Špatně se mi dýchá

4
24.10.19 20:43

Špatný dýchání

Dobrý den, už 5 dní se mi špatně dýchá.. odpoledne jsem si lehla, ze se půjdu natáhnout po práci a najednou jsem se nemohla poradně nadechnout, je to hrozný pocit, byla jsem i na pohotovosti, tam mi neřekli nic, podle mě a podle všech je to skříplý nerv někde, a potřebovala bych to nějak rozcvicit.. akorat nevím jak a co, mate s tím někdo nejake zkušenosti? Poraďte prosím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1433
24.10.19 20:46
@Lenagryg píše:
Dobrý den, už 5 dní se mi špatně dýchá.. odpoledne jsem si lehla, ze se půjdu natáhnout po práci a najednou jsem se nemohla poradně nadechnout, je to hrozný pocit, byla jsem i na pohotovosti, tam mi neřekli nic, podle mě a podle všech je to skříplý nerv někde, a potřebovala bych to nějak rozcvicit.. akorat nevím jak a co, mate s tím někdo nejake zkušenosti? Poraďte prosím..

Me se taky tyden spatnw dycha, podle me je smog. Je to docela nesnesitelny, nejsi tez v nekake lokalitem kde je horsi vzduch?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9267
24.10.19 20:51
@Lenagryg píše:
@KaroliS píše:
Me se taky tyden spatnw dycha, podle me je smog. Je to docela nesnesitelny, nejsi tez v nekake lokalitem kde je horsi vzduch?

Mně se taky poslední dny špatně dýchá kvůli smogu. Už trvá dlouho. Jeden den sem vyjela mimo město na kopec, kde svítilo sluníčko a dýchalo se tam mnohem lépe. Tohle je velmi nepříjemný vzduch. Jestli to nemůžeš mít také z toho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6544
24.10.19 21:03

Asi bych šla k praktikovi, ať mě pošle na nějaký vyšetření.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
24.10.19 21:05
@meduzza píše:
Mně se taky poslední dny špatně dýchá kvůli smogu. Už trvá dlouho. Jeden den sem vyjela mimo město na kopec, kde svítilo sluníčko a dýchalo se tam mnohem lépe. Tohle je velmi nepříjemný vzduch. Jestli to nemůžeš mít také z toho?

a bylo tlo lepsi, jo? ja nemuzu dockat pristuho vikendu - chata… nemuzu skoro ani vetrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9267
24.10.19 21:08
@KaroliS píše:
a bylo tlo lepsi, jo? ja nemuzu dockat pristuho vikendu - chata… nemuzu skoro ani vetrat

O hodně lepší :). Svítilo sluníčko a vonělo dubové listí, vzduch čistý a dýchalo se krásně :D

Jen si říkám, že zakladatelce je asi něco jiného, když nemohla nadechnout :think:.
Mně se prostě jen hůř dýchá. Ale u nás je velký smog, nedohlédnu na protější barák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
24.10.19 21:11

Já to měla po porodu.. ale to asi není tvůj případ? Pár týdnů se mi špatně dýchalo, asi jak se to vevnitř všechno přeskupovalo do původní polohy.. :)) Ale přesně pocit jak píšeš, nemohla jsem se pořádně nadechnout, v noci mě to i budilo. Pomohlo mi pořádně vyvětrat, trošku se procvičit a změnit polohu na spaní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1820
24.10.19 21:16

Ja to mivam casto, normalne dychat muzu, ale nemuzu udelat takovy ten hluboky nadech, nebo si zivnout..je to hrozne neprijemne..pomuze mi kdyz natahnu ruce nad hlavu a hodne se vytahnu a v teto pokoze pak protahovani do stran a do zaklonu..a nejlepe kdyz to delam venku..na balkone nebo tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15536
24.10.19 21:26

Zajdi na fyzioterapii a nech si vysvětlit jak to máš rozcvičit a posléze si nech vysvětlit jak budeš každý den pravidelně cvičit, aby se ti to už nestávalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
24.10.19 21:45
@meduzza píše:
O hodně lepší :). Svítilo sluníčko a vonělo dubové listí, vzduch čistý a dýchalo se krásně :DJen si říkám, že zakladatelce je asi něco jiného, když nemohla nadechnout :think:.
Mně se prostě jen hůř dýchá. Ale u nás je velký smog, nedohlédnu na protější barák.

muze to byt kombinace, ja mam komb.smog, tehu nevolnosti a doznivajici kasel a tez se v noci budim, ze nemuzu dodechnout. otevrit okno to neresi, jako situace k posr :lol: Tak preji vice takovych vyletu… :srdce: jinak u nas kazde dopo mlha a proste smrdi vzduch, nekdy strasne, nekdy mene…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
25.10.19 08:55

Splést ruce za záda, nádech, hluboký předklon a ruce zatlačit ke stropu.
Tímto se ti může podařit uvolnit skříplý nerv, který to možná způsobuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat