min byla s brekem vzhůru a musela jsem ji dát prso, aby ještě spala. V kočárku většinou usne, ale ani to není pravidlo. Syn je teď nemocný tak ven nemůžeme. Má někdo řadu co s tím, jak naučit usínat?

Reklama

Reakce:

rubeola
Stálice 55 příspěvků 01.10.18 16:44

Měli jsme to samé. V 11 měsících přestala spát v šátku a kočárku. Dali jsme na manželskou postel velkou dřevěnou ohrádku a vlezla jsem si tam s ní. Nemohla mi pak nikam utíkat. Tři dny poplakavala a pak usla. Po třech dnech to bylo bez pláče. Potřebovala se naučit usínat. Hladila sem jí, zpívala. Nezastavám metodu vyřvání. Ale naučit se to musela. Hodně zdaru.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >