Špatný PUK v mobilu

2038
18.8.15 10:34

špatný PUK v mobilu

Ahoj,

chci se zeptat, když mám číslo PUK do mobilu, mohu ho použít i podruhé?

Mně se před časem stalo, že jsme si zablokovala špatným pinem telefon a chtělo to pUk, je to služební, tak jsem psala ředitelce a ta mi poslala mail s číslem puku, zadala jsme to a vše ok..

ted se mi stalo, že jsme si dávala sim do duálního telefonu a zapla a nechtělo to po mně pin, ale rovnou puk, nevím proč..tak jsme dohledala mail a dala znovu PUk, ale tentokrát mi to píše špatný PUK..nevím co ělat, ředitelka je ted v zahraničí a nechci jí tím obtěžovat, tak by mě zajímalo, to se dá PUK použít jen jednou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

235
18.8.15 11:01

Na puk mas az 10pokusu.na pin 3.
Pokud mas dualni tel, spis jen pozor, jaky puk zadas…

Po zadani spravneho puku kazdy tel rovnou vyzaduje 2× po sobe, novy, pin kod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2038
18.8.15 11:07
@Makyna K. píše:
Na puk mas az 10pokusu.na pin 3.
Pokud mas dualni tel, spis jen pozor, jaky puk zadas…Po zadani spravneho puku kazdy tel rovnou vyzaduje 2× po sobe, novy, pin kod.

mně se právě děje, že zadám ten puk, skočí mi zadejte nový pin a najednou to přeskočí znova špatný puk, že ho mám zadat znovu, kontrolovala jsme to, dávám to na správnou sim, už mám jen 5 pokusů..fakt jak kdyby to bylo rozbitý, jak to vždy přeskočí zpátky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
18.8.15 12:13

@astoret a nemohla třeba ředitelka preventivně změnit PUK, když původní posílala emailem? :think:
Zkusila bych zavolat na infolinku operátora, pokud máš tedy z čeho. Internetové rozhraní asi aktivované nemáš, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
18.8.15 12:41

Podle me ty cisla pises pomalu.

Ale doporucim tddy dat sim kartu do jineho, obycejneho tel a prihlasit se.

Jestli mas firemni mobil, infolinka operatora je ti k nicemu, pokud nejsi kontaktni osoba firmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2038
18.8.15 12:46

Ted jsme to zkoušela znova a normálně zadala puk hodilo mě to na pin, vyplnila jsme nový pin, pak pro kontrolu znova a místo, aby mi najela sim mě to hodilo zpátky zadejte puk, tak kdyby byl jiný puk, nehodilo by mě to, abych psala nový pin ne? ach jo..asi budu muset otravovat ředitelku na dovče..ta bude mít radost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama